Nom Club Classe Edat
BERTA COLOMA CABEZA BALÍS, CN EL KTF 25
JOAQUIM IBERN BOSCH BALÍS, CN EL 28
ARNAU IRIARTE RIOS ARENYS, CN RI0 27
MARCELO DUPLICAT PENNA COLOM BALÍS, CN EL Escola 27
ORIOL CORNUDELLA FELIP BALÍS, CN EL LSTD 58
LLUIS MIR GIBERNET PORT OLIMPIC, CMAR 27
ANDREU LOPEZ SILVA PORT DE LA SELVA, CN 24
CARLES MORATO ARMENGOL CAMBRILS, CN 27
SAÜL GUILLERMO TORNE VILANOVA, CN LRD 27
PAULA ALONSO GALERA ARENYS, CN 27
ARNAU FOLCH PUNTI COMA-RUGA, CN RI0 28
LEANDRO ROSADO PAPA BETULO, CN LSTD 43
OLALLA PIÑON GONZALEZ GARRAF, CN L4.7 30
EMILIO LLEDO CUNILL ARENYS, CN 70
MAGI DOMINGO TARANCON CAMBRILS, CN 27
ARTURO NOGUER LLORET BALÍS, CN EL LSTD 28
BIEL GRANOLLERS BESPIN ARENYS, CN 28
PAU GARCIA QUINTEIRO CAMBRILS, CN LRD 26
ORIOL ADSERA BARBARA BALÍS, CN EL L4.7 26
POL RUIZ BUSQUETS BALÍS, CN EL 28
SERGI BARENYS BASTE SALOU, CN 45
ORIOL PASCUAL VALLVERDU SALOU, CN 26
JOAQUIM BATISTA SIMO CAMBRILS, CN L4.7 27
SERGI AMOROS JUNCOSA CAMBRILS, CN 28
MONICA AZON CANALDA MASNOU, CN EL LRD 48
JOAN COMIN MANGUILLOT MASNOU, CN EL Escola 24
RICARD RIBALTA BARGALLO COMA-RUGA, CN Escola 24
ANDREA RABASA RODRIGUEZ MASNOU, CN EL 23
JORDI ECHEVERRIA ARGEMI TORREDEMBARRA, CM 24
PAULA LOPEZ SANCHEZ COMA-RUGA, CN FC8 24
MARIANO ZARZA PUJOL MASNOU, CN EL 23
ALVARO MATEO FERNANDEZ VILASSAR DE MAR, CN Escola 24
GUILLEM DIAZ ROMERO MASNOU, CN EL 23
EUDALD SELVA BRIGODE HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 26
PABLO TUSQUETS GUERRA VILASSAR DE MAR, CN 26
ANDREU VAQUE MAS HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 24
ENAR GARCIA AGUILAR COMA-RUGA, CN 25
JORDI GIL-VERNET ASBERT HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 24
POL GELABERT GODAY HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 25
SERGI FERRES SALAMO CNCB & CV PALAMOS 24
DANI MIQUEL ESTEVE SALOU, CN 26
ANNA MIQUEL ESTEVE SALOU, CN 26
PABLO NUÑEZ TORRES GARRAF, CN 29ER 25
ALBERTO GUILLEN SERRANO SALOU, CN L4.7 24
BORJA MAS VIÑES VILANOVA, CN 24
ALFREDO IBAÑEZ QUINTO MASNOU, CN EL 23
ALBERT CANALS SELLARES ALTAFULLA, CM 23
MARIA LOPEZ CARCARE SALOU, CN 25
ALEX SIMO BAEZA ALTAFULLA, CM 23
BERNAT FERRER CARVAJAL TORREDEMBARRA, CM 420 23
BOSCO PUJOL HERNANDEZ SALOU, CN 26
GUILLEM CATALAN VAN HUIJSTEE GARRAF, CN 24
NEUS PIQUE HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 2020
MIQUEL NOGUER MASNOU, CN EL 2020
PAULA YAGUE MASNOU, CN EL 2020
TOMAS TRIPLICAT LLEDO PONSATI ARENYS, CN RI0 30
ALBERT ROS GONZALEZ COMA-RUGA, CN RI0 27
JOSEP M. NOGUES GRAU CAMBRILS, CN 25
MON CAÑELLAS SALAS CAMBRILS, CN RI0 24
LEANDRE GARCIA ROM CAMBRILS, CN LRD 21
ALEIX NOGUES GRAU CAMBRILS, CN G1 21
TERESA MORATO ARMENGOL CAMBRILS, CN 22
MARCELO CAIRO ASSENZA CAMBRILS, CN LRD 20
MAR VERGENS CARNICE CAMBRILS, CN 23
LLUIS OLIVA FONTECHA CAMBRILS, CN 29ER 21
ORIOL OLIVA VIDAL CAMBRILS, CN LRD 23
MIRIAM OLIVA VIDAL CAMBRILS, CN LRD 22
RUPERT HARVENGT CAMBRILS, CN 21
RICARD CASTELLVI MELIA CAMBRILS, CN L4.7 18
MARINA FARGAS CENDRA CAMBRILS, CN G1 19
LLUIS FARGAS CENDRA CAMBRILS, CN L4.7 18
JULES HARVENGT CAMBRILS, CN 19
OSCAR TORRENTE BORRAS CAMBRILS, CN 20
POL BONO BERGA CAMBRILS, CN Escola 21
JULIA BONO BERGA CAMBRILS, CN 21
ESTER BONO BERGA CAMBRILS, CN Escola 24
ADRIA CHIARA FIGUERES CAMBRILS, CN 20
MARC CHIARA FIGUERES CAMBRILS, CN 18
ALEXANDRE GIL-VERNET ASBERT HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 21
ALEIX CLARI RODRIGUEZ HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 20
TERESA RODRIGUEZ RODRIGUEZ HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 19
JOSEP RODRIGUEZ RODRIGUEZ HOSPITALET-VANDELLÓS, CN Escola 21
CARLA JUAN ROFES SALOU, CN 23
ALBA JUAN ROFES SALOU, CN - 21
OLIVIA PUJOL HERNANDEZ SALOU, CN FW 20
ELISENDA MOLNE CORREIG SALOU, CN 21
BLANCA JOFRE MOLNE SALOU, CN 21
ADRIANA JOFRE BOLDU SALOU, CN 420 23
VICTOR ROYO DE LA HERA SALOU, CN 20
EDUARD ROSEL MORCILLO SALOU, CN 20
JOAQUIM JOFRE BOLDU SALOU, CN Escola 21
ORIAC DUPLICAT DRUDIS SOLDEVILA TORREDEMBARRA, CM 24
JERONIMO PUJOL MARTIN ALTAFULLA, CM Escola 24
JAN URQUIZU MARCOS ALTAFULLA, CM LRD 22
LAURA OLIVA VIDAL TORREDEMBARRA, CM LRD 23
VICTOR SIMO BAEZA ALTAFULLA, CM LRD 20
ANDER BENGOETXEA GRAU TORREDEMBARRA, CM FC8 23
IKER BENGOETXEA GRAU TORREDEMBARRA, CM LSTD 21
EDUARD FERRER CARVAJAL TORREDEMBARRA, CM 420 20
MARTINA URQUIZU MARCOS ALTAFULLA, CM L4.7 22
MARINA SANFELIU TORT ALTAFULLA, CM LRD 21
MAX URQUIZU MARCOS ALTAFULLA, CM LRD 20
JAN SANFELIU TORT ALTAFULLA, CM RI0 20
LLUC REVERTE INGLES TORREDEMBARRA, CM 420 19
PAULA FIGUERAS GOROSTIDI TORREDEMBARRA, CM L4.7 17
MARTA PUJOL MARTIN ALTAFULLA, CM 22
ONA URQUIZU CACERES ALTAFULLA, CM 21
JANA URQUIZU CACERES ALTAFULLA, CM 18
GUILLEM SIMO BAEZA ALTAFULLA, CM G1 18
IGNACIO MARTI PERILLO ALTAFULLA, CM G1 19
GUILLEM GRIÑO AIXALA ALTAFULLA, CM L4.7 18
GEORGINA VILADOT JUAN-TORRES ALTAFULLA, CM 20
MARÇAL GRAU COMELLA ALTAFULLA, CM 21
CARLA MOLINA ARRANZ ALTAFULLA, CM 23
MIREIA SERRA ARNAU ALTAFULLA, CM 23
ALBERT DUPLICAT SERRA ARNAU ALTAFULLA, CM Escola 21
TOMAS DUPLICAT SERRA ARNAU ALTAFULLA, CM Escola 19
CARLA LAGUNA PAGES VILANOVA, CN 20
ELISABET BARBOSA CLAR VILANOVA, CN 18
XENIA BARBOSA CLAR VILANOVA, CN Escola 19
ALEIX CALVET PIERA VILANOVA, CN 420 22
GUILLEM CALVET PIERA VILANOVA, CN 420 20
GUILLEM SEGURA PASCUAL VILANOVA, CN L4.7 19
JOAN MARTINEZ GÖRBIG VILANOVA, CN 19
MARTI GUINOVART LIZANO TARRAGONA, RCN 23
ELOY VICENTE LOPEZ TARRAGONA, RCN 22
CAROLINA ARLANDEZ ZOYO TARRAGONA, RCN 19
JOAN ARLANDEZ ZOYO TARRAGONA, RCN 20
MERCE LOPEZ VENDRELL TARRAGONA, RCN Escola 21
ARES FERNANDEZ DRUDIS CAMBRILS, CN 22
JOAN ROMERO ANGULO CAMBRILS, CN 21
MARCEL TORNE VILLASEVIL SALOU, CN Escola 20
EMMA ROSALES TORRUELLA CAMBRILS, CN Escola 19
ALICIA FRAS CAMBRILS, CN G1 19
DAVID BALLARIN PRUNERA WINDSURFISTES ASSOCIATS DE PREMIÀ Escola 51
JOSE ALARCON CAMELO WINDSURFISTES ASSOCIATS DE PREMIÀ 47
ELENA ANTON PASCUAL WINDSURFISTES ASSOCIATS DE PREMIÀ 40
SITO MAÑER VILA WINDSURFISTES ASSOCIATS DE PREMIÀ 58
DAVID MARIN FUENTES KITE-SURF CLUB BUNKER 39
ROBERT DE GEA NADAL WINDSURFISTES ASSOCIATS DE PREMIÀ Escola 46
IVAN SCHAPIRA PEREZ PORT DE LA SELVA, CN FC8 40
ORIOL PIÑA AYMAR ESCALA, CN L´ G1 21
NIL - TRIPLICAT SUBIRATS POCH CNCB & CV PALAMOS L4.7 18
ALBERT DUPLICAT SERRA ARNAU ALTAFULLA, CM Escola 21
ALVARO MARTINEZ ZARAGOZA ALTAFULLA, CM FW 16
DANI OLABARRIA MANZANO ALTAFULLA, CM G1 18
GUILLEM GRIÑO AIXALA ALTAFULLA, CM L4.7 18
JUAN MANUEL MARTINEZ ZARAGOZA ALTAFULLA, CM LRD 21
LUCAS OLABARRIA MANZANO ALTAFULLA, CM L4.7 16
MORITZ DRUDIS SOLDEVILA ALTAFULLA, CM 18
NICO OLABARRIA MANZANO ALTAFULLA, CM G1 20
POL FERNANDEZ MARTINEZ T. CALAFELL, CLUB NÀUTIC G1 15
RUT FERNANDEZ MARTINEZ T. CALAFELL, CLUB NÀUTIC L4.7 17
TOMAS DUPLICAT SERRA ARNAU ALTAFULLA, CM Escola 19
ALEIX VOLTAS CASAS TORREDEMBARRA, CM G1 21
ELBA DUPLICAT MARTINEZ FIGUERAS TORREDEMBARRA, CM Escola 17
ELISABETH MONTESERIN SUÑE TORREDEMBARRA, CM 19
IPHIGENIE GOUX CORREDERA TORREDEMBARRA, CM RI0 19
JOEL PEREZ JIMENEZ TORREDEMBARRA, CM 19
LAIA BENGOETXEA GRAU TORREDEMBARRA, CM 21
LLUC REVERTE INGLES TORREDEMBARRA, CM 420 19
PAULA FIGUERAS GOROSTIDI TORREDEMBARRA, CM L4.7 17
ALEX VIAPLANA CANOVAS ARENYS, CN LRD 18
MARC MIQUEL RIPOLL ARENYS, CN G1 17
NOAH BEEKMANS ARENYS, CN 21
RAMON MIQUEL RIPOLL ARENYS, CN L4.7 18
ALICIA FRAS CAMBRILS, CN G1 19
LAIA VALLVERDU ARRUFAT CAMBRILS, CN G1 19
CARLA VALLVERDU ARRUFAT CAMBRILS, CN L4.7 17
SERGI SEVIL CHECA CAMBRILS, CN L4.7 18
ALEIX DUPLICAT MONMANY BALAGUER COMA-RUGA, CN Escola 22
LAZARO ARCOS SESMA COMA-RUGA, CN 19
LOICK CARRERE BALCELLS SALOU, CN 420 18
MARIA YING FONT HERRANZ COMA-RUGA, CN G1 19
POL ZOBEL BALASCH COMA-RUGA, CN 21
ADRIA PEREZ VAZQUEZ MASNOU, CN EL 20
ALEJANDRO OBERLE MELERO MASNOU, CN EL EUR 21
ALEX MARTIN CADENAS MASNOU, CN EL G1 17
ALVARO OBERLE MELERO MASNOU, CN EL RI5 18
ARNAU BLANCO GASCH MASNOU, CN EL L4.7 18
DAVID DUPLICAT PEÑA SEGURA MASNOU, CN EL G2 16
HECTOR FERNANDEZ PINACHO MASNOU, CN EL 17
HUGO MICHELET BALLESTE MASNOU, CN EL 420 18
IGNASI RAGULL LORAS MASNOU, CN EL 21
LEONARDO DELISE MANZANO MASNOU, CN EL 22
LILIANA FERNANDEZ PINACHO MASNOU, CN EL Escola 19
MIQUEL OLIVERAS CEJAS MASNOU, CN EL 17
NEREA LOZANO ABAJO MASNOU, CN EL L4.7 18
PABLO DUPLICAT MAS DEPARES MASNOU, CN EL G1 17
PABLO MICHELET MASNOU, CN EL 18
PAU VIVES BARRANCO MASNOU, CN EL LRD 21
HECTOR FERNANDEZ FERRER GARRAF, CN Escola 22
EMMA ROSALES TORRUELLA HOSPITALET-VANDELLÓS, CN Escola 19
MARTI DAVICINO QUEVEDO HOSPITALET-VANDELLÓS, CN Escola 19
PABLO MUÑOZ GOMEZ HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 19
VICTOR GUTIERREZ SIMON HOSPITALET-VANDELLÓS, CN G1 18
ELENA ALBERTO SERRANO ESCALA, CN L´ G1 21
LAIA LOPEZ TELLO ESCALA, CN L´ Escola 21
LAIA PLAJA PLANAS ESCALA, CN L´ 21
ALBERT VIVES XALABARDER LLANÇÀ, CN 19
EMILIA NUBIOLA WEINSTEIN LLANÇÀ, CN 21
MARC ROJO CAMPILLO LLANÇÀ, CN 21
ALBERT GARCIA GINJAUME PORT D'ARO, CN 20
ALBERT VENTURA RELAT PORT D'ARO, CN 19
IÑAKI GARCIA FERNANDEZ PORT D'ARO, CN EUR 20
MARINA CASALS GODAYOL PORT D'ARO, CN 19
FERRAN JURADO BESA SALOU, CN T 293 19
GLORIA TORNE VILLASEVIL SALOU, CN G1 17
MIQUEL COZZARIZ MARQUES SALOU, CN 19
ORIOL JOFRE BOLDU SALOU, CN 18
PHILIP PITA FORRIER SALOU, CN Escola 20
RAMON BATISTA SERRANO SALOU, CN RB 19
RAMON MONEGAL CESTER SALOU, CN 20
XAVI JOFRE MOLNE SALOU, CN G1 17
ELISABET BARBOSA CLAR VILANOVA, CN 18
ENRIQUE CURT MOSCOSO SKIPPER, CN RI0 20
GUILLEM SEGURA PASCUAL VILANOVA, CN L4.7 19
PAU NOGUERA VILA VILANOVA, CN 18
SANTI FORTUNY SAIZ VILANOVA, CN 420 18
SANDRA SEGURA FERRER VILASSAR DE MAR, CN 21
YAGO MAÑE UBALDE BLANES, CV G1 21
NIL - TRIPLICAT SUBIRATS POCH CNCB & CV PALAMOS L4.7 18
XAVIER PALLI REINAL CNCB & CV PALAMOS L4.7 19
PAU BRUNET ESCOBAR TARRAGONA, RCN 23
JOAN FEIJOO GAVALDA TARRAGONA, RCN Escola 21
MERCE LOPEZ VENDRELL TARRAGONA, RCN Escola 21
YANNICK JIMENEZ CAMBRILS, CN G1 21
ALEX SERRA TRIVES COMA-RUGA, CN Escola 21
ALAN CASTILLO XARGAY SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN 21
PAU MORILLO GIRO SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN 21
GINA GUDAYOL ROIG SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN 21
ARNAU ESCODA DIAZ SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN RI0 20
CAROLINA ARLANDEZ ZOYO TARRAGONA, RCN 19
GUILLEM MARIN RIBAS CNCB & CV PALAMOS 20
MAR GARCIA ALVES BALÍS, CN EL G1 16
MAR ECHEVARNE BAU BALÍS, CN EL 20
CARLOS CALICO FLAMME BALÍS, CN EL 420 18
HELENA PRUÑONOSA AUGER BALÍS, CN EL EUR 18
NORA LASURT BARES BALÍS, CN EL EUR 18
NICOLAS BORRAS MENA BALÍS, CN EL EUR 19
MONICA VEENHOVEN TAPIA BALÍS, CN EL EUR 19
EVA MICHELET BALLESTÉ MASNOU, CN EL 420 19
CARLOS GAITAN ALMIRALL SITGES, C DE MAR PT1 22
BABETTE HORNSTRA SITGES, C DE MAR 50
ANDREA CERVERA QUINTANA SITGES, C DE MAR 21
ILDEFONSO FALCONES ROSICH SITGES, C DE MAR 25
ALVARO GRACIA LLEIXA SITGES, C DE MAR 19
XAVI DE CAMBRA CASTELLTORT SANT POL DE MAR, CN PT1 22
TONI VIVES CABALEIRO CUBELLES, CM PTJ 22
JOAN MIQUEL PUJOL BARNADAS SANT POL DE MAR, CN 23
NINA ESTEBA DOMINGO TAMARIU, CN PT1 20
MARIONA GIMENEZ PUIG ALTAFULLA, CM PTJ 23
VICTOR MONTELLS DE OLAÑETA CUBELLES, CM PT1 23
LOURDES AZON CANALDA MASNOU, CN EL PT1 53
JUDITH LEARY COFFEY CUBELLES, CM PT1 67
XAVIER VAILLO FIGUEROLA ALTAFULLA, CM 23
VICTORIA MORON MENDICUTI CUBELLES, CM PT1 62
TERESA RIGLA SEBASTIAN CUBELLES, CM PT1 27
VICTOR VERA MARTINEZ CUBELLES, CM L4.7 23
GEMMA OBACH RAFEL CUBELLES, CM PT1 25
MIREIA MOLINI IBAÑEZ BADALONA, CNAT KTF 26
EMILIO MURILLO CARRILLO CUBELLES, CM PT1 23
MARINA MAS ARGEMI BADALONA, CNAT 20
NURIA MAS ARGEMI BADALONA, CNAT 25
JOSE JAVIER SANCHEZ-RUNDE GAVALDA ALTAFULLA, CM RI0 22
Alvar Aso Palanques MASNOU, CN EL 24
ANGELS ASO PALANQUES MASNOU, CN EL 24
MARIA SAINZ RODRIGUEZ MAR I VENT CANET, C 21
IRENE SAINZ RODRIGUEZ MAR I VENT CANET, C 23
NICOLE MARQUEZ ABELLAN SITGES, CN 23
ALVAR ASO PALANQUES MASNOU, CN EL L4.7 24
JOSEP PASTOR MASANA BALÍS, CN EL 25
EDUARD GARCIA QUEROL TORREDEMBARRA, CM 24
FERRAN GARCIA QUEROL TORREDEMBARRA, CM 293 INIC 21
RAUL BEATO FERNANDEZ BETULO, CN 23
DANIEL CORTES CASAS BALÍS, CN EL Escola 22
VICTOR FERNANDEZ QUILES HOSPITALET-VANDELLÓS, CN RI0 22
MARIA DEL MAR LACAMBRA ANDREU HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 420 23
LOLA LACAMBRA ANDREU HOSPITALET-VANDELLÓS, CN Escola 21
DANIEL ULIED GUEVARA CMV-IND 21
IGNASI SEGADO ULIED BETULO, CN 293 INIC 22
POL RIERA PARERA BETULO, CN 293 INIC 22
FERRAN NOVELL CENTAÑO BETULO, CN 20
MARC BARRACHINA NADAL BALÍS, CN EL G1 23
PAU SEGADO ULIED BALÍS, CN EL RI0 26
FERRAN CORNUDELLA SOLE BALÍS, CN EL EUR 22
OSCAR GARCIA GARCIA BALÍS, CN EL Escola 24
SOFIA ENAULT DE CAMBRA BETULO, CN FW 24
LUIS FRANCISCO CAMACHO LOPEZ LLORET DE MAR, CN RB 57
TONI BONET MACIAS ALTAFULLA, CM FW 24
ALVAR ASO PALANQUES MASNOU, CN EL L4.7 24
PATRICIA FERRER-DALMAU FONT BALÍS, CN EL FW 24
GUILLEM DUPLICAT SEGU GIRO HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 293 INIC 19
ALEJANDRO SIMO VESPERINAS BALÍS, CN EL 26
GORKA ARAJOL LOPEZ GARRAF, CN LRD 24
FRANCESC MARTINEZ GÖRBIG VILANOVA, CN LRD 22
JOAN COMIN MANGUILLOT MASNOU, CN EL Escola 24
MAR RODRIGUEZ MELER MASNOU, CN EL 24
OLGA BROTONS RUFES MASNOU, CN EL 24
ORIOL LAGUNA PAGES VILANOVA, CN 24
FERRAN ALBORCH ESCOBAR ARENYS, CN LRD 22
ENRIC PLANAS FAURA CNCB & CV PALAMOS 23
GERARD DUEÑAS CUATRECASAS MASNOU, CN EL Escola 22
ALBERT ROS GONZALEZ COMA-RUGA, CN RI0 27
MARC BERNA ALCOLEA CAMBRILS, CN Escola 23
ORIOL BARRIS URBANO MASNOU, CN EL 24
PABLO DIAZ BAÑO ARENYS, CN 23
MON CAÑELLAS SALAS CAMBRILS, CN RI0 24
ORIOL OLIVA VIDAL CAMBRILS, CN LRD 23
ORIAC DRUDIS SOLDEVILA ALTAFULLA, CM RI0 24
ALEX CASANOVA RESA SALOU, CN 22
JERONIMO PUJOL MARTIN ALTAFULLA, CM Escola 24
ADRIA MONTANE MAS DE XAXARS VILANOVA, CN 24
GUILLEM CATALAN VAN HUIJSTEE GARRAF, CN 24
SERGI FERRES SALAMO CNCB & CV PALAMOS 24
CRISTINA GARCIA AGUILAR SALOU, CN LRD 24
ORIOL JOSE OCHOA ARENYS, CN L4.7 24
ADRIANA JOFRE BOLDU SALOU, CN 420 23
PABLO NUÑEZ TORRES GARRAF, CN 29ER 25
JUDITH LLEIXA SUAREZ SALOU, CN 23
ALBERT CARCELLE CASANOVAS SALOU, CN LRD 22
GUILLEM DIAZ ROMERO MASNOU, CN EL 23
MATIAS SABATE ORERA MASNOU, CN EL LRD 23
ALBERT CANALS SELLARES ALTAFULLA, CM 23
BERNAT FERRER CARVAJAL ALTAFULLA, CM 420 23
GUILLEM DELGADO ALIS MASNOU, CN EL EUR 23
LAURA CARMONA MARIN COMA-RUGA, CN 26
BOSCO PUJOL HERNANDEZ SALOU, CN 26
DIANA ALBORCH ESCOBAR ARENYS, CN RI0 25
AINA GOMEZ TORNER GARRAF, CN 23
HECTOR CALDERON FREIRE VILANOVA, CN 24
JOSEP M. NOGUES GRAU CAMBRILS, CN 25
BEATRIZ MURO NUÑEZ SALOU, CN LRD 23
LAURA GUZMAN GOMEZ GARRAF, CN LRD 23
MARTA VALLINA CERVERA PORT D'ARO, CN 27
ROSA MARIA RIBAS SARABIA CAMBRILS, CN Escola 26
MARTA TORNER RUBIES PORT D'ARO, CN 36
FRANC DUPLICAT BRU VERT BALÍS, CN EL Escola 24
IRINA ZENDRERA PAYERAS BALÍS, CN EL 32
POL ARACIL GAGO BALÍS, CN EL 23
ANNA GIMENO PARDINA BLANES, CV G1 23
AITANA SERRA CORNUDELLA BALÍS, CN EL 420 23
EDUARD BONETA RUBIO BALÍS, CN EL L4.7 22
SILVIA DE SOLER NAVALES BALÍS, CN EL 26
LUCAS LLOBET CUSI BALÍS, CN EL RI0 29
MIQUEL SARQUELLA GAZQUEZ BLANES, CV 420 23
JOAN MIQUEL ARMENGOL SARABIA CAMBRILS, CN 25
FERNANDO URZAIZ LOPEZ BALÍS, CN EL RI0 27
POL DUPLICAT MEDIÑA GASULL SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN Escola 27
PATRICIA ECHEVARNE BAU BALÍS, CN EL 24
WILLY PI-SUÑER OSES BALÍS, CN EL FUN F 26
SANTIAGO MAS DEPARES MASNOU, CN EL L4.7 28
RAFAEL RABASA RODRIGUEZ MASNOU, CN EL EUR 21
MARC ARRUFAT GUITERAS MASNOU, CN EL EUR 19
GERMAN GAMERO CARO MASNOU, CN EL LRD 22
MARC RUBIO SARABIA MASNOU, CN EL EUR 21
ORIOL ARRUFAT GUITERAS MASNOU, CN EL RI0 21
OSCAR ESCOLANO RUBIO MASNOU, CN EL Escola 22
PAU JORDAN OLIVERAS CEJAS MASNOU, CN EL L4.7 21
TEO DUPLICAT PARES BORRELL MASNOU, CN EL G1 20
PAULA IGUAL GARCIA MASNOU, CN EL RI0 22
LUCAS PARES DUPLICAT BORRELL MASNOU, CN EL G1 20
DAVID TORRAS RIBERA MASNOU, CN EL LRD 20
GEORGINA DELGADO ALIS MASNOU, CN EL LRD 19
PAULA COLL HERRAIZ MASNOU, CN EL EUR 19
CLAUDIA POMBO HERRAIZ MASNOU, CN EL G1 20
JOAN FREIXA MARTINEZ MASNOU, CN EL EUR 20
CLAUDIA TRIGO JOAQUIN MASNOU, CN EL 420 21
ALEX MARTIN CADENAS MASNOU, CN EL G1 17
ALEJANDRO OBERLE MELERO MASNOU, CN EL EUR 21
ALVARO OBERLE MELERO MASNOU, CN EL RI5 18
EVA MICHELET BALLESTÉ MASNOU, CN EL 420 19
LILIANA FERNANDEZ PINACHO MASNOU, CN EL Escola 19
IGNASI RAGULL LORAS MASNOU, CN EL 21
MIQUEL OLIVERAS CEJAS MASNOU, CN EL 17
CLAUDIA RODES BACHS MASNOU, CN EL EUR 21
PABLO DUPLICAT MAS DEPARES MASNOU, CN EL G1 17
FLAVIA ROBLES LORENTE BALÍS, CN EL LRD 22
ALBERT GELPÍ I CORNUDELLA BALÍS, CN EL 29ER 21
ARNAU GELPI CORNUDELLA BALÍS, CN EL L4.7 18
MARC TELLO PONS BALÍS, CN EL EUR 21
ALEX BRU VERT BALÍS, CN EL EUR 21
ELIA MIQUEL MOLONS BALÍS, CN EL LRD 21
IGNACIO BENITEZ CHICOTE BALÍS, CN EL 20
FRANCESCA ALEGRE PARELLADA BALÍS, CN EL G1 22
ELISENDA RAHOLA CODINA BALÍS, CN EL G1 20
MARTA MUNTE CARRASCO BALÍS, CN EL 29ER 20
PABLO GOMEZ GINES BALÍS, CN EL 20
JOSEP MARIA FUNALLET GARCIA BALÍS, CN EL EUR 20
MARIONA RAHOLA CODINA BALÍS, CN EL L4.7 18
YAGO MAÑE UBALDE BALÍS, CN EL G1 21
MONICA VEENHOVEN TAPIA BALÍS, CN EL EUR 19
NORA LASURT BARES BALÍS, CN EL EUR 18
HELENA PRUÑONOSA AUGER BALÍS, CN EL EUR 18
NICOLAS BORRAS MENA BALÍS, CN EL EUR 19
CARLOS CALICO FLAMME BALÍS, CN EL 420 18
MAR ECHEVARNE BAU BALÍS, CN EL 20
ORIOL PIÑA AYMAR ESCALA, CN L´ G1 21
PAU BATLLE GRAU ESCALA, CN L´ Escola 21
ELENA ALBERTO SERRANO ESCALA, CN L´ G1 21
ALEX MARSANS BALCELLS ARENYS, CN G1 19
GERARD JOSE OCHOA - DULPLICAT ARENYS, CN LRD 18
POL MARSANS BALCELLS ARENYS, CN G1 19
BERNAT PEREZ CARDELUS ARENYS, CN G1 17
MAX RONDEAU GOMEZ ARENYS, CN G1 17
SERGI VIAPLANA CANOVAS ARENYS, CN 20
JORDI JOSEPH DUPLICAT GOSSAGE ARENYS, CN Escola 20
NOAH BEEKMANS ARENYS, CN 21
MARC MIQUEL RIPOLL ARENYS, CN G1 17
RAMON MIQUEL RIPOLL ARENYS, CN L4.7 18
ALEX VIAPLANA CANOVAS ARENYS, CN LRD 18
MARC VIAPLANA CANOVAS ARENYS, CN 21
CARLOS DE MAQUA XALABARDER ARENYS, CN L4.7 19
LLUC PEREZ CARDELUS ARENYS, CN L4.7 20
ISET SEGURA SANTAEULARIA ARENYS, CN EUR 19
MARC GUILLAMET PUJADAS ARENYS, CN PROTO 22
AINHOA ROIG COTO ARENYS, CN 24
CLARA RONDEAU GOMEZ ARENYS, CN 22
MARCEL TORNE VILLASEVIL SALOU, CN Escola 20
OLIVIA PUJOL HERNANDEZ SALOU, CN FW 20
BLANCA JOFRE MOLNE SALOU, CN 21
XAVI JOFRE MOLNE SALOU, CN G1 17
LOICK CARRERE BALCELLS SALOU, CN 420 18
FERRAN JURADO BESA SALOU, CN T 293 19
RAMON BATISTA SERRANO SALOU, CN RB 19
ALBA JUAN ROFES SALOU, CN - 21
JOAQUIM JOFRE BOLDU SALOU, CN Escola 21
LUIS MAS DEPARES VILASSAR DE MAR, CN RI0 22
MARTA DAVILA MATEU VILASSAR DE MAR, CN RI0 22
VALENTINA MENESCAL MESSINA VILASSAR DE MAR, CN L4.7 20
NACHO DAVILA MATEU VILASSAR DE MAR, CN 420 19
MARC CANO SOSTRE VILASSAR DE MAR, CN 18
XAVIER MARTINEZ PIQUE VILASSAR DE MAR, CN EUR 21
XAVIER PERA PAÑOS BALÍS, CN EL 20
GREGORIO DE URDANIBIA PAÑOS BALÍS, CN EL LRD 17
SANDRA SEGURA FERRER VILASSAR DE MAR, CN 21
IKER BENGOETXEA GRAU TORREDEMBARRA, CM LSTD 21
VIRGINIA GUILLERMO TORNER TORREDEMBARRA, CM LRD 22
ROGER CAPARROS CHECA TORREDEMBARRA, CM 20
ELBA DUPLICAT MARTINEZ FIGUERAS TORREDEMBARRA, CM Escola 17
LLUC REVERTE INGLES TORREDEMBARRA, CM 420 19
PAULA FIGUERAS GOROSTIDI TORREDEMBARRA, CM L4.7 17
LAIA BENGOETXEA GRAU TORREDEMBARRA, CM 21
GUILLEM SEGURA PASCUAL TORREDEMBARRA, CM L4.7 19
JOAN COSTA ESTIARTE CNCB & CV PALAMOS G1 20
MARÇAL COSTA ESTIARTE CNCB & CV PALAMOS G1 17
XAVIER PALLI REINAL CNCB & CV PALAMOS L4.7 19
NIL - TRIPLICAT SUBIRATS POCH CNCB & CV PALAMOS L4.7 18
POL AVILA CORBALAN CNCB & CV PALAMOS RI0 21
POL RESINA PAGEO CNCB & CV PALAMOS Escola 21
GUILLEM MARIN RIBAS CNCB & CV PALAMOS 20
ALEX COLLINS COBO CNCB & CV PALAMOS EUR 20
RUBEN BOOTH FERRANDO SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN MAX 20
GONZALO PABLOS RUIZ VILANOVA, CN LRD 20
ALEIX CALVET PIERA VILANOVA, CN 420 22
ANNA SOLE DOLCET VILANOVA, CN Escola 22
MIREIA CASTRO FOLGUERA VILANOVA, CN 20
GUILLEM CALVET PIERA VILANOVA, CN 420 20
ENRIQUE CURT MOSCOSO SKIPPER, CN RI0 20
XENIA BARBOSA CLAR VILANOVA, CN Escola 19
PAU NOGUERA VILA VILANOVA, CN 18
DANIIL OGANESOV PORT D'ARO, CN 22
MARINA CASALS GODAYOL PORT D'ARO, CN 19
IÑAKI GARCIA FERNANDEZ PORT D'ARO, CN EUR 20
ALBERT VENTURA RELAT PORT D'ARO, CN 19
ALBERT GARCIA GINJAUME PORT D'ARO, CN 20
MARTA JIMENEZ NARANJO PORT D'ARO, CN EUR 20
MARIA POZO RODRIGUEZ PORT D'ARO, CN 22
JOSEP COSTA ESPUIS GARRAF, CN Escola 21
MAR MUNUERA VILALTA GARRAF, CN Escola 21
NIC CATALAN VAN HUIJSTEE GARRAF, CN 29ER 22
FRANCISCO NUÑEZ TORRES GARRAF, CN MAX 22
NICOLAS VIENNE GARRAF, CN Escola 22
HECTOR FERNANDEZ FERRER GARRAF, CN Escola 22
LLUÏSA PUIG MONER ESTARTIT, CN G1 21
DANIEL PINAR BATLLE ESTARTIT, CN 19
PATRICIA FIGUEROLA PLA ESTARTIT, CN G1 21
ALBERT VIVES XALABARDER LLANÇÀ, CN 19
EMILIA NUBIOLA WEINSTEIN LLANÇÀ, CN 21
MARC ROJO CAMPILLO LLANÇÀ, CN 21
MIQUEL NOGUER LLORET MASNOU, CN EL 31
ARTURO NOGUER LLORET BALÍS, CN EL LSTD 28
DAL NOGUER HIDALGO BLANES, CV 26
BORJA MAS VIÑES SALOU, CN 24
XAVIER TOUS CLOTS SALOU, CN 29ER 33
ORIOL ADSERA BARBARA BALÍS, CN EL L4.7 26
LEANDRO ROSADO PAPA CMV-IND LSTD 43
GUILLEM BOSCH MARTI MASNOU, CN EL 28
ELISENDA MOLNE CORREIG SALOU, CN 21
ALEIX MANRESA MARTORI BLANES, CV G1 18
JORDI BEJAR SENDRA BLANES, CV RI0 20
LUCAS CASAÑE CABOT BLANES, CV G1 22
GAL·LA RODIERA SIMON BLANES, CV EUR 21
JAN BEJAR CUÑAT BLANES, CV 21
MIQUEL PEREZ CARBO BLANES, CV 420 18
MARTINA RODIERA SIMON BLANES, CV G3 19
DAVID ORDOÑEZ SANCHEZ BLANES, CV FIN 20
VIKTORYA IVAYLOVA HINKOVSKA BLANES, CV 22
MARTINA CASAÑE CABOT BLANES, CV 420 18
MARINA MARTINEZ SANTANACH BLANES, CV EUR 22
LEANDRE GARCIA ROM CAMBRILS, CN LRD 21
ALEIX NOGUES GRAU CAMBRILS, CN G1 21
TERESA MORATO ARMENGOL CAMBRILS, CN 22
MARCELO CAIRO ASSENZA CAMBRILS, CN LRD 20
ARNAU GUILLEMAT NOVO CAMBRILS, CN G1 22
LLUIS OLIVA FONTECHA CAMBRILS, CN 29ER 21
MIRIAM OLIVA VIDAL CAMBRILS, CN LRD 22
DAVID CASTRO FOLGUERA CAMBRILS, CN Escola 22
RUPERT HARVENGT CAMBRILS, CN 21
RICARD CASTELLVI MELIA CAMBRILS, CN L4.7 18
MARINA FARGAS CENDRA CAMBRILS, CN G1 19
LLUIS FARGAS CENDRA CAMBRILS, CN L4.7 18
ALICIA FRAS CAMBRILS, CN G1 19
JULIA BONO BERGA CAMBRILS, CN 21
SERGI SEVIL CHECA CAMBRILS, CN L4.7 18
YANNICK JIMENEZ CAMBRILS, CN G1 21
LAIA VALLVERDU ARRUFAT CAMBRILS, CN G1 19
ALVARO GARCIA REQUENA TARRAGONA, RCN LRD 21
MARTINA URQUIZU MARCOS ALTAFULLA, CM L4.7 22
JAN URQUIZU MARCOS ALTAFULLA, CM LRD 22
MARTA PUJOL MARTIN ALTAFULLA, CM 22
MARINA SANFELIU TORT ALTAFULLA, CM LRD 21
VICTOR SIMO BAEZA ALTAFULLA, CM LRD 20
EDUARD FERRER CARVAJAL ALTAFULLA, CM 420 20
MAX URQUIZU MARCOS ALTAFULLA, CM LRD 20
JAN SANFELIU TORT ALTAFULLA, CM RI0 20
MARÇAL GRAU COMELLA ALTAFULLA, CM 21
JUAN MANUEL MARTINEZ ZARAGOZA ALTAFULLA, CM LRD 21
NICO OLABARRIA MANZANO ALTAFULLA, CM G1 20
AITANA DRUDIS SOLDEVILA ALTAFULLA, CM 20
IGNACIO MARTI PERILLO ALTAFULLA, CM G1 19
DANI OLABARRIA MANZANO ALTAFULLA, CM G1 18
GUILLEM SIMO BAEZA ALTAFULLA, CM G1 18
MORITZ DRUDIS SOLDEVILA ALTAFULLA, CM 18
GUILLEM GRIÑO AIXALA ALTAFULLA, CM L4.7 18
PAULA IGUAL GARCIA MASNOU, CN EL RI0 22
MARCELO CAIRO ASSENZA CAMBRILS, CN LRD 20
DAVID CASTRO FOLGUERA CAMBRILS, CN Escola 22
RAFAEL RABASA RODRIGUEZ MASNOU, CN EL EUR 21
XAVIER PERA PAÑOS BALÍS, CN EL 20
FLAVIA ROBLES LORENTE BALÍS, CN EL LRD 22
OSCAR ESCOLANO RUBIO MASNOU, CN EL Escola 22
LEANDRE GARCIA ROM CAMBRILS, CN LRD 21
NACHO DAVILA MATEU VILASSAR DE MAR, CN 420 19
JAN URQUIZU MARCOS ALTAFULLA, CM LRD 22
JOAN COSTA ESTIARTE CNCB & CV PALAMOS G1 20
MAX URQUIZU MARCOS ALTAFULLA, CM LRD 20
EDUARD FERRER CARVAJAL ALTAFULLA, CM 420 20
ELIA MIQUEL MOLONS BALÍS, CN EL LRD 21
LUIS MAS DEPARES VILASSAR DE MAR, CN RI0 22
LLUIS OLIVA FONTECHA CAMBRILS, CN 29ER 21
MARTINA URQUIZU MARCOS ALTAFULLA, CM L4.7 22
JOSEP COSTA ESPUIS GARRAF, CN Escola 21
ARNAU GUILLEMAT NOVO CAMBRILS, CN G1 22
TERESA MORATO ARMENGOL CAMBRILS, CN 22
MARC TELLO PONS BALÍS, CN EL EUR 21
ALEIX NOGUES GRAU CAMBRILS, CN G1 21
ENRIC PLANAS FAURA CNCB & CV PALAMOS 23
RUPERT HARVENGT CAMBRILS, CN 21
IKER BENGOETXEA GRAU TORREDEMBARRA, CM LSTD 21
PATRICIA FIGUEROLA PLA ESTARTIT, CN G1 21
MIRIAM OLIVA VIDAL CAMBRILS, CN LRD 22
ALEX BRU VERT BALÍS, CN EL EUR 21
ALBERT GELPÍ I CORNUDELLA BALÍS, CN EL 29ER 21
MARTA MUNTE CARRASCO BALÍS, CN EL 29ER 20
LUCAS PARES DUPLICAT BORRELL MASNOU, CN EL G1 20
CARLOS DE MAQUA XALABARDER ARENYS, CN L4.7 19
NIC CATALAN VAN HUIJSTEE GARRAF, CN 29ER 22
JOAQUIM JOFRE BOLDU SALOU, CN Escola 21
MARC RUBIO SARABIA MASNOU, CN EL EUR 21
VIKTORYA IVAYLOVA HINKOVSKA BLANES, CV 22
AINHOA ROIG COTO ARENYS, CN 24
JAN SANFELIU TORT ALTAFULLA, CM RI0 20
ORIOL ARRUFAT GUITERAS MASNOU, CN EL RI0 21
TEO DUPLICAT PARES BORRELL MASNOU, CN EL G1 20
MARTA DAVILA MATEU VILASSAR DE MAR, CN RI0 22
GONZALO PABLOS RUIZ VILANOVA, CN LRD 20
ORIOL PIÑA AYMAR ESCALA, CN L´ G1 21
ALBA JUAN ROFES SALOU, CN - 21
LLUC PEREZ CARDELUS ARENYS, CN L4.7 20
CLARA RONDEAU GOMEZ ARENYS, CN 22
MARC ARRUFAT GUITERAS MASNOU, CN EL EUR 19
ELISENDA RAHOLA CODINA BALÍS, CN EL G1 20
VALENTINA MENESCAL MESSINA VILASSAR DE MAR, CN L4.7 20
FRANCESCA ALEGRE PARELLADA BALÍS, CN EL G1 22
VICTOR SIMO BAEZA ALTAFULLA, CM LRD 20
VIRGINIA GUILLERMO TORNER TORREDEMBARRA, CM LRD 22
IGNACIO BENITEZ CHICOTE BALÍS, CN EL 20
NICOLAS VIENNE GARRAF, CN Escola 22
ARNAU GELPI CORNUDELLA BALÍS, CN EL L4.7 18
MARTA JIMENEZ NARANJO PORT D'ARO, CN EUR 20
POL AVILA CORBALAN CNCB & CV PALAMOS RI0 21
MAR MUNUERA VILALTA GARRAF, CN Escola 21
GERMAN GAMERO CARO MASNOU, CN EL LRD 22
MARC GUILLAMET PUJADAS ARENYS, CN PROTO 22
PAU JORDAN OLIVERAS CEJAS MASNOU, CN EL L4.7 21
MARTA PUJOL MARTIN ALTAFULLA, CM 22
MARTA RIVERA MORCILLO LLANÇÀ, CN 22
ISET SEGURA SANTAEULARIA ARENYS, CN EUR 19
MARINA SANFELIU TORT ALTAFULLA, CM LRD 21
GAL·LA RODIERA SIMON BLANES, CV EUR 21
LUCAS CASAÑE CABOT BLANES, CV G1 22
FRANCISCO NUÑEZ TORRES GARRAF, CN MAX 22
DAVID ORDOÑEZ SANCHEZ BLANES, CV FIN 20
JORDI BEJAR SENDRA BLANES, CV RI0 20
PAU MORILLO GIRO SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN 21
ARNAU ESCODA DIAZ SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN RI0 20
ALEIX CLARI RODRIGUEZ HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 20
TERESA RODRIGUEZ RODRIGUEZ HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 19
MARTI DAVICINO QUEVEDO HOSPITALET-VANDELLÓS, CN Escola 19
ALEIX VOLTAS CASAS TORREDEMBARRA, CM G1 21
ELIA DOLZ FELIU BALÍS, CN EL 28
EDUARD BONETA RUBIO BALÍS, CN EL L4.7 22
MARINA SARQUELLA GAZQUEZ F. EMPURIABRAVA, CV G1 29
MARTA VALLINA CERVERA PORT D'ARO, CN 27
FERNANDO URZAIZ LOPEZ BALÍS, CN EL RI0 27
JOAN MIQUEL ARMENGOL SARABIA CAMBRILS, CN 25
ROSA MARIA RIBAS SARABIA CAMBRILS, CN Escola 26
ANNA GIMENO PARDINA BLANES, CV G1 23
SANTIAGO MAS DEPARES MASNOU, CN EL L4.7 28
DANIEL DUPLICAT VIDAL PERALTA BALÍS, CN EL Escola 24
IRINA ZENDRERA PAYERAS BALÍS, CN EL 32
ATLANTIC BRUGMAN CABOT BLANES, CV 30
POL ARACIL GAGO BALÍS, CN EL 23
MIQUEL SARQUELLA GAZQUEZ BLANES, CV 420 23
ANDREU DUPLICAT VIDIELLA CONCHAN BALÍS, CN EL 420 28
WILLY PI-SUÑER OSES BALÍS, CN EL FUN F 26
MARTA TORNER RUBIES PORT D'ARO, CN 36
AFRICA MERCADER BARRULL MASNOU, CN EL 25
PATRICIA ECHEVARNE BAU BALÍS, CN EL 24
FRANC DUPLICAT BRU VERT BALÍS, CN EL Escola 24
POL DUPLICAT MEDIÑA GASULL SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN Escola 27
BARBARA CORNUDELLA RAVETLLAT BALÍS, CN EL 420 28
DAVID CHARLES VILA BALÍS, CN EL 470M 26
ALBA BOU SERRA ESTARTIT, CN L4.7 28
JORDI XAMMAR HERNANDEZ MASNOU, CN EL 470M 27
SILVIA MAS DEPARES VILASSAR DE MAR, CN 420 24
SANTIAGO MAS DEPARES MASNOU, CN EL L4.7 28
SILVIA MAS DEPARES VILASSAR DE MAR, CN 420 24
FERNANDO URZAIZ LOPEZ BALÍS, CN EL RI0 27
GALA DOLZ FELIU BALÍS, CN EL 22
FRANC DUPLICAT BRU VERT BALÍS, CN EL Escola 24
MARTA TORNER RUBIES PORT D'ARO, CN 36
POL DUPLICAT MEDIÑA GASULL SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN Escola 27
WILLY PI-SUÑER OSES BALÍS, CN EL FUN F 26
SILVIA DE SOLER NAVALES BALÍS, CN EL 26
AFRICA MERCADER BARRULL MASNOU, CN EL 25
EDUARD BONETA RUBIO BALÍS, CN EL L4.7 22
MIREIA ROCHEL VENDRELL BALÍS, CN EL 24
ROSA MARIA RIBAS SARABIA CAMBRILS, CN Escola 26
ANNA GIMENO PARDINA BLANES, CV G1 23
MARTA VALLINA CERVERA PORT D'ARO, CN 27
MARINA SARQUELLA GAZQUEZ F. EMPURIABRAVA, CV G1 29
JOAN MIQUEL ARMENGOL SARABIA CAMBRILS, CN 25
POL ARACIL GAGO BALÍS, CN EL 23
SILVIA MAS DEPARES VILASSAR DE MAR, CN 420 24
TEODOR ROBERT OTTO PIGRAU ARENYS, CN RI0 30
AFRICA MERCADER BARRULL MASNOU, CN EL 25
SERGI SEVIL CHECA CAMBRILS, CN L4.7 18
POL MARSANS BALCELLS ARENYS, CN G1 19
MARCEL TORNE VILLASEVIL SALOU, CN Escola 20
EVA MICHELET BALLESTÉ MASNOU, CN EL 420 19
ALEIX CALVET PIERA VILANOVA, CN 420 22
MARIONA RAHOLA CODINA BALÍS, CN EL L4.7 18
NIL - TRIPLICAT SUBIRATS POCH CNCB & CV PALAMOS L4.7 18
GUILLEM SIMO BAEZA ALTAFULLA, CM G1 18
JULIA BONO BERGA CAMBRILS, CN 21
BERNAT PEREZ CARDELUS ARENYS, CN G1 17
GERARD JOSE OCHOA - DULPLICAT ARENYS, CN LRD 18
PAULA COLL HERRAIZ MASNOU, CN EL EUR 19
OLIVIA PUJOL HERNANDEZ SALOU, CN FW 20
MARÇAL GRAU COMELLA ALTAFULLA, CM 21
PAU BATLLE GRAU ESCALA, CN L´ Escola 21
ALICIA FRAS CAMBRILS, CN G1 19
JOAN FREIXA MARTINEZ MASNOU, CN EL EUR 20
CLAUDIA POMBO HERRAIZ MASNOU, CN EL G1 20
JAN BEJAR CUÑAT BLANES, CV 21
GUILLEM GRIÑO AIXALA ALTAFULLA, CM L4.7 18
LAIA VALLVERDU ARRUFAT CAMBRILS, CN G1 19
GREGORIO DE URDANIBIA PAÑOS BALÍS, CN EL LRD 17
XAVIER MARTINEZ PIQUE VILASSAR DE MAR, CN EUR 21
MARINA MARTINEZ SANTANACH BLANES, CV EUR 22
XAVI JOFRE MOLNE SALOU, CN G1 17
LLUC REVERTE INGLES TORREDEMBARRA, CM 420 19
XAVIER PALLI REINAL CNCB & CV PALAMOS L4.7 19
XENIA BARBOSA CLAR VILANOVA, CN Escola 19
LLUIS FARGAS CENDRA CAMBRILS, CN L4.7 18
IGNACIO MARTI PERILLO ALTAFULLA, CM G1 19
CLAUDIA TRIGO JOAQUIN MASNOU, CN EL 420 21
ANNA SOLE DOLCET VILANOVA, CN Escola 22
MIREIA CASTRO FOLGUERA VILANOVA, CN 20
ELBA DUPLICAT MARTINEZ FIGUERAS TORREDEMBARRA, CM Escola 17
GUILLEM CALVET PIERA VILANOVA, CN 420 20
SERGI VIAPLANA CANOVAS ARENYS, CN 20
ALVARO GARCIA REQUENA TARRAGONA, RCN LRD 21
ROGER CAPARROS CHECA TORREDEMBARRA, CM 20
ALEX COLLINS COBO CNCB & CV PALAMOS EUR 20
IGNASI RAGULL LORAS MASNOU, CN EL 21
MIQUEL PEREZ CARBO BLANES, CV 420 18
MARC VIAPLANA CANOVAS ARENYS, CN 21
LLUÏSA PUIG MONER ESTARTIT, CN G1 21
MAX RONDEAU GOMEZ ARENYS, CN G1 17
ELISENDA MOLNE CORREIG SALOU, CN 21
PABLO DUPLICAT MAS DEPARES MASNOU, CN EL G1 17
DANIIL OGANESOV PORT D'ARO, CN 22
FERRAN JURADO BESA SALOU, CN T 293 19
CLAUDIA RODES BACHS MASNOU, CN EL EUR 21
MONICA VEENHOVEN TAPIA BALÍS, CN EL EUR 19
ALEIX CLARI RODRIGUEZ HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 20
ALEX MARSANS BALCELLS ARENYS, CN G1 19
CRISTINA GARCIA AGUILAR SALOU, CN LRD 24
MARTI LLENA PRATS GARRAF, CN RI0 26
BEATRIZ MURO NUÑEZ SALOU, CN LRD 23
MARIA LOPEZ CARCARE SALOU, CN 25
FERRAN ALBORCH ESCOBAR ARENYS, CN LRD 22
MON CAÑELLAS SALAS CAMBRILS, CN RI0 24
BOSCO PUJOL HERNANDEZ SALOU, CN 26
ORIOL BARRIS URBANO MASNOU, CN EL 24
JOSEP M. NOGUES GRAU CAMBRILS, CN 25
ALBERTO GUILLEN SERRANO SALOU, CN L4.7 24
HECTOR CALDERON FREIRE VILANOVA, CN 24
GUILLEM CATALAN VAN HUIJSTEE GARRAF, CN 24
GUILLEM DELGADO ALIS MASNOU, CN EL EUR 23
MATIAS SABATE ORERA MASNOU, CN EL LRD 23
PABLO NUÑEZ TORRES GARRAF, CN 29ER 25
ALBERT ROS GONZALEZ COMA-RUGA, CN RI0 27
LAURA GUZMAN GOMEZ GARRAF, CN LRD 23
ALBERT CARCELLE CASANOVAS SALOU, CN LRD 22
BERNAT FERRER CARVAJAL ALTAFULLA, CM 420 23
DIANA ALBORCH ESCOBAR ARENYS, CN RI0 25
ORIAC DRUDIS SOLDEVILA ALTAFULLA, CM RI0 24
SERGI FERRES SALAMO CNCB & CV PALAMOS 24
ALBERT CANALS SELLARES ALTAFULLA, CM 23
MARC VALERO BERNAUS VILANOVA, CN RI0 23
GUILLEM DIAZ ROMERO MASNOU, CN EL 23
MAR RODRIGUEZ MELER MASNOU, CN EL 24
ORIOL OLIVA VIDAL CAMBRILS, CN LRD 23
ENAR GARCIA AGUILAR COMA-RUGA, CN 25
ORIOL LAGUNA PAGES VILANOVA, CN 24
GORKA ARAJOL LOPEZ GARRAF, CN LRD 24
ALFREDO IBAÑEZ QUINTO SALOU, CN 23
ENRIC PLANAS FAURA CNCB & CV PALAMOS 23
ALBERT OLIVE ALMARAZ VILANOVA, CN 27
ALBERTO GIMENEZ JARA GARRAF, CN 24
ADRIANA JOFRE BOLDU SALOU, CN 420 23
MARC BERNA ALCOLEA CAMBRILS, CN Escola 23
GERARD DUEÑAS CUATRECASAS MASNOU, CN EL Escola 22
ALEX SIMO BAEZA ALTAFULLA, CM 23
PAULA LOPEZ SANCHEZ COMA-RUGA, CN FC8 24
JUDITH LLEIXA SUAREZ SALOU, CN 23
RICARD RIBALTA BARGALLO COMA-RUGA, CN Escola 24
JERONIMO PUJOL MARTIN ALTAFULLA, CM Escola 24
MARC MIRO LLAURADO CAMBRILS, CN RI0 21
FRANCESC MARTINEZ GÖRBIG VILANOVA, CN LRD 22
AINA GOMEZ TORNER GARRAF, CN 23
LAURA CARMONA MARIN COMA-RUGA, CN 26
JOAN COMIN MANGUILLOT MASNOU, CN EL Escola 24
OLGA BROTONS RUFES MASNOU, CN EL 24
JOEL NOAH HUMBECK FELTEN COMA-RUGA, CN 23
KRISTEN DREIJER MASNOU, CN EL L4.7 21
ALICIA MALAGRIDA FERRET MASNOU, CN EL 24
ALBERT GARCIA GINJAUME PORT D'ARO, CN 20
PABLO GOMEZ GINES BALÍS, CN EL 20
DAVID TORRAS RIBERA MASNOU, CN EL LRD 20
EMILIA NUBIOLA WEINSTEIN LLANÇÀ, CN 21
NORA LASURT BARES BALÍS, CN EL EUR 18
MIQUEL OLIVERAS CEJAS MASNOU, CN EL 17
MARINA FARGAS CENDRA CAMBRILS, CN G1 19
PAULA FIGUERAS GOROSTIDI TORREDEMBARRA, CM L4.7 17
NICOLAS BORRAS MENA BALÍS, CN EL EUR 19
MARTINA CASAÑE CABOT BLANES, CV 420 18
HELENA PRUÑONOSA AUGER BALÍS, CN EL EUR 18
YAGO MAÑE UBALDE BALÍS, CN EL G1 21
ALEJANDRO OBERLE MELERO MASNOU, CN EL EUR 21
MARIA POZO RODRIGUEZ PORT D'ARO, CN 22
LAIA PLAJA PLANAS ESCALA, CN L´ 21
PAU MORILLO GIRO SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN 21
HECTOR FERNANDEZ FERRER GARRAF, CN Escola 22
MARC CANO SOSTRE VILASSAR DE MAR, CN 18
ALBERT VENTURA RELAT PORT D'ARO, CN 19
SANDRA SEGURA FERRER VILASSAR DE MAR, CN 21
ELENA ALBERTO SERRANO ESCALA, CN L´ G1 21
CARLA LAGUNA PAGES VILANOVA, CN 20
YANNICK JIMENEZ CAMBRILS, CN G1 21
NICO OLABARRIA MANZANO ALTAFULLA, CM G1 20
ALAN CASTILLO XARGAY SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN 21
NOAH BEEKMANS ARENYS, CN 21
AITANA DRUDIS SOLDEVILA ALTAFULLA, CM 20
LAIA BENGOETXEA GRAU TORREDEMBARRA, CM 21
MARC ROJO CAMPILLO LLANÇÀ, CN 21
JUAN MANUEL MARTINEZ ZARAGOZA ALTAFULLA, CM LRD 21
ALEX VIAPLANA CANOVAS ARENYS, CN LRD 18
MORITZ DRUDIS SOLDEVILA ALTAFULLA, CM 18
RUBEN BOOTH FERRANDO SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN MAX 20
ELISABETH MONTESERIN SUÑE TORREDEMBARRA, CM 19
TERESA RODRIGUEZ RODRIGUEZ HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 19
GINA GUDAYOL ROIG SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN 21
MARTI DAVICINO QUEVEDO HOSPITALET-VANDELLÓS, CN Escola 19
JOSEP MARIA FUNALLET GARCIA BALÍS, CN EL EUR 20
ENRIQUE CURT MOSCOSO SKIPPER, CN RI0 20
BLANCA JOFRE MOLNE SALOU, CN 21
DANI OLABARRIA MANZANO ALTAFULLA, CM G1 18
ALEIX MANRESA MARTORI BLANES, CV G1 18
LOICK CARRERE BALCELLS SALOU, CN 420 18
MARINA CASALS GODAYOL PORT D'ARO, CN 19
RICARD CASTELLVI MELIA CAMBRILS, CN L4.7 18
JORDI JOSEPH DUPLICAT GOSSAGE ARENYS, CN Escola 20
ARNAU ESCODA DIAZ SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN RI0 20
GUILLEM MARIN RIBAS CNCB & CV PALAMOS 20
MARÇAL COSTA ESTIARTE CNCB & CV PALAMOS G1 17
CARLOS CALICO FLAMME BALÍS, CN EL 420 18
PAU NOGUERA VILA VILANOVA, CN 18
LAIA LOPEZ TELLO ESCALA, CN L´ Escola 21
MARC MIQUEL RIPOLL ARENYS, CN G1 17
ALVARO OBERLE MELERO MASNOU, CN EL RI5 18
MARTINA RODIERA SIMON BLANES, CV G3 19
ELISABET BARBOSA CLAR VILANOVA, CN 18
RAMON MIQUEL RIPOLL ARENYS, CN L4.7 18
GUILLAUME CORDIER CAMBRILS, CN 19
ALBERT VIVES XALABARDER LLANÇÀ, CN 19
IÑAKI GARCIA FERNANDEZ PORT D'ARO, CN EUR 20
GEORGINA DELGADO ALIS MASNOU, CN EL LRD 19
LILIANA FERNANDEZ PINACHO MASNOU, CN EL Escola 19
ALEX MARTIN CADENAS MASNOU, CN EL G1 17
ORIOL JOSE OCHOA ARENYS, CN L4.7 24
ADRIA MONTANE MAS DE XAXARS VILANOVA, CN 24
MARIA ANGELS ASO PALANQUES MASNOU, CN EL L4.7 24
BOSCO PUJOL HERNANDEZ SALOU, CN 26
JOSEP M. NOGUES GRAU CAMBRILS, CN 25
MON CAÑELLAS SALAS CAMBRILS, CN RI0 24
HECTOR CALDERON FREIRE VILANOVA, CN 24
ORIOL BARRIS URBANO MASNOU, CN EL 24
ALBERT CARCELLE CASANOVAS SALOU, CN LRD 22
BEATRIZ MURO NUÑEZ SALOU, CN LRD 23
CRISTINA GARCIA AGUILAR SALOU, CN LRD 24
ALBERT ROS GONZALEZ COMA-RUGA, CN RI0 27
SERGI FERRES SALAMO CNCB & CV PALAMOS 24
ORIOL JOSE OCHOA ARENYS, CN L4.7 24
FERRAN ALBORCH ESCOBAR ARENYS, CN LRD 22
ORIOL OLIVA VIDAL CAMBRILS, CN LRD 23
ALBERT CANALS SELLARES ALTAFULLA, CM 23
LAURA GUZMAN GOMEZ GARRAF, CN LRD 23
ADRIA MONTANE MAS DE XAXARS VILANOVA, CN 24
BERNAT FERRER CARVAJAL ALTAFULLA, CM 420 23
MATIAS SABATE ORERA MASNOU, CN EL LRD 23
ENRIC PLANAS FAURA CNCB & CV PALAMOS 23
GUILLEM DELGADO ALIS MASNOU, CN EL EUR 23
GORKA ARAJOL LOPEZ GARRAF, CN LRD 24
DIANA ALBORCH ESCOBAR ARENYS, CN RI0 25
GUILLEM CATALAN VAN HUIJSTEE GARRAF, CN 24
MAR RODRIGUEZ MELER MASNOU, CN EL 24
ORIAC DRUDIS SOLDEVILA ALTAFULLA, CM RI0 24
GUILLEM DIAZ ROMERO MASNOU, CN EL 23
JOAN COMIN MANGUILLOT MASNOU, CN EL Escola 24
AINA GOMEZ TORNER GARRAF, CN 23
ORIOL MARRON PUIGDUETA BETULO, CN LSTD 53
LEANDRO ROSADO PAPA CMV-IND LSTD 43
BERNARDO PUJOL GALOFRE VILASSAR DE MAR, CN 56
BERNAT FERRER CARVAJAL ALTAFULLA, CM 420 23
MIGUEL DUPLICAT ALVAREZ VALLS BARCELONA, RCN Escola 73
ARIADNA PONS FORN MASNOU, CN EL L4.7 29
GUILLEM BOSCH MARTI MASNOU, CN EL 28
GERARD BOSCH FERNANDEZ-SANTACRUZ MASNOU, CN EL LRD 26
ALEX LALINE RUIZ CMV-IND 24
ORIOL BARRIS URBANO MASNOU, CN EL 24
GUILLEM DELGADO ALIS MASNOU, CN EL EUR 23
MATIAS SABATE ORERA MASNOU, CN EL LRD 23
PAU SCHILT CATAFAL MASNOU, CN EL LSTD 33
GORKA ARAJOL LOPEZ GARRAF, CN LRD 24
MIQUEL NOGUER LLORET MASNOU, CN EL 31
NUL JAIME MENESCAL MESSINA MASNOU, CN EL 24
PABLO MARTINEZ PORTUGUES ARENYS, CN 22
BERNAT GALI BOU CAMBRILS, CN 33
HECTOR CALVO SANTISTEBAN CAMBRILS, CN Escola 35
JOAQUIM BATISTA SIMO CAMBRILS, CN L4.7 27
MON CAÑELLAS SALAS CAMBRILS, CN RI0 24
PAU GARCIA QUINTEIRO CAMBRILS, CN LRD 26
ALEX SIMO BAEZA ALTAFULLA, CM 23
JERONIMO PUJOL MARTIN ALTAFULLA, CM Escola 24
ALBERT CANALS SELLARES ALTAFULLA, CM 23
POL GELABERT GODAY HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 25
ANDREU VAQUE MAS HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 24
NEUS PIQUÉ NOLLA HOSPITALET-VANDELLÓS, CN Escola 25
JORDI GIL-VERNET ASBERT HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 24
OSCAR FERNANDEZ QUILES HOSPITALET-VANDELLÓS, CN RI0 27
CRISTINA GARCIA AGUILAR SALOU, CN LRD 24
ALBERTO GUILLEN SERRANO SALOU, CN L4.7 24
GASTON CRUZ TOLON SALOU, CN Escola 26
BORJA MAS VIÑES SALOU, CN 24
MARIA LOPEZ CARCARE SALOU, CN 25
ALFREDO IBAÑEZ QUINTO SALOU, CN 23
BOSCO PUJOL HERNANDEZ SALOU, CN 26
IGNACIO MANUEL LOPEZ CARCARE SALOU, CN KTF 28
JUDITH LLEIXA SUAREZ SALOU, CN 23
ORIOL LAGUNA PAGES VILANOVA, CN 24
LAURA CARMONA MARIN COMA-RUGA, CN 26
GERARD DUEÑAS CUATRECASAS MASNOU, CN EL Escola 22
ADRIANA JOFRE BOLDU SALOU, CN 420 23
MARC MIRO LLAURADO CAMBRILS, CN RI0 21
MARC BERNA ALCOLEA CAMBRILS, CN Escola 23
JAUME SANCHIZ ABELLO SALOU, CN 23
FRANCESC MARTINEZ GÖRBIG VILANOVA, CN LRD 22
ALEX CASANOVA RESA SALOU, CN 22
ENAR GARCIA AGUILAR COMA-RUGA, CN 25
JERONIMO PUJOL MARTIN ALTAFULLA, CM Escola 24
ARNAU IRIARTE RIOS ARENYS, CN RI0 27
LLUIS MIR GIBERNET PORT OLIMPIC, CMAR 27
ANDREU LOPEZ SILVA BALÍS, CN EL 24
AITOR DUPLICAT BARRENECHEA BALÍS, CN EL Escola 39
PAU SCHILT CATAFAL MASNOU, CN EL LSTD 33
MIQUEL SALAZAR CASALS ESCALA, CN L´ EUR 26
SERGI PEREZ DE LA IGLESIA ESTARTIT, CN EUR 26
VICTOR MORATO PUIGREFAGUT PORT D'ARO, CN 25
JORDI VIVES BAS BLANES, CV RI0 32
FRANCESC RUBIO GARRIDO PORT D'ARO, CN Escola 24
CARLOS ORDOÑEZ SANCHEZ BLANES, CV FIN 24
DANIEL CAMPOY COMABASOSA PORT D'ARO, CN EUR 26
DAVID JIMENEZ NARANJO PORT D'ARO, CN 24
PAU BLANCH NOGUERA LLANÇÀ, CN 23
CRISTINA PUJOL BAJO PORT D'ARO, CN RI0 27
MARC BEJAR CUÑAT BLANES, CV MAX 24
CLARA MEDIÑA GASULL SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN PT1 24
TATIANA HETTIER RODRIGUEZ LLANÇÀ, CN - 24
ALBERT ROS GONZALEZ COMA-RUGA, CN RI0 27
JOSEP M. NOGUES GRAU CAMBRILS, CN 25
RICARD RIBALTA BARGALLO COMA-RUGA, CN Escola 24
ALBERT CARCELLE CASANOVAS SALOU, CN LRD 22
ALICIA MALAGRIDA FERRET MASNOU, CN EL 24
ORIOL OLIVA VIDAL CAMBRILS, CN LRD 23
MARIA ANGELS ASO PALANQUES MASNOU, CN EL L4.7 24
LAURA GUZMAN GOMEZ GARRAF, CN LRD 23
ENRIC PLANAS FAURA CNCB & CV PALAMOS 23
GUILLEM CATALAN VAN HUIJSTEE GARRAF, CN 24
MARC MIRO LLAURADO CAMBRILS, CN RI0 21
ALBERT CANALS SELLARES ALTAFULLA, CM 23
AINA GOMEZ TORNER GARRAF, CN 23
HECTOR CALDERON FREIRE VILANOVA, CN 24
ORIOL LAGUNA PAGES VILANOVA, CN 24
MAR RODRIGUEZ MELER MASNOU, CN EL 24
BERNAT FERRER CARVAJAL ALTAFULLA, CM 420 23
BOSCO PUJOL HERNANDEZ SALOU, CN 26
PABLO NUÑEZ TORRES GARRAF, CN 29ER 25
MON CAÑELLAS SALAS CAMBRILS, CN RI0 24
ALFREDO IBAÑEZ QUINTO SALOU, CN 23
MARC BERNA ALCOLEA CAMBRILS, CN Escola 23
MATIAS SABATE ORERA MASNOU, CN EL LRD 23
DIANA ALBORCH ESCOBAR ARENYS, CN RI0 25
FERRAN ALBORCH ESCOBAR ARENYS, CN LRD 22
ORIOL BARRIS URBANO MASNOU, CN EL 24
ALEXANDRE GIL-VERNET ASBERT HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 21
CRISTINA GARCIA AGUILAR SALOU, CN LRD 24
SERGI FERRES SALAMO CNCB & CV PALAMOS 24
GORKA ARAJOL LOPEZ GARRAF, CN LRD 24
ORIOL JOSE OCHOA ARENYS, CN L4.7 24
ADRIA MONTANE MAS DE XAXARS VILANOVA, CN 24
BEATRIZ MURO NUÑEZ SALOU, CN LRD 23
ADRIANA JOFRE BOLDU SALOU, CN 420 23
GUILLEM DELGADO ALIS MASNOU, CN EL EUR 23
ALEX CASANOVA RESA SALOU, CN 22
FRANCESC MARTINEZ GÖRBIG VILANOVA, CN LRD 22
ANDREU VAQUE MAS HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 24
OLGA BROTONS RUFES MASNOU, CN EL 24
ANDREA RABASA RODRIGUEZ MASNOU, CN EL 23
MARC PIÑA AYMAR ESCALA, CN L´ 25
MARIANO JAVIER GIMENO LORAN MASNOU, CN EL EUR 24
CARLOS MANERA PASCUAL LLANÇÀ, CN EUR 22
ALEX PINAR BATLLE ESTARTIT, CN 24
NINA MIR VOVELLE MASNOU, CN EL EUR 25
OSCAR PIJOAN ORTEGA BALÍS, CN EL RI0 24
ELENA MANERA PASCUAL ESCALA, CN L´ 24
PAULA SOLER GARCIA BLANES, CV 29ER 24
SALVI BORRAT VILABRU ESTARTIT, CN RI0 25
ALBERT MORALES LLOBET MASNOU, CN EL 26
PAU FERNANDEZ PUENTES PORT D'ARO, CN EUR 25
Carles Morato Armengol CAMBRILS, CN 27
JUDITH LLEIXA SUAREZ SALOU, CN 23
MARIA ANGELS ASO PALANQUES MASNOU, CN EL L4.7 24
ALBERTO GUILLEN SERRANO SALOU, CN L4.7 24
PAU GARCIA QUINTEIRO CAMBRILS, CN LRD 26
BORJA MAS VIÑES SALOU, CN 24
HECTOR CALVO SANTISTEBAN CAMBRILS, CN Escola 35
TOMAS LLEDO PONSATI ARENYS, CN LRD 30
ANNA MIQUEL ESTEVE SALOU, CN 26
VICTOR SERRA OLEART CNCB & CV PALAMOS PT1 25
ADRIA FONT GIRONA CAMBRILS, CN L4.7 28
DANIEL MATEO CELADA CNCB & CV PALAMOS 25
MARC VALERO BERNAUS VILANOVA, CN RI0 23
IRIS AURORA CORTES ESPADAS VILANOVA, CN FC8 32
ALEX SIMO BAEZA ALTAFULLA, CM 23
SAÜL GUILLERMO TORNE TORREDEMBARRA, CM LRD 27
PAULA LOPEZ SANCHEZ COMA-RUGA, CN FC8 24
MARIA LOPEZ CARCARE SALOU, CN 25
ARNAU FOLCH PUNTI COMA-RUGA, CN RI0 28
ALFREDO IBAÑEZ QUINTO SALOU, CN 23
PABLO MARTINEZ PORTUGUES ARENYS, CN 22
JOAQUIM BATISTA SIMO CAMBRILS, CN L4.7 27
ENRIQUE TORNELL LOPEZ MAGICWAVE, CLUB 30
PABLO NUÑEZ TORRES GARRAF, CN 29ER 25
ESTEL CORTES ESPADAS VILANOVA, CN 29
ARNAU IRIARTE RIOS ARENYS, CN RI0 27
ALBERT OLIVE ALMARAZ VILANOVA, CN 27
MAGI DOMINGO TARANCON CAMBRILS, CN 27
BORJA MAS VIÑES SALOU, CN 24
ALBERTO GUILLEN SERRANO SALOU, CN L4.7 24
LEANDRO ROSADO PAPA CMV-IND LSTD 43
MIQUEL NOGUER CASTELLVI MASNOU, CN EL LRD 64
SAÜL GUILLERMO TORNE TORREDEMBARRA, CM LRD 27
HECTOR CALVO SANTISTEBAN CAMBRILS, CN Escola 35
MARIA LOPEZ CARCARE SALOU, CN 25
VICTOR SERRA OLEART CNCB & CV PALAMOS PT1 25
JORDI GIL-VERNET ASBERT HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 24
OSCAR FERNANDEZ QUILES HOSPITALET-VANDELLÓS, CN RI0 27
PAULA LOPEZ SANCHEZ COMA-RUGA, CN FC8 24
IRIS AURORA CORTES ESPADAS VILANOVA, CN FC8 32
POL GELABERT GODAY HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 25
BERTA COLOMA CABEZA BALÍS, CN EL KTF 25
JOEL NOAH HUMBECK FELTEN COMA-RUGA, CN 23
CESAR RODRIGUEZ GARCIA PORT DE LA SELVA, CN 57
CRISTINA PUJOL BAJO PORT D'ARO, CN RI0 27
MIQUEL SALAZAR CASALS ESCALA, CN L´ EUR 26
PAU SCHILT CATAFAL MASNOU, CN EL LSTD 33
DANIEL CAMPOY COMABASOSA PORT D'ARO, CN EUR 26
ALBERT CODINACHS GRAU BLANES, CV EUR 28
JORDI VIVES BAS BLANES, CV RI0 32
ANDREA DORESTE SOLER PORT D'ARO, CN 29ER 25
JAUME TODO BAÑULS BLANES, CV RI0 29
FRANCESC RUBIO GARRIDO PORT D'ARO, CN Escola 24
PAU BLANCH NOGUERA LLANÇÀ, CN 23
DAVID JIMENEZ NARANJO PORT D'ARO, CN 24
EDUARD ARAJOL LOPEZ MASNOU, CN EL Escola 26
ELENA MANERA PASCUAL ESCALA, CN L´ 24
TATIANA HETTIER RODRIGUEZ LLANÇÀ, CN - 24
MARC BEJAR CUÑAT BLANES, CV MAX 24
MARTA PASQUIN TORRELLA LLANÇÀ, CN 24
ANDREA RABASA RODRIGUEZ MASNOU, CN EL 23
ALBERT MORALES LLOBET MASNOU, CN EL 26
PAULA SOLER GARCIA BLANES, CV 29ER 24
MARIANO JAVIER GIMENO LORAN MASNOU, CN EL EUR 24
ANDREA POZO RODRIGUEZ PORT D'ARO, CN 27
SALVI BORRAT VILABRU ESTARTIT, CN RI0 25
CARLOS MANERA PASCUAL LLANÇÀ, CN EUR 22
SERGI PEREZ DE LA IGLESIA ESTARTIT, CN EUR 26
PAU FERNANDEZ PUENTES PORT D'ARO, CN EUR 25
CARLOS ORDOÑEZ SANCHEZ BLANES, CV FIN 24
ANDREA ARRIBAS VALLEJO ESTARTIT, CN 26
CLARA MEDIÑA GASULL SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN PT1 24
NINA MIR VOVELLE MASNOU, CN EL EUR 25
MARTA PLAJA PLANAS ESCALA, CN L´ RI0 24
MAR DORESTE SOLER PORT D'ARO, CN EUR 22
VICTOR MORATO PUIGREFAGUT PORT D'ARO, CN 25
TOMAS LLEDO PONSATI ARENYS, CN LRD 30
ADRIA MONTANE MAS DE XAXARS VILANOVA, CN 24
ORIOL LAGUNA PAGES VILANOVA, CN 24
HECTOR CALDERON FREIRE VILANOVA, CN 24
MARC VALERO BERNAUS VILANOVA, CN RI0 23
IRIS AURORA CORTES ESPADAS VILANOVA, CN FC8 32
OLALLA PIÑON GONZALEZ GARRAF, CN L4.7 30
VICTOR SERRA OLEART CNCB & CV PALAMOS PT1 25
SAÜL GUILLERMO TORNE TORREDEMBARRA, CM LRD 27
PAULA LOPEZ SANCHEZ COMA-RUGA, CN FC8 24
JORDI ECHEVERRIA ARGEMI COMA-RUGA, CN 24
ARNAU FOLCH PUNTI COMA-RUGA, CN RI0 28
DANIEL PINAR BATLLE ESTARTIT, CN 19
PATRICIA FIGUEROLA PLA ESTARTIT, CN G1 21
LLUÏSA PUIG MONER ESTARTIT, CN G1 21
JOSEP MARIA FUNALLET GARCIA BALÍS, CN EL EUR 20
NIL SERRA CORNUDELLA BALÍS, CN EL FW 19
MARIONA RAHOLA CODINA BALÍS, CN EL L4.7 18
YAGO MAÑE UBALDE BALÍS, CN EL G1 21
MONICA VEENHOVEN TAPIA BALÍS, CN EL EUR 19
NORA LASURT BARES BALÍS, CN EL EUR 18
HELENA PRUÑONOSA AUGER BALÍS, CN EL EUR 18
NICOLAS BORRAS MENA BALÍS, CN EL EUR 19
CARLOS CALICO FLAMME BALÍS, CN EL 420 18
MAR ECHEVARNE BAU BALÍS, CN EL 20
FLAVIA ROBLES LORENTE BALÍS, CN EL LRD 22
ALBERT GELPÍ I CORNUDELLA BALÍS, CN EL 29ER 21
ALEX BRU VERT BALÍS, CN EL EUR 21
ARNAU GELPI CORNUDELLA BALÍS, CN EL L4.7 18
MARC TELLO PONS BALÍS, CN EL EUR 21
FRANCESCA ALEGRE PARELLADA BALÍS, CN EL G1 22
MARTI SERRA CORNUDELLA BALÍS, CN EL FW 21
ELISENDA RAHOLA CODINA BALÍS, CN EL G1 20
IGNACIO BENITEZ CHICOTE BALÍS, CN EL 20
MARTA MUNTE CARRASCO BALÍS, CN EL 29ER 20
MARTINA URQUIZU MARCOS ALTAFULLA, CM L4.7 22
JAN URQUIZU MARCOS ALTAFULLA, CM LRD 22
MARTA PUJOL MARTIN ALTAFULLA, CM 22
MARINA SANFELIU TORT ALTAFULLA, CM LRD 21
VICTOR SIMO BAEZA ALTAFULLA, CM LRD 20
EDUARD FERRER CARVAJAL ALTAFULLA, CM 420 20
MAX URQUIZU MARCOS ALTAFULLA, CM LRD 20
JAN SANFELIU TORT ALTAFULLA, CM RI0 20
MARÇAL GRAU COMELLA ALTAFULLA, CM 21
JUAN MANUEL MARTINEZ ZARAGOZA ALTAFULLA, CM LRD 21
NICO OLABARRIA MANZANO ALTAFULLA, CM G1 20
AITANA DRUDIS SOLDEVILA ALTAFULLA, CM 20
IGNACIO MARTI PERILLO ALTAFULLA, CM G1 19
DANI OLABARRIA MANZANO ALTAFULLA, CM G1 18
GUILLEM SIMO BAEZA ALTAFULLA, CM G1 18
MORITZ DRUDIS SOLDEVILA ALTAFULLA, CM 18
GUILLEM GRIÑO AIXALA ALTAFULLA, CM L4.7 18
IKER BENGOETXEA GRAU TORREDEMBARRA, CM LSTD 21
VIRGINIA GUILLERMO TORNER TORREDEMBARRA, CM LRD 22
ROGER CAPARROS CHECA TORREDEMBARRA, CM 20
ELBA DUPLICAT MARTINEZ FIGUERAS TORREDEMBARRA, CM Escola 17
LLUC REVERTE INGLES TORREDEMBARRA, CM 420 19
PAULA FIGUERAS GOROSTIDI TORREDEMBARRA, CM L4.7 17
JOEL PEREZ JIMENEZ TORREDEMBARRA, CM 19
IPHIGENIE GOUX CORREDERA TORREDEMBARRA, CM RI0 19
LAIA BENGOETXEA GRAU TORREDEMBARRA, CM 21
ELISABETH MONTESERIN SUÑE TORREDEMBARRA, CM 19
ALEIX VOLTAS CASAS TORREDEMBARRA, CM G1 21
NACHO DAVILA MATEU VILASSAR DE MAR, CN 420 19
XAVIER PERA PAÑOS VILASSAR DE MAR, CN 20
MARTA DAVILA MATEU VILASSAR DE MAR, CN RI0 22
VALENTINA MENESCAL MESSINA VILASSAR DE MAR, CN L4.7 20
MARC CANO SOSTRE VILASSAR DE MAR, CN 18
XAVIER MARTINEZ PIQUE VILASSAR DE MAR, CN EUR 21
GREGORIO DE URDANIBIA PAÑOS VILASSAR DE MAR, CN LRD 17
SANDRA SEGURA FERRER VILASSAR DE MAR, CN 21
LUIS MAS DEPARES VILASSAR DE MAR, CN RI0 22
LEANDRE GARCIA ROM CAMBRILS, CN LRD 21
ALEIX NOGUES GRAU CAMBRILS, CN G1 21
MARCELO CAIRO ASSENZA CAMBRILS, CN LRD 20
ARNAU GUILLEMAT NOVO CAMBRILS, CN G1 22
LLUIS OLIVA FONTECHA CAMBRILS, CN 29ER 21
MIRIAM OLIVA VIDAL CAMBRILS, CN LRD 22
DAVID CASTRO FOLGUERA CAMBRILS, CN Escola 22
RUPERT HARVENGT CAMBRILS, CN 21
RICARD CASTELLVI MELIA CAMBRILS, CN L4.7 18
MARINA FARGAS CENDRA CAMBRILS, CN G1 19
LLUIS FARGAS CENDRA CAMBRILS, CN L4.7 18
ALICIA FRAS CAMBRILS, CN G1 19
JULIA BONO BERGA CAMBRILS, CN 21
GUILLAUME CORDIER CAMBRILS, CN 19
SERGI SEVIL CHECA CAMBRILS, CN L4.7 18
YANNICK JIMENEZ CAMBRILS, CN G1 21
LAIA VALLVERDU ARRUFAT CAMBRILS, CN G1 19
ORIOL PIÑA AYMAR ESCALA, CN L´ G1 21
LAIA PLAJA PLANAS ESCALA, CN L´ 21
ELENA ALBERTO SERRANO ESCALA, CN L´ G1 21
PAU BATLLE GRAU ESCALA, CN L´ Escola 21
DANIIL OGANESOV PORT D'ARO, CN 22
MARINA CASALS GODAYOL PORT D'ARO, CN 19
IÑAKI GARCIA FERNANDEZ PORT D'ARO, CN EUR 20
ALBERT VENTURA RELAT PORT D'ARO, CN 19
ALBERT GARCIA GINJAUME PORT D'ARO, CN 20
MARIA POZO RODRIGUEZ PORT D'ARO, CN 22
MARTA JIMENEZ NARANJO PORT D'ARO, CN EUR 20
ALEIX MANRESA MARTORI BLANES, CV G1 18
JORDI BEJAR SENDRA BLANES, CV RI0 20
LUCAS CASAÑE CABOT BLANES, CV G1 22
GAL·LA RODIERA SIMON BLANES, CV EUR 21
JAN BEJAR CUÑAT BLANES, CV 21
MIQUEL PEREZ CARBO BLANES, CV 420 18
MARINA MARTINEZ SANTANACH BLANES, CV EUR 22
MARTINA RODIERA SIMON BLANES, CV G3 19
DAVID ORDOÑEZ SANCHEZ BLANES, CV FIN 20
MARTINA CASAÑE CABOT BLANES, CV 420 18
CARLOS DE MAQUA XALABARDER ARENYS, CN L4.7 19
LLUC PEREZ CARDELUS ARENYS, CN L4.7 20
ISET SEGURA SANTAEULARIA ARENYS, CN EUR 19
MARC GUILLAMET PUJADAS ARENYS, CN PROTO 22
AINHOA ROIG COTO ARENYS, CN 24
CLARA RONDEAU GOMEZ ARENYS, CN 22
ALEX MARSANS BALCELLS ARENYS, CN G1 19
GERARD JOSE OCHOA - DULPLICAT ARENYS, CN LRD 18
POL MARSANS BALCELLS ARENYS, CN G1 19
BERNAT PEREZ CARDELUS ARENYS, CN G1 17
MAX RONDEAU GOMEZ ARENYS, CN G1 17
SERGI VIAPLANA CANOVAS ARENYS, CN 20
JORDI JOSEPH DUPLICAT GOSSAGE ARENYS, CN Escola 20
MARC MIQUEL RIPOLL ARENYS, CN G1 17
RAMON MIQUEL RIPOLL ARENYS, CN L4.7 18
ALEX VIAPLANA CANOVAS ARENYS, CN LRD 18
MARC VIAPLANA CANOVAS ARENYS, CN 21
ALBA JUAN ROFES SALOU, CN - 21
JOAQUIM JOFRE BOLDU SALOU, CN Escola 21
MARCEL TORNE VILLASEVIL SALOU, CN Escola 20
OLIVIA PUJOL HERNANDEZ SALOU, CN FW 20
ELISENDA MOLNE CORREIG SALOU, CN 21
BLANCA JOFRE MOLNE SALOU, CN 21
XAVI JOFRE MOLNE SALOU, CN G1 17
LOICK CARRERE BALCELLS SALOU, CN 420 18
FERRAN JURADO BESA SALOU, CN T 293 19
GONZALO PABLOS RUIZ VILANOVA, CN LRD 20
ALEIX CALVET PIERA VILANOVA, CN 420 22
ANNA SOLE DOLCET VILANOVA, CN Escola 22
MIREIA CASTRO FOLGUERA VILANOVA, CN 20
CARLA LAGUNA PAGES VILANOVA, CN 20
GUILLEM CALVET PIERA VILANOVA, CN 420 20
ENRIQUE CURT MOSCOSO SKIPPER, CN RI0 20
XENIA BARBOSA CLAR VILANOVA, CN Escola 19
PAU NOGUERA VILA VILANOVA, CN 18
ELISABET BARBOSA CLAR VILANOVA, CN 18
RAFAEL RABASA RODRIGUEZ MASNOU, CN EL EUR 21
MARC ARRUFAT GUITERAS MASNOU, CN EL EUR 19
GERMAN GAMERO CARO MASNOU, CN EL LRD 22
MARC RUBIO SARABIA MASNOU, CN EL EUR 21
ORIOL ARRUFAT GUITERAS MASNOU, CN EL RI0 21
OSCAR ESCOLANO RUBIO MASNOU, CN EL Escola 22
PAU JORDAN OLIVERAS CEJAS MASNOU, CN EL L4.7 21
TEO DUPLICAT PARES BORRELL MASNOU, CN EL G1 20
LUCAS PARES DUPLICAT BORRELL MASNOU, CN EL G1 20
PAULA IGUAL GARCIA MASNOU, CN EL RI0 22
DAVID TORRAS RIBERA MASNOU, CN EL LRD 20
GEORGINA DELGADO ALIS MASNOU, CN EL LRD 19
PAULA COLL HERRAIZ MASNOU, CN EL EUR 19
CLAUDIA POMBO HERRAIZ MASNOU, CN EL G1 20
JOAN FREIXA MARTINEZ MASNOU, CN EL EUR 20
ARMAND SENDIL SENDIL MASNOU, CN EL FW 20
CLAUDIA TRIGO JOAQUIN MASNOU, CN EL 420 21
ALEX MARTIN CADENAS MASNOU, CN EL G1 17
ALEJANDRO OBERLE MELERO MASNOU, CN EL EUR 21
ALVARO OBERLE MELERO MASNOU, CN EL RI5 18
EVA MICHELET BALLESTÉ MASNOU, CN EL 420 19
LILIANA FERNANDEZ PINACHO MASNOU, CN EL Escola 19
IGNASI RAGULL LORAS MASNOU, CN EL 21
MIQUEL OLIVERAS CEJAS MASNOU, CN EL 17
CLAUDIA RODES BACHS MASNOU, CN EL EUR 21
PABLO DUPLICAT MAS DEPARES MASNOU, CN EL G1 17
POL AVILA CORBALAN CNCB & CV PALAMOS RI0 21
JOAN COSTA ESTIARTE CNCB & CV PALAMOS G1 20
MARÇAL COSTA ESTIARTE CNCB & CV PALAMOS G1 17
GUILLEM MARIN RIBAS CNCB & CV PALAMOS 20
POL RESINA PAGEO CNCB & CV PALAMOS Escola 21
ALEX COLLINS COBO CNCB & CV PALAMOS EUR 20
XAVIER PALLI REINAL CNCB & CV PALAMOS L4.7 19
NIL - TRIPLICAT SUBIRATS POCH CNCB & CV PALAMOS L4.7 18
RUBEN BOOTH FERRANDO SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN MAX 20
ALEIX CLARI RODRIGUEZ HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 20
PABLO MUÑOZ GOMEZ HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 19
TERESA RODRIGUEZ RODRIGUEZ HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 19
MARTI DAVICINO QUEVEDO HOSPITALET-VANDELLÓS, CN Escola 19
JOSEP COSTA ESPUIS GARRAF, CN Escola 21
MAR MUNUERA VILALTA GARRAF, CN Escola 21
NIC CATALAN VAN HUIJSTEE GARRAF, CN 29ER 22
NICOLAS VIENNE GARRAF, CN Escola 22
HECTOR FERNANDEZ FERRER GARRAF, CN Escola 22
PAU MORILLO GIRO SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN 21
ARNAU ESCODA DIAZ SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN RI0 20
MARC ROJO CAMPILLO LLANÇÀ, CN 21
ALBERT VIVES XALABARDER LLANÇÀ, CN 19
EMILIA NUBIOLA WEINSTEIN LLANÇÀ, CN 21
LAIA LOPEZ TELLO ESCALA, CN L´ Escola 21
MARTA RIVERA MORCILLO LLANÇÀ, CN 22
VIKTORYA IVAYLOVA HINKOVSKA BLANES, CV 22
GUILLEM SEGURA PASCUAL TORREDEMBARRA, CM L4.7 19
GINA GUDAYOL ROIG SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN 21
ALAN CASTILLO XARGAY SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN 21
ALVARO GARCIA REQUENA TARRAGONA, RCN LRD 21
ELIA MIQUEL MOLONS BALÍS, CN EL LRD 21
LOLA LACAMBRA ANDREU HOSPITALET-VANDELLÓS, CN Escola 21
MARIA DEL MAR LACAMBRA ANDREU HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 420 23
VICTOR FERNANDEZ QUILES HOSPITALET-VANDELLÓS, CN RI0 22
IGNASI SEGADO ULIED BETULO, CN 293 INIC 22
FERRAN CORNUDELLA SOLE BALÍS, CN EL EUR 22
OSCAR GARCIA GARCIA BALÍS, CN EL Escola 24
ITZIAR BUENO TINTORE BALÍS, CN EL 24
DANIEL CORTES CASAS BALÍS, CN EL Escola 22
FERRAN GARCIA QUEROL TORREDEMBARRA, CM 293 INIC 21
SOFIA ENAULT DE CAMBRA BETULO, CN FW 24
GUILLEM DUPLICAT SEGU GIRO HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 293 INIC 19
OSCAR PIJOAN ORTEGA BALÍS, CN EL RI0 24
MARTI LLENA PRATS GARRAF, CN RI0 26
NIL MAS ROMERO GARRAF, CN 29ER 24
PABLO DE CORTADA PERALT BALÍS, CN EL 29ER 24
CARLA MUNTE CARRASCO BALÍS, CN EL 29ER 23
ADRIAN MARQUEZ ABELLAN GARRAF, CN 26
LAURA DUPLICAT CALVIÑO CORNUDELLA BALÍS, CN EL - 23
NESTOR CANO SOSTRE BALÍS, CN EL 23
TANIA BONILLA SANCHEZ BALÍS, CN EL 29ER 23
SANDRA FUNALLET GARCIA BALÍS, CN EL L4.7 24
FRANCESC MOLNE CORREIG BALÍS, CN EL 29ER 23
TONI BONET MACIAS ALTAFULLA, CM FW 24
LUIS FRANCISCO CAMACHO LOPEZ LLORET DE MAR, CN RB 57
EDUARD GARCIA QUEROL TORREDEMBARRA, CM 24
JOSEP RODRIGUEZ RODRIGUEZ HOSPITALET-VANDELLÓS, CN Escola 21
PATRICIA FERRER-DALMAU FONT BALÍS, CN EL FW 24
DUPLICAT JORDI CAPELLA ARRONDO BALÍS, CN EL 37
TONI ROIG ALEGRE CALELLA, CV LSTD 59
XAVIER TOUS CLOTS SALOU, CN 29ER 33
IGNACIO MANUEL LOPEZ CARCARE SALOU, CN KTF 28
ALFREDO VAZQUEZ JIMENEZ CMV-IND LSTD 57
ORIOL MARRON PUIGDUETA BETULO, CN LSTD 53
GERARD TELL CONCHAN BALÍS, CN EL 29
GASTON CRUZ TOLON SALOU, CN Escola 26
LEANDRO ROSADO PAPA CMV-IND LSTD 43
JAUME DUPLICAT MUMBRU DODDS BARCELONA, RCM RI0 55
MIQUEL NOGUER CASTELLVI MASNOU, CN EL LRD 64
JOAN ISACH GRAU ROSES, GEN 51
CESAR RODRIGUEZ GARCIA PORT DE LA SELVA, CN 57
PERE TUSELL ARBOIX CMV-IND LSTD 57
BORJA MAS VIÑES SALOU, CN 24
LUCIA MUÑOZ RAMOS HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 17
ARNAU GUILLEMAT NOVO CAMBRILS, CN G1 22
RUPERT HARVENGT CAMBRILS, CN 21
RICARD CASTELLVI MELIA CAMBRILS, CN L4.7 18
MARINA FARGAS CENDRA CAMBRILS, CN G1 19
LLUIS FARGAS CENDRA CAMBRILS, CN L4.7 18
ALICIA FRAS CAMBRILS, CN G1 19
JULIA BONO BERGA CAMBRILS, CN 21
GUILLAUME CORDIER CAMBRILS, CN 19
SERGI SEVIL CHECA CAMBRILS, CN L4.7 18
YANNICK JIMENEZ CAMBRILS, CN G1 21
LAIA VALLVERDU ARRUFAT CAMBRILS, CN G1 19
ALVARO GARCIA REQUENA TARRAGONA, RCN LRD 21
CARLA VALLVERDU ARRUFAT CAMBRILS, CN L4.7 17
MIGUEL CAIRO ASSENZA CAMBRILS, CN L4.7 16
EMMA ROSALES TORRUELLA HOSPITALET-VANDELLÓS, CN Escola 19
VICTOR GUTIERREZ SIMON HOSPITALET-VANDELLÓS, CN G1 18
MIRIAM MUÑOZ RAMOS HOSPITALET-VANDELLÓS, CN RI0 19
MIGUEL MORALES KRÜCK HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 19
OLIVIA PUJOL HERNANDEZ SALOU, CN FW 20
ELISENDA MOLNE CORREIG SALOU, CN 21
BLANCA JOFRE MOLNE SALOU, CN 21
XAVI JOFRE MOLNE SALOU, CN G1 17
LOICK CARRERE BALCELLS SALOU, CN 420 18
FERRAN JURADO BESA SALOU, CN T 293 19
RAMON MONEGAL CESTER SALOU, CN 20
RAMON BATISTA SERRANO SALOU, CN RB 19
ALBA JUAN ROFES SALOU, CN - 21
JOAQUIM JOFRE BOLDU SALOU, CN Escola 21
MARCEL TORNE VILLASEVIL SALOU, CN Escola 20
MAGI DOMINGO TARANCON CAMBRILS, CN 27
JOAQUIM BATISTA SIMO CAMBRILS, CN L4.7 27
MON CAÑELLAS SALAS CAMBRILS, CN RI0 24
ORIOL OLIVA VIDAL CAMBRILS, CN LRD 23
MARC MIRO LLAURADO CAMBRILS, CN RI0 21
CRISTINA GARCIA AGUILAR SALOU, CN LRD 24
BEATRIZ MURO NUÑEZ SALOU, CN LRD 23
ADRIANA JOFRE BOLDU SALOU, CN 420 23
ALBERT CARCELLE CASANOVAS SALOU, CN LRD 22
JOSEP M. NOGUES GRAU CAMBRILS, CN 25
ALEX CASANOVA RESA SALOU, CN 22
JUDITH LLEIXA SUAREZ SALOU, CN 23
ALBERTO GUILLEN SERRANO SALOU, CN L4.7 24
OMAR MACHO-QUEVEDO DURAN SALOU, CN RI0 23
BORJA MAS VIÑES SALOU, CN 24
MARIA LOPEZ CARCARE SALOU, CN 25
DANI MIQUEL ESTEVE SALOU, CN 26
ALFREDO IBAÑEZ QUINTO SALOU, CN 23
ANNA MIQUEL ESTEVE SALOU, CN 26
JORDI GIL-VERNET ASBERT HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 24
OSCAR FERNANDEZ QUILES HOSPITALET-VANDELLÓS, CN RI0 27
ARNAU FOLCH PUNTI COMA-RUGA, CN RI0 28
SAÜL GUILLERMO TORNE TORREDEMBARRA, CM LRD 27
TANIA BONILLA SANCHEZ BALÍS, CN EL 29ER 23
CARLA MUNTE CARRASCO BALÍS, CN EL 29ER 23
NESTOR CANO SOSTRE BALÍS, CN EL 23
NIL MAS ROMERO GARRAF, CN 29ER 24
MARTI LLENA PRATS GARRAF, CN RI0 26
ALBERTO GIMENEZ JARA GARRAF, CN 24
FRANCESC MOLNE CORREIG BALÍS, CN EL 29ER 23
LAURA DUPLICAT CALVIÑO CORNUDELLA BALÍS, CN EL - 23
PABLO DE CORTADA PERALT BALÍS, CN EL 29ER 24
ALVARO MARTINEZ ZARAGOZA ALTAFULLA, CM FW 16
LUCAS OLABARRIA MANZANO ALTAFULLA, CM L4.7 16
RUT FERNANDEZ MARTINEZ T. CALAFELL, CLUB NÀUTIC L4.7 17
POL FERNANDEZ MARTINEZ T. CALAFELL, CLUB NÀUTIC G1 15
ALEXANDRE GIL-VERNET ASBERT HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 21
GASTON CRUZ TOLON SALOU, CN Escola 26
ANDREU VAQUE MAS HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 24
IAGO BATISTA SERRANO SALOU, CN G1 17
JOAN FEIJOO GAVALDA TARRAGONA, RCN Escola 21
JORGE BORIS NIKODEM ALTAFULLA, CM 14
JAN BORIS NIKODEM ALTAFULLA, CM 17
PEDRO PEÑARANDA LYTHE ALTAFULLA, CM 21
QUIQUE PEÑARANDA LYTHE ALTAFULLA, CM FW 19
ALEX DUPLICAT MARTI PERILLO ALTAFULLA, CM 16
PAULA LOPEZ SANCHEZ COMA-RUGA, CN FC8 24
ALBERT ROS GONZALEZ COMA-RUGA, CN RI0 27
GLORIA TORNE VILLASEVIL SALOU, CN G1 17
ORIOL JOFRE BOLDU SALOU, CN 18
ALEIX DUPLICAT MONMANY BALAGUER COMA-RUGA, CN Escola 22
MARIA YING FONT HERRANZ COMA-RUGA, CN G1 19
LAZARO ARCOS SESMA COMA-RUGA, CN 19
ALEX SERRA TRIVES COMA-RUGA, CN Escola 21
PAU GONZALEZ CAMBRILS, CN 19
KEYLOR MIRANDA CAMBRILS, CN 20
DAMIA SERRA CAMBRILS, CN 21
JULES HARVENGT CAMBRILS, CN 19
PHILIP PITA FORRIER SALOU, CN Escola 20
TONI BONET MACIAS ALTAFULLA, CM FW 24
EDUARD GARCIA QUEROL TORREDEMBARRA, CM 24
VICTOR FERNANDEZ QUILES HOSPITALET-VANDELLÓS, CN RI0 22
IGNASI SEGADO ULIED BETULO, CN 293 INIC 22
OSCAR GARCIA GARCIA BALÍS, CN EL Escola 24
FERRAN CORNUDELLA SOLE BALÍS, CN EL EUR 22
MARIA DEL MAR LACAMBRA ANDREU HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 420 23
ALVAR ASO PALANQUES MASNOU, CN EL L4.7 24
FERRAN GARCIA QUEROL TORREDEMBARRA, CM 293 INIC 21
DANIEL ULIED GUEVARA CMV-IND 21
LOLA LACAMBRA ANDREU HOSPITALET-VANDELLÓS, CN Escola 21
SOFIA ENAULT DE CAMBRA BETULO, CN FW 24
RAUL BEATO FERNANDEZ BETULO, CN 23
ITZIAR BUENO TINTORE BALÍS, CN EL 24
POL RIERA PARERA BETULO, CN 293 INIC 22
DAVID MARIN BADOSA BETULO, CN Escola 23
MARC BARRACHINA NADAL BALÍS, CN EL G1 23
FERRAN NOVELL CENTAÑO BETULO, CN 20
EDUARD FERRER CARVAJAL ALTAFULLA, CM 420 20
GUILLEM SIMO BAEZA ALTAFULLA, CM G1 18
JAN SANFELIU TORT ALTAFULLA, CM RI0 20
JAN URQUIZU MARCOS ALTAFULLA, CM LRD 22
MARINA SANFELIU TORT ALTAFULLA, CM LRD 21
MARTA PUJOL MARTIN ALTAFULLA, CM 22
MARTINA URQUIZU MARCOS ALTAFULLA, CM L4.7 22
MAX URQUIZU MARCOS ALTAFULLA, CM LRD 20
VICTOR SIMO BAEZA ALTAFULLA, CM LRD 20
AINHOA ROIG COTO ARENYS, CN 24
CARLOS DE MAQUA XALABARDER ARENYS, CN L4.7 19
CLARA RONDEAU GOMEZ ARENYS, CN 22
ISET SEGURA SANTAEULARIA ARENYS, CN EUR 19
LLUC PEREZ CARDELUS ARENYS, CN L4.7 20
MARC GUILLAMET PUJADAS ARENYS, CN PROTO 22
ALBERT GELPÍ I CORNUDELLA BALÍS, CN EL 29ER 21
ALEX BRU VERT BALÍS, CN EL EUR 21
ARNAU GELPI CORNUDELLA BALÍS, CN EL L4.7 18
ELIA MIQUEL MOLONS BALÍS, CN EL LRD 21
ELISENDA RAHOLA CODINA BALÍS, CN EL G1 20
FLAVIA ROBLES LORENTE BALÍS, CN EL LRD 22
FRANCESCA ALEGRE PARELLADA BALÍS, CN EL G1 22
IGNACIO BENITEZ CHICOTE BALÍS, CN EL 20
MARC TELLO PONS BALÍS, CN EL EUR 21
MARTA MUNTE CARRASCO BALÍS, CN EL 29ER 20
MARTI SERRA CORNUDELLA BALÍS, CN EL FW 21
DAVID ORDOÑEZ SANCHEZ BLANES, CV FIN 20
GAL·LA RODIERA SIMON BLANES, CV EUR 21
JORDI BEJAR SENDRA BLANES, CV RI0 20
LUCAS CASAÑE CABOT BLANES, CV G1 22
VIKTORYA IVAYLOVA HINKOVSKA BLANES, CV 22
ALEIX NOGUES GRAU CAMBRILS, CN G1 21
ARNAU GUILLEMAT NOVO CAMBRILS, CN G1 22
DAVID CASTRO FOLGUERA CAMBRILS, CN Escola 22
LEANDRE GARCIA ROM CAMBRILS, CN LRD 21
LLUIS OLIVA FONTECHA CAMBRILS, CN 29ER 21
MARCELO CAIRO ASSENZA CAMBRILS, CN LRD 20
MIRIAM OLIVA VIDAL CAMBRILS, CN LRD 22
TERESA MORATO ARMENGOL CAMBRILS, CN 22
ORIOL PIÑA AYMAR ESCALA, CN L´ G1 21
PAU BATLLE GRAU ESCALA, CN L´ Escola 21
PATRICIA FIGUEROLA PLA ESTARTIT, CN G1 21
FRANCISCO NUÑEZ TORRES GARRAF, CN MAX 22
JOSEP COSTA ESPUIS GARRAF, CN Escola 21
MAR MUNUERA VILALTA GARRAF, CN Escola 21
NICOLAS VIENNE GARRAF, CN Escola 22
GERMAN GAMERO CARO MASNOU, CN EL LRD 22
LUCAS PARES DUPLICAT BORRELL MASNOU, CN EL G1 20
MARC ARRUFAT GUITERAS MASNOU, CN EL EUR 19
MARC RUBIO SARABIA MASNOU, CN EL EUR 21
ORIOL ARRUFAT GUITERAS MASNOU, CN EL RI0 21
OSCAR ESCOLANO RUBIO MASNOU, CN EL Escola 22
PAULA IGUAL GARCIA MASNOU, CN EL RI0 22
RAFAEL RABASA RODRIGUEZ MASNOU, CN EL EUR 21
TEO DUPLICAT PARES BORRELL MASNOU, CN EL G1 20
JOAN COSTA ESTIARTE CNCB & CV PALAMOS G1 20
POL AVILA CORBALAN CNCB & CV PALAMOS RI0 21
ALBA JUAN ROFES SALOU, CN - 21
IKER BENGOETXEA GRAU TORREDEMBARRA, CM LSTD 21
VIRGINIA GUILLERMO TORNER TORREDEMBARRA, CM LRD 22
GONZALO PABLOS RUIZ VILANOVA, CN LRD 20
GREGORIO DE URDANIBIA PAÑOS VILASSAR DE MAR, CN LRD 17
LUIS MAS DEPARES VILASSAR DE MAR, CN RI0 22
MARTA DAVILA MATEU VILASSAR DE MAR, CN RI0 22
NACHO DAVILA MATEU VILASSAR DE MAR, CN 420 19
VALENTINA MENESCAL MESSINA VILASSAR DE MAR, CN L4.7 20
XAVIER PERA PAÑOS VILASSAR DE MAR, CN 20
AITANA DRUDIS SOLDEVILA ALTAFULLA, CM 20
DANI OLABARRIA MANZANO ALTAFULLA, CM G1 18
GUILLEM GRIÑO AIXALA ALTAFULLA, CM L4.7 18
IGNACIO MARTI PERILLO ALTAFULLA, CM G1 19
JUAN MANUEL MARTINEZ ZARAGOZA ALTAFULLA, CM LRD 21
MARÇAL GRAU COMELLA ALTAFULLA, CM 21
MORITZ DRUDIS SOLDEVILA ALTAFULLA, CM 18
NICO OLABARRIA MANZANO ALTAFULLA, CM G1 20
ALEX MARSANS BALCELLS ARENYS, CN G1 19
ALEX VIAPLANA CANOVAS ARENYS, CN LRD 18
BERNAT PEREZ CARDELUS ARENYS, CN G1 17
GERARD JOSE OCHOA - DULPLICAT ARENYS, CN LRD 18
MARC MIQUEL RIPOLL ARENYS, CN G1 17
JORDI JOSEPH DUPLICAT GOSSAGE ARENYS, CN Escola 20
MAX RONDEAU GOMEZ ARENYS, CN G1 17
NOAH BEEKMANS ARENYS, CN 21
POL MARSANS BALCELLS ARENYS, CN G1 19
RAMON MIQUEL RIPOLL ARENYS, CN L4.7 18
SERGI VIAPLANA CANOVAS ARENYS, CN 20
JOSEP MARIA FUNALLET GARCIA BALÍS, CN EL EUR 20
MARIONA RAHOLA CODINA BALÍS, CN EL L4.7 18
NIL SERRA CORNUDELLA BALÍS, CN EL FW 19
YAGO MAÑE UBALDE BALÍS, CN EL G1 21
MONICA VEENHOVEN TAPIA BALÍS, CN EL EUR 19
NORA LASURT BARES BALÍS, CN EL EUR 18
HELENA PRUÑONOSA AUGER BALÍS, CN EL EUR 18
NICOLAS BORRAS MENA BALÍS, CN EL EUR 19
CARLOS CALICO CANALS BALÍS, CN EL 49
MAR ECHEVARNE BAU BALÍS, CN EL 20
ALEIX MANRESA MARTORI BLANES, CV G1 18
JAN BEJAR CUÑAT BLANES, CV 21
MARINA MARTINEZ SANTANACH BLANES, CV EUR 22
MARTINA CASAÑE CABOT BLANES, CV 420 18
MARTINA RODIERA SIMON BLANES, CV G3 19
MIQUEL PEREZ CARBO BLANES, CV 420 18
ALICIA FRAS CAMBRILS, CN G1 19
ALVARO GARCIA REQUENA TARRAGONA, RCN LRD 21
JULIA BONO BERGA CAMBRILS, CN 21
LAIA VALLVERDU ARRUFAT CAMBRILS, CN G1 19
LLUIS FARGAS CENDRA CAMBRILS, CN L4.7 18
MARINA FARGAS CENDRA CAMBRILS, CN G1 19
RICARD CASTELLVI MELIA CAMBRILS, CN L4.7 18
SERGI SEVIL CHECA CAMBRILS, CN L4.7 18
YANNICK JIMENEZ CAMBRILS, CN G1 21
ALEIX DUPLICAT MONMANY BALAGUER COMA-RUGA, CN Escola 22
ELENA ALBERTO SERRANO ESCALA, CN L´ G1 21
LAIA LOPEZ TELLO ESCALA, CN L´ Escola 21
LAIA PLAJA PLANAS ESCALA, CN L´ 21
DANIEL PINAR BATLLE ESTARTIT, CN 19
LLUÏSA PUIG MONER ESTARTIT, CN G1 21
HECTOR FERNANDEZ FERRER GARRAF, CN Escola 22
ALEIX CLARI RODRIGUEZ HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 20
MARTI DAVICINO QUEVEDO HOSPITALET-VANDELLÓS, CN Escola 19
TERESA RODRIGUEZ RODRIGUEZ HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 19
ALBERT VIVES XALABARDER LLANÇÀ, CN 19
MARC ROJO CAMPILLO LLANÇÀ, CN 21
ALEJANDRO OBERLE MELERO MASNOU, CN EL EUR 21
ALEX MARTIN CADENAS MASNOU, CN EL G1 17
ALVARO OBERLE MELERO MASNOU, CN EL RI5 18
CLAUDIA POMBO HERRAIZ MASNOU, CN EL G1 20
CLAUDIA RODES BACHS MASNOU, CN EL EUR 21
CLAUDIA TRIGO JOAQUIN MASNOU, CN EL 420 21
DAVID TORRAS RIBERA MASNOU, CN EL LRD 20
EVA MICHELET BALLESTÉ MASNOU, CN EL 420 19
GEORGINA DELGADO ALIS MASNOU, CN EL LRD 19
JOAN FREIXA MARTINEZ MASNOU, CN EL EUR 20
LEONARDO DELISE MANZANO MASNOU, CN EL 22
LILIANA FERNANDEZ PINACHO MASNOU, CN EL Escola 19
MIQUEL OLIVERAS CEJAS MASNOU, CN EL 17
PABLO DUPLICAT MAS DEPARES MASNOU, CN EL G1 17
PAULA COLL HERRAIZ MASNOU, CN EL EUR 19
ALEX COLLINS COBO CNCB & CV PALAMOS EUR 20
MARÇAL COSTA ESTIARTE CNCB & CV PALAMOS G1 17
NIL - TRIPLICAT SUBIRATS POCH CNCB & CV PALAMOS L4.7 18
POL RESINA PAGEO CNCB & CV PALAMOS Escola 21
RUBEN BOOTH FERRANDO SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN MAX 20
XAVIER PALLI REINAL CNCB & CV PALAMOS L4.7 19
ALBERT GARCIA GINJAUME PORT D'ARO, CN 20
ALBERT VENTURA RELAT PORT D'ARO, CN 19
BLANCA JOFRE MOLNE SALOU, CN 21
ELISENDA MOLNE CORREIG SALOU, CN 21
FERRAN JURADO BESA SALOU, CN T 293 19
LOICK CARRERE BALCELLS SALOU, CN 420 18
MARCEL TORNE VILLASEVIL SALOU, CN Escola 20
OLIVIA PUJOL HERNANDEZ SALOU, CN FW 20
RAMON BATISTA SERRANO SALOU, CN RB 19
XAVI JOFRE MOLNE SALOU, CN G1 17
ALEIX VOLTAS CASAS TORREDEMBARRA, CM G1 21
ELBA DUPLICAT MARTINEZ FIGUERAS TORREDEMBARRA, CM Escola 17
ELISABETH MONTESERIN SUÑE TORREDEMBARRA, CM 19
GUILLEM SEGURA PASCUAL TORREDEMBARRA, CM L4.7 19
IPHIGENIE GOUX CORREDERA TORREDEMBARRA, CM RI0 19
JOEL PEREZ JIMENEZ TORREDEMBARRA, CM 19
LAIA BENGOETXEA GRAU TORREDEMBARRA, CM 21
LLUC REVERTE INGLES TORREDEMBARRA, CM 420 19
PAULA FIGUERAS GOROSTIDI TORREDEMBARRA, CM L4.7 17
ROGER CAPARROS CHECA TORREDEMBARRA, CM 20
ALEIX CALVET PIERA VILANOVA, CN 420 22
ANNA SOLE DOLCET VILANOVA, CN Escola 22
CARLA LAGUNA PAGES VILANOVA, CN 20
ELISABET BARBOSA CLAR VILANOVA, CN 18
ENRIQUE CURT MOSCOSO SKIPPER, CN RI0 20
GUILLEM CALVET PIERA VILANOVA, CN 420 20
MIREIA CASTRO FOLGUERA VILANOVA, CN 20
PAU NOGUERA VILA VILANOVA, CN 18
XENIA BARBOSA CLAR VILANOVA, CN Escola 19
MARC CANO SOSTRE VILASSAR DE MAR, CN 18
XAVIER MARTINEZ PIQUE VILASSAR DE MAR, CN EUR 21
NIC CATALAN VAN HUIJSTEE GARRAF, CN 29ER 22
RUPERT HARVENGT CAMBRILS, CN 21
MARC VIAPLANA CANOVAS ARENYS, CN 21
PAU JORDAN OLIVERAS CEJAS MASNOU, CN EL L4.7 21
DANIEL PINAR BATLLE ESTARTIT, CN 19
ORIOL PIÑA AYMAR ESCALA, CN L´ G1 21
PAU BATLLE GRAU ESCALA, CN L´ Escola 21
ELENA ALBERTO SERRANO ESCALA, CN L´ G1 21
LAIA LOPEZ TELLO ESCALA, CN L´ Escola 21
LAIA PLAJA PLANAS ESCALA, CN L´ 21
ALBERT GARCIA GINJAUME PORT D'ARO, CN 20
ALBERT VENTURA RELAT PORT D'ARO, CN 19
IÑAKI GARCIA FERNANDEZ PORT D'ARO, CN EUR 20
CARLOS DE MAQUA XALABARDER ARENYS, CN L4.7 19
CLARA RONDEAU GOMEZ ARENYS, CN 22
ISET SEGURA SANTAEULARIA ARENYS, CN EUR 19
LLUC PEREZ CARDELUS ARENYS, CN L4.7 20
MARC GUILLAMET PUJADAS ARENYS, CN PROTO 22
MARC VIAPLANA CANOVAS ARENYS, CN 21
ALEX MARSANS BALCELLS ARENYS, CN G1 19
ALEX VIAPLANA CANOVAS ARENYS, CN LRD 18
BERNAT PEREZ CARDELUS ARENYS, CN G1 17
GERARD JOSE OCHOA - DULPLICAT ARENYS, CN LRD 18
JORDI JOSEPH DUPLICAT GOSSAGE ARENYS, CN Escola 20
MARC MIQUEL RIPOLL ARENYS, CN G1 17
MAX RONDEAU GOMEZ ARENYS, CN G1 17
NOAH BEEKMANS ARENYS, CN 21
POL MARSANS BALCELLS ARENYS, CN G1 19
RAMON MIQUEL RIPOLL ARENYS, CN L4.7 18
SERGI VIAPLANA CANOVAS ARENYS, CN 20
PATRICIA FIGUEROLA PLA ESTARTIT, CN G1 21
DANIEL PINAR BATLLE ESTARTIT, CN 19
LLUÏSA PUIG MONER ESTARTIT, CN G1 21
ALBERT GELPÍ I CORNUDELLA BALÍS, CN EL 29ER 21
ALEX BRU VERT BALÍS, CN EL EUR 21
ARNAU GELPI CORNUDELLA BALÍS, CN EL L4.7 18
ELIA MIQUEL MOLONS BALÍS, CN EL LRD 21
ELISENDA RAHOLA CODINA BALÍS, CN EL G1 20
FLAVIA ROBLES LORENTE BALÍS, CN EL LRD 22
IGNACIO BENITEZ CHICOTE BALÍS, CN EL 20
MARC TELLO PONS BALÍS, CN EL EUR 21
MARTA MUNTE CARRASCO BALÍS, CN EL 29ER 20
DAVID ORDOÑEZ SANCHEZ BLANES, CV FIN 20
GAL·LA RODIERA SIMON BLANES, CV EUR 21
JORDI BEJAR SENDRA BLANES, CV RI0 20
LUCAS CASAÑE CABOT BLANES, CV G1 22
VIKTORYA IVAYLOVA HINKOVSKA BLANES, CV 22
ALEIX NOGUES GRAU CAMBRILS, CN G1 21
ARNAU GUILLEMAT NOVO CAMBRILS, CN G1 22
LEANDRE GARCIA ROM CAMBRILS, CN LRD 21
MARCELO CAIRO ASSENZA CAMBRILS, CN LRD 20
MIRIAM OLIVA VIDAL CAMBRILS, CN LRD 22
RUPERT HARVENGT CAMBRILS, CN 21
TERESA MORATO ARMENGOL CAMBRILS, CN 22
DAVID CASTRO FOLGUERA CAMBRILS, CN Escola 22
GREGORIO DE URDANIBIA PAÑOS VILASSAR DE MAR, CN LRD 17
LUIS MAS DEPARES VILASSAR DE MAR, CN RI0 22
MARTA DAVILA MATEU VILASSAR DE MAR, CN RI0 22
NACHO DAVILA MATEU VILASSAR DE MAR, CN 420 19
VALENTINA MENESCAL MESSINA VILASSAR DE MAR, CN L4.7 20
XAVIER PERA PAÑOS VILASSAR DE MAR, CN 20
HELENA PRUÑONOSA AUGER BALÍS, CN EL EUR 18
JOSEP MARIA FUNALLET GARCIA BALÍS, CN EL EUR 20
MARIONA RAHOLA CODINA BALÍS, CN EL L4.7 18
MONICA VEENHOVEN TAPIA BALÍS, CN EL EUR 19
NICOLAS BORRAS MENA BALÍS, CN EL EUR 19
NORA LASURT BARES BALÍS, CN EL EUR 18
YAGO MAÑE UBALDE BALÍS, CN EL G1 21
ALEIX MANRESA MARTORI BLANES, CV G1 18
MARINA MARTINEZ SANTANACH BLANES, CV EUR 22
MARTINA CASAÑE CABOT BLANES, CV 420 18
MARTINA RODIERA SIMON BLANES, CV G3 19
MIQUEL PEREZ CARBO BLANES, CV 420 18
ALICIA FRAS CAMBRILS, CN G1 19
JULIA BONO BERGA CAMBRILS, CN 21
LAIA VALLVERDU ARRUFAT CAMBRILS, CN G1 19
LLUIS FARGAS CENDRA CAMBRILS, CN L4.7 18
MARINA FARGAS CENDRA CAMBRILS, CN G1 19
RICARD CASTELLVI MELIA CAMBRILS, CN L4.7 18
SERGI SEVIL CHECA CAMBRILS, CN L4.7 18
ALVARO GARCIA REQUENA CAMBRILS, CN LRD 21
MARC CANO SOSTRE VILASSAR DE MAR, CN 18
XAVIER MARTINEZ PIQUE VILASSAR DE MAR, CN EUR 21
GUILLAUME CORDIER CAMBRILS, CN 19
FRANCISCO NUÑEZ TORRES GARRAF, CN MAX 22
JOSEP COSTA ESPUIS GARRAF, CN Escola 21
MAR MUNUERA VILALTA GARRAF, CN Escola 21
NICOLAS VIENNE GARRAF, CN Escola 22
IKER BENGOETXEA GRAU TORREDEMBARRA, CM LSTD 21
VIRGINIA GUILLERMO TORNER TORREDEMBARRA, CM LRD 22
MARTA RIVERA MORCILLO LLANÇÀ, CN 22
HECTOR FERNANDEZ FERRER GARRAF, CN Escola 22
ALEIX CLARI RODRIGUEZ HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 20
MARTI DAVICINO QUEVEDO HOSPITALET-VANDELLÓS, CN Escola 19
TERESA RODRIGUEZ RODRIGUEZ HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 19
MARC ROJO CAMPILLO LLANÇÀ, CN 21
ALEIX VOLTAS CASAS TORREDEMBARRA, CM G1 21
ELBA DUPLICAT MARTINEZ FIGUERAS TORREDEMBARRA, CM Escola 17
GUILLEM SEGURA PASCUAL TORREDEMBARRA, CM L4.7 19
LAIA BENGOETXEA GRAU TORREDEMBARRA, CM 21
LLUC REVERTE INGLES TORREDEMBARRA, CM 420 19
PAULA FIGUERAS GOROSTIDI TORREDEMBARRA, CM L4.7 17
ROGER CAPARROS CHECA TORREDEMBARRA, CM 20
EDUARD FERRER CARVAJAL ALTAFULLA, CM 420 20
GUILLEM SIMO BAEZA ALTAFULLA, CM G1 18
JAN SANFELIU TORT ALTAFULLA, CM RI0 20
JAN URQUIZU MARCOS ALTAFULLA, CM LRD 22
MARINA SANFELIU TORT ALTAFULLA, CM LRD 21
MARTA PUJOL MARTIN ALTAFULLA, CM 22
MARTINA URQUIZU MARCOS ALTAFULLA, CM L4.7 22
MAX URQUIZU MARCOS ALTAFULLA, CM LRD 20
VICTOR SIMO BAEZA ALTAFULLA, CM LRD 20
AITANA DRUDIS SOLDEVILA ALTAFULLA, CM 20
DANI OLABARRIA MANZANO ALTAFULLA, CM G1 18
GUILLEM GRIÑO AIXALA ALTAFULLA, CM L4.7 18
IGNACIO MARTI PERILLO ALTAFULLA, CM G1 19
JUAN MANUEL MARTINEZ ZARAGOZA ALTAFULLA, CM LRD 21
MARÇAL GRAU COMELLA ALTAFULLA, CM 21
MORITZ DRUDIS SOLDEVILA ALTAFULLA, CM 18
AINA GOMEZ TORNER GARRAF, CN 23
GUILLEM CATALAN VAN HUIJSTEE GARRAF, CN 24
LAURA GUZMAN GOMEZ GARRAF, CN LRD 23
NIC CATALAN VAN HUIJSTEE GARRAF, CN 29ER 22
OLALLA PIÑON GONZALEZ GARRAF, CN L4.7 30
ALBERT CANALS SELLARES ALTAFULLA, CM 23
BERNAT FERRER CARVAJAL ALTAFULLA, CM 420 23
ORIOL BARRIS URBANO MASNOU, CN EL 24
OLGA BROTONS RUFES MASNOU, CN EL 24
GUILLEM DELGADO ALIS MASNOU, CN EL EUR 23
GUILLEM DIAZ ROMERO MASNOU, CN EL 23
MATIAS SABATE ORERA MASNOU, CN EL LRD 23
GERARD BOSCH FERNANDEZ-SANTACRUZ MASNOU, CN EL LRD 26
JAIME MENESCAL MESINA BALÍS, CN EL 24
ENRIQUE CURT MOSCOSO SKIPPER, CN RI0 20
GONZALO PABLOS RUIZ VILANOVA, CN LRD 20
ANNA SOLE DOLCET VILANOVA, CN Escola 22
CARLA LAGUNA PAGES VILANOVA, CN 20
ELISABET BARBOSA CLAR VILANOVA, CN 18
MIREIA CASTRO FOLGUERA VILANOVA, CN 20
PAU MORILLO GIRO SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN 21
ARNAU ESCODA DIAZ SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN 20
GINA GUDAYOL ROIG SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN 21
ALAN CASTILLO XARGAY SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN Escola 21
LUCAS PARES DUPLICAT BORRELL MASNOU, CN EL G1 20
MARC ARRUFAT GUITERAS MASNOU, CN EL EUR 19
MARC RUBIO SARABIA MASNOU, CN EL EUR 21
ORIOL ARRUFAT GUITERAS MASNOU, CN EL RI0 21
OSCAR ESCOLANO RUBIO MASNOU, CN EL Escola 22
PAU JORDAN OLIVERAS CEJAS MASNOU, CN EL L4.7 21
PAULA IGUAL GARCIA MASNOU, CN EL RI0 22
RAFAEL RABASA RODRIGUEZ MASNOU, CN EL EUR 21
TEO DUPLICAT PARES BORRELL MASNOU, CN EL G1 20
ALEJANDRO OBERLE MELERO MASNOU, CN EL EUR 21
ALVARO OBERLE MELERO MASNOU, CN EL RI5 18
CLAUDIA POMBO HERRAIZ MASNOU, CN EL G1 20
CLAUDIA RODES BACHS MASNOU, CN EL EUR 21
CLAUDIA TRIGO JOAQUIN MASNOU, CN EL 420 21
EVA MICHELET BALLESTÉ MASNOU, CN EL 420 19
JOAN FREIXA MARTINEZ MASNOU, CN EL EUR 20
LEONARDO DELISE MANZANO MASNOU, CN EL 22
LILIANA FERNANDEZ PINACHO MASNOU, CN EL Escola 19
MIQUEL OLIVERAS CEJAS MASNOU, CN EL 17
PAULA COLL HERRAIZ MASNOU, CN EL EUR 19
HECTOR CALDERON FREIRE VILANOVA, CN 24
IRIS AURORA CORTES ESPADAS VILANOVA, CN FC8 32
ADRIA MONTANE MAS DE XAXARS VILANOVA, CN 24
ORIOL LAGUNA PAGES VILANOVA, CN 24
MARC VALERO BERNAUS VILANOVA, CN RI0 23
FRANCESC MARTINEZ GÖRBIG VILANOVA, CN LRD 22
PABLO MAS DEPARES MASNOU, CN EL G1 17
ALEX COLLINS COBO CNCB & CV PALAMOS EUR 20
MARÇAL COSTA ESTIARTE CNCB & CV PALAMOS G1 17
POL RESINA PAGEO CNCB & CV PALAMOS Escola 21
XAVIER PALLI REINAL CNCB & CV PALAMOS L4.7 19
GUILLEM MARIN RIBAS CNCB & CV PALAMOS 20
YANNICK JIMENEZ CAMBRILS, CN G1 21
JOAN COSTA ESTIARTE CNCB & CV PALAMOS G1 20
NIL - TRIPLICAT SUBIRATS POCH CNCB & CV PALAMOS L4.7 18
POL AVILA CORBALAN CNCB & CV PALAMOS RI0 21
ALBA JUAN ROFES SALOU, CN - 21
BLANCA JOFRE MOLNE SALOU, CN 21
ELISENDA MOLNE CORREIG SALOU, CN 21
FERRAN JURADO BESA SALOU, CN T 293 19
LOICK CARRERE BALCELLS SALOU, CN 420 18
MARCEL TORNE VILLASEVIL SALOU, CN Escola 20
OLIVIA PUJOL HERNANDEZ SALOU, CN FW 20
RAMON BATISTA SERRANO SALOU, CN RB 19
XAVI JOFRE MOLNE SALOU, CN G1 17
FERRAN ALBORCH ESCOBAR ARENYS, CN LRD 22
ORIOL JOSE OCHOA ARENYS, CN L4.7 24
PABLO DIAZ BAÑO ARENYS, CN 23
PABLO MARTINEZ PORTUGUES ARENYS, CN 22
DIANA ALBORCH ESCOBAR ARENYS, CN RI0 25
MARTI LLENA PRATS GARRAF, CN RI0 26
NIL MAS ROMERO GARRAF, CN 29ER 24
PABLO NUÑEZ TORRES GARRAF, CN 29ER 25
DANIIL OGANESOV PORT D'ARO, CN 22
DANIEL CAMPOY COMABASOSA PORT D'ARO, CN EUR 26
VICTOR MORATO PUIGREFAGUT PORT D'ARO, CN 25
FRANCESC RUBIO GARRIDO PORT D'ARO, CN Escola 24
ANDREA DORESTE SOLER PORT D'ARO, CN 29ER 25
MAR DORESTE SOLER PORT D'ARO, CN EUR 22
ALEJANDRO VALLINA CERVERA PORT D'ARO, CN 22
PAU FERNANDEZ PUENTES PORT D'ARO, CN EUR 25
CRISTINA PUJOL BAJO PORT D'ARO, CN RI0 27
DAVID JIMENEZ NARANJO PORT D'ARO, CN 24
MARTA TORNER RUBIES PORT D'ARO, CN 36
MARTA JIMENEZ NARANJO PORT D'ARO, CN EUR 20
ALBERT VENTURA RELAT PORT D'ARO, CN 19
ALBERT GARCIA GINJAUME PORT D'ARO, CN 20
MARINA CASALS GODAYOL PORT D'ARO, CN 19
MARIA POZO RODRIGUEZ PORT D'ARO, CN 22
IÑAKI GARCIA FERNANDEZ PORT D'ARO, CN EUR 20
PAU FERNANDEZ PUENTES PORT D'ARO, CN EUR 25
DAVID JIMENEZ NARANJO PORT D'ARO, CN 24
DANIEL CAMPOY COMABASOSA PORT D'ARO, CN EUR 26
ANDREA DORESTE SOLER PORT D'ARO, CN 29ER 25
MAR DORESTE SOLER PORT D'ARO, CN EUR 22
CRISTINA PUJOL BAJO PORT D'ARO, CN RI0 27
ALEIX DUPLICAT MONMANY BALAGUER COMA-RUGA, CN Escola 22
OSCAR FERNANDEZ QUILES HOSPITALET-VANDELLÓS, CN RI0 27
ORIOL RABASSEDA ALCAIDE GARRAF, CN 23
ALBERT ROS GONZALEZ COMA-RUGA, CN RI0 27
MON CAÑELLAS SALAS CAMBRILS, CN RI0 24
ORIOL OLIVA VIDAL CAMBRILS, CN LRD 23
MARC BERNA ALCOLEA CAMBRILS, CN Escola 23
HECTOR CALVO SANTISTEBAN CAMBRILS, CN Escola 35
ALICIA MALAGRIDA FERRET MASNOU, CN EL 24
GERARD DUEÑAS CUATRECASAS MASNOU, CN EL Escola 22
MARIA ANGELS ASO PALANQUES MASNOU, CN EL L4.7 24
ARNAU FOLCH PUNTI COMA-RUGA, CN RI0 28
BEATRIZ MURO NUÑEZ SALOU, CN LRD 23
ALBERT CARCELLE CASANOVAS SALOU, CN LRD 22
ADRIANA JOFRE BOLDU SALOU, CN 420 23
ALEX CASANOVA RESA SALOU, CN 22
JUDITH LLEIXA SUAREZ SALOU, CN 23
ALFREDO IBAÑEZ QUINTO SALOU, CN 23
MARIA LOPEZ CARCARE SALOU, CN 25
JOSEP M. NOGUES GRAU SALOU, CN 25
BORJA MAS VIÑES SALOU, CN 24