Data Inici Nivell Nom Organitzador Classes Província Data fi Inscripció Online
20190406
06
Abril -19
N3 J70 SUMMER SERIES 2019 Escala, Cn L´,

Girona 15-09-19
20190810
10
Agost -19
N3 TROFEU PRESIDENT Calella, Cv,

Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard,

Girona 18-08-19
20190817
17
Agost -19
N3 OPEN SUMMER CATAMARÀ Pals, Cv,

Interseries Maxi,

Girona 18-08-19
20190817
17
Agost -19
N3 REGATA SOCIAL CLUB VELA SANT ANTONI Sant Antoni, Cv,

Primera Categoria, Segona Categoria,

Girona 18-08-19
20190817
17
Agost -19
N2 TROFEU FUREST Sant Pol De Mar, Cn,

Primera Categoria, Segona Categoria,

Barcelona 18-08-19
20190821
21
Agost -19
N3 57º REGATA DE SANTA ROSA Llafranc, Cn,

Radial Master, Raquero,

Girona 21-08-19
20190824
24
Agost -19
N3 TONI PELEGRÍ Calella, Cv,

Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard,

Girona 25-08-19
20190824
24
Agost -19
N3 XXVII TROFEU AJUNTAMENT DE EL VENDRELL Coma-ruga, Cn,

Escola, Grup 1, Laser 4.7, Laser Radial,

Tarragona 25-08-19
20190830
30
Agost -19
N1 CAMPIONAT CATALUNYA PATI JUNIOR Sitges, C De Mar,

Pati De Vela Junior,

Barcelona 01-09-19
20190830
30
Agost -19
N2 REGATA MARENOSTRUM Garraf, Cn,

Creuer Orc 0,

Barcelona 04-09-19
20190831
31
Agost -19
N3 REGATA ATENA Escala, Cn L´,

Grup 1, Grup 2, Grup 3, Open,

Girona 01-09-19
20190907
07
Set -19
N2 REGATA REI EN JAUME Salou, Cn,

Creuer Orc 0,

Tarragona 08-09-19
20190907
07
Set -19
N1 SETMANA DE LA VELA CATALANA 2019 Hospitalet-vandellós, Cn,

, 420, Estel, Europa, Finn, Grup 1, Grup 2, Grup 3, Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard, Neil Pryde Rs:x (rsx), Pati De Vela Junior, Primera Categoria, Raceboard, Radiocontrol, Segona Categoria, Techno 293 Od Iniciaci,

Tarragona 08-09-19
20190914
14
Set -19
N2 INTERCLUBS EMPORDÀ Escala, Cn L´,
Estartit, Cn,
Port De La Selva, Cn,
Roses, Gen,
Golfus Empuriabrava, Cv,

Creuer Orc 0,

Girona 27-10-19
20190914
14
Set -19
N3 REGATA INVERSA TROFEU ACCASTILLAGE DIFFUSION Mataro, Cv,

Ri Grup 1, Ri Grup 2,

Barcelona 14-09-19
20190915
15
Set -19
N3 LLIGA SOCIAL 1ª CLUB DE MAR PORT OLÍMPIC + BCN 3CLUBS Port Olimpic, Cmar,

Barcelona 15-09-19
20190919
19
Set -19
N0 BARCELONA GOLDEN CUP Skipper, Cn,

Creuer Orc 0,

Barcelona 22-09-19
20190921
21
Set -19
N2 REGATA CARLA - CAMBRILS A BON PORT Cambrils, Cn,

420, Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard,

Tarragona 22-09-19
20190921
21
Set -19
N3 53 TROFEU DE PLATA Castelldefels, Cn,

Interseries Maxi,

Barcelona 22-09-19
20190921
21
Set -19
N2 TROFEU LA MERCÉ Barcelona, Cnat,

Pati De Vela Junior, Primera Categoria, Segona Categoria,

Barcelona 22-09-19
20190921
21
Set -19
N2 83È TROFEU LA MERCÈ- GRAN PREMI DE BARCELONA Barcelona, Cnat,

Barcelona 22-09-19
20190921
21
Set -19
N2 83È TROFEU LA MERCÈ- GRAN PREMI DE BARCELONA Barcelona, Cnat,

Barcelona 22-09-19
20190921
21
Set -19
N3 REGATA CARLA OPTIMIST Cambrils, Cn,

Grup 1, Grup 2, Grup 3,

Tarragona 22-09-19
20190928
28
Set -19
N2 REGATA N2 FINN AIGUABLAVA Aiguablava, Cn,

Finn,

Girona 29-09-19
20190928
28
Set -19
N2 GRAN PREMI EL BALÍS Balís, Cn El,

Creuer Orc 0,

Barcelona 29-09-19
20190928
28
Set -19
N2 TROFEU ILLES MEDES Estartit, Cn,

Europa,

Girona 29-09-19
20191005
05
Oct -19
N0 CAMPIONT ESPANYA PATI JUNIOR Prat, Cm,

Pati De Vela Junior,

Barcelona 06-10-19
20191005
05
Oct -19
N2 REGATA VELES & VENTS Salou, Cn,

Neil Pryde Rs:x (rsx), Raceboard, Techno 293 Od Iniciaci,

Tarragona 06-10-19
20191006
06
Oct -19
N3 LLIGA SOCIAL 2ª CLUB DE MAR PORT OLÍMPIC 2019/2020 Port Olimpic, Cmar,

Creuer Orc 0,

Barcelona 06-10-19
20191011
11
Oct -19
N2 REGATA N2 FUNBOARD ROSES Roses, Gen,

Funboard Freestyle,

Girona 13-10-19
20191011
11
Oct -19
N2 REGATA SOLLER Barcelona, Rcm,

Creuer Orc 0,

Barcelona 13-10-19
20191012
12
Oct -19
N2 N2 420 BALIS Balís, Cn El,

420,

Barcelona 13-10-19
20191012
12
Oct -19
N2 COPA SYNERA Arenys, Cn,

Creuer Orc 0,

Barcelona 13-10-19
20191019
19
Oct -19
N2 REGATA REI EN JAUME COSTANERA Salou, Cn,

Creuer Orc 0,

Tarragona 20-10-19
20191019
19
Oct -19
N1 CAMPIONAT CATALUNYA CREUERS RI Cambrils, Cn,

Tarragona 20-10-19
20191019
19
Oct -19
N3 REGATA OKTOBERFEST Castelldefels, Cn,

Interseries Maxi,

Barcelona 19-10-19
20191019
19
Oct -19
N2 MAR D'EMPÚRIES Escala, Cn L´,

Grup 1, Grup 2,

Girona 20-10-19
20191019
19
Oct -19
N1 CAMPIONAT CATALUNYA RG65 Cambrils, Cn,

Radiocontrol,

Tarragona 20-10-19
20191019
19
Oct -19
N2 TROFEU CUNILLERA Cncb & Cv Palamos,

Radiocontrol,

Girona 19-10-19
20191019
19
Oct -19
N0 TOBE LASER MASTERS Roses, Gen,

Laser Standard,

Girona 20-10-19
20191019
19
Oct -19
N3 REGATA TOT MATARÓ Mataro, Cv,

A2, Ri Grup 0, Ri Grup 1, Ri Grup 2, Soliaris,

Barcelona 20-10-19
20191020
20
Oct -19
N3 REGATA DONA - HOME CLUB DE MAR PORT OLÍMPIC 2019 Port Olimpic, Cmar,

Barcelona 20-10-19
20191026
26
Oct -19
N2 TROFEU VILA PALAMÓS Cncb & Cv Palamos,

Europa, Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard,

Girona 27-10-19
20191031
31
Oct -19
N0 CAMPIONAT ESPANYA FINN Blanes, Cv,

Finn,

Girona 03-11-19
20191101
01
Nov -19
N1 CAMPIONAT CATALUNYA IOM Cubelles, Cm,

Radiocontrol,

Barcelona 03-11-19
20191101
01
Nov -19
N0 CAMPIONAT ESPANYA PATI JUNIOR Pati De Vela Barcelona, Club,

Primera Categoria, Segona Categoria,

Barcelona 03-11-19
20191109
09
Nov -19
N2 REGATA ULTRATRAIL Hospitalet-vandellós, Cn,

Tarragona 10-11-19
20191109
09
Nov -19
N3 REGATA DE LA CASTAÑADA Castelldefels, Cn,

Barcelona 09-11-19
20191110
10
Nov -19
N3 LLIGA SOCIAL 3ª CLUB DE MAR PORT OLÍMPIC 2019/2020 Port Olimpic, Cmar,

Barcelona 10-11-19
20191116
16
Nov -19
N3 COPA HANSEÁTICA Barcelona, Rcn,

Barcelona 17-11-19
20191116
16
Nov -19
N2 REGATA HALLOWEN Salou, Cn,

Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard,

Tarragona 17-11-19
20191116
16
Nov -19
N2 REGATA IOM ROSES Roses, Gen,

Radiocontrol,

Girona 16-11-19
20191116
16
Nov -19
N2 TROFEU BALIS FINN Balís, Cn El,

Barcelona 17-11-19
20191130
30
Nov -19
N3 REGATA NADAL CLUB DE MAR PORT OLÍMPIC 2019 Port Olimpic, Cmar,

Creuer Orc 0,

Barcelona 01-12-19
20191207
07
Des -19
N0 INTERNATIONAL GUIDO DEPOORTER CUP Sant Antoni, Cv,

Pati De Vela Junior, Primera Categoria, Segona Categoria,

Girona 08-12-19
20191214
14
Des -19
N0 TROFEU GUIDO DEEPORTER Sant Antoni, Cv,

Primera Categoria, Segona Categoria,

Girona 15-12-19
20191215
15
Des -19
N3 TROFEO COMODORO Barcelona, Rcn,

Barcelona 15-12-19