Nom Club Classe Edat
BERTA COLOMA CABEZA BALÍS, CN EL KTF 23
JOAQUIM IBERN BOSCH BALÍS, CN EL 26
ARNAU IRIARTE RIOS ARENYS, CN RI0 25
MARCELO DUPLICAT PENNA COLOM BALÍS, CN EL Escola 25
ORIOL CORNUDELLA FELIP BALÍS, CN EL LSTD 56
LLUIS MIR GIBERNET PORT OLIMPIC, CMAR 25
ANDREU LOPEZ SILVA PORT DE LA SELVA, CN 22
CARLES MORATO ARMENGOL CAMBRILS, CN 25
SAÜL GUILLERMO TORNE VILANOVA, CN LRD 25
PAULA ALONSO GALERA ARENYS, CN 25
ARNAU FOLCH PUNTI COMA-RUGA, CN RI0 26
LEANDRO ROSADO PAPA BETULO, CN LSTD 41
OLALLA PIÑÓN GONZALEZ GARRAF, CN Escola 28
EMILIO LLEDO CUNILL ARENYS, CN 68
MAGI DOMINGO TARANCON CAMBRILS, CN 25
ARTURO NOGUER LLORET BALÍS, CN EL LSTD 26
BIEL GRANOLLERS BESPIN ARENYS, CN 26
PAU GARCIA QUINTEIRO CAMBRILS, CN LRD 24
ORIOL ADSERA BARBARA BALÍS, CN EL L4.7 24
POL RUIZ BUSQUETS BALÍS, CN EL 26
SERGI BARENYS BASTE SALOU, CN 43
ORIOL PASCUAL VALLVERDU SALOU, CN 24
JOAQUIM BATISTA SIMO CAMBRILS, CN L4.7 25
SERGI AMOROS JUNCOSA CAMBRILS, CN 26
MONICA AZON CANALDA MASNOU, CN EL LRD 46
JOAN COMIN MANGUILLOT MASNOU, CN EL Escola 22
RICARD RIBALTA BARGALLO COMA-RUGA, CN 22
ANDREA RABASA RODRIGUEZ MASNOU, CN EL 21
JORDI ECHEVERRIA ARGEMI TORREDEMBARRA, CM 22
PAULA LOPEZ SANCHEZ COMA-RUGA, CN FC8 22
MARIANO ZARZA PUJOL MASNOU, CN EL 21
ALVARO MATEO FERNANDEZ VILASSAR DE MAR, CN Escola 22
GUILLEM DIAZ ROMERO MASNOU, CN EL 21
EUDALD SELVA BRIGODE HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 24
PABLO TUSQUETS GUERRA VILASSAR DE MAR, CN 24
ANDREU VAQUE MAS HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 22
ENAR GARCIA AGUILAR COMA-RUGA, CN 23
JORDI GIL-VERNET ASBERT HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 22
POL GELABERT GODAY HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 23
SERGI FERRES SALAMO CNCB & CV PALAMOS 22
DANI MIQUEL ESTEVE SALOU, CN 24
ANNA MIQUEL ESTEVE SALOU, CN 24
PABLO NUÑEZ TORRES GARRAF, CN 29ER 23
ALBERTO GUILLEN SERRANO SALOU, CN L4.7 22
BORJA MAS VIÑES VILANOVA, CN 22
ALFREDO IBAÑEZ QUINTO MASNOU, CN EL 21
ALBERT CANALS SELLARES ALTAFULLA, CM 21
MARIA LOPEZ CARCARE SALOU, CN 23
ALEX SIMO BAEZA ALTAFULLA, CM 21
BERNAT FERRER CARVAJAL TORREDEMBARRA, CM LRD 21
BOSCO PUJOL HERNANDEZ SALOU, CN 24
GUILLEM CATALAN VAN HUIJSTEE GARRAF, CN 22
NEUS PIQUE HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 2018
MIQUEL NOGUER MASNOU, CN EL 2018
PAULA YAGUE MASNOU, CN EL 2018
TOMAS TRIPLICAT LLEDO PONSATI ARENYS, CN RI0 28
ALBERT ROS GONZALEZ COMA-RUGA, CN 25
JOSEP M. NOGUES GRAU CAMBRILS, CN 23
MON CAÑELLAS SALAS CAMBRILS, CN RI0 22
LEANDRE GARCIA ROM CAMBRILS, CN LRD 19
ALEIX NOGUES GRAU CAMBRILS, CN G1 19
TERESA MORATO ARMENGOL CAMBRILS, CN 20
MARCELO CAIRO ASSENZA CAMBRILS, CN LRD 18
MAR VERGENS CARNICE CAMBRILS, CN 21
LLUIS OLIVA FONTECHA CAMBRILS, CN 29ER 19
ORIOL OLIVA VIDAL CAMBRILS, CN LRD 21
MIRIAM OLIVA VIDAL CAMBRILS, CN LRD 20
RUPERT HARVENGT CAMBRILS, CN 19
RICARD CASTELLVI MELIA CAMBRILS, CN L4.7 16
MARINA FARGAS CENDRA CAMBRILS, CN G1 17
LLUIS FARGAS CENDRA CAMBRILS, CN L4.7 16
JULES HARVENGT CAMBRILS, CN 17
OSCAR TORRENTE BORRAS CAMBRILS, CN 18
POL BONO BERGA CAMBRILS, CN Escola 19
JULIA BONO BERGA CAMBRILS, CN 19
ESTER BONO BERGA CAMBRILS, CN Escola 22
ADRIA CHIARA FIGUERES CAMBRILS, CN 18
MARC CHIARA FIGUERES CAMBRILS, CN 16
ALEXANDRE GIL-VERNET ASBERT HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 19
ALEIX CLARI RODRIGUEZ HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 18
TERESA RODRIGUEZ RODRIGUEZ HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 17
JOSEP RODRIGUEZ RODRIGUEZ HOSPITALET-VANDELLÓS, CN Escola 19
CARLA JUAN ROFES SALOU, CN 21
ALBA JUAN ROFES SALOU, CN - 19
OLIVIA PUJOL HERNANDEZ SALOU, CN FW 18
ELISENDA MOLNE CORREIG SALOU, CN 19
BLANCA JOFRE MOLNE SALOU, CN 19
ADRIANA JOFRE BOLDU SALOU, CN 420 21
VICTOR ROYO DE LA HERA SALOU, CN 18
EDUARD ROSEL MORCILLO SALOU, CN 18
JOAQUIM JOFRE BOLDU SALOU, CN 19
ORIAC DUPLICAT DRUDIS SOLDEVILA TORREDEMBARRA, CM 22
JERONIMO PUJOL MARTIN ALTAFULLA, CM Escola 22
JAN URQUIZU MARCOS ALTAFULLA, CM LRD 20
LAURA OLIVA VIDAL TORREDEMBARRA, CM LRD 21
VICTOR SIMO BAEZA ALTAFULLA, CM LRD 18
ANDER BENGOETXEA GRAU TORREDEMBARRA, CM FC8 21
IKER BENGOETXEA GRAU TORREDEMBARRA, CM LSTD 19
EDUARD FERRER CARVAJAL TORREDEMBARRA, CM 420 18
MARTINA URQUIZU MARCOS ALTAFULLA, CM L4.7 20
MARINA SANFELIU TORT ALTAFULLA, CM LRD 19
MAX URQUIZU MARCOS ALTAFULLA, CM LRD 18
JAN SANFELIU TORT ALTAFULLA, CM RI0 18
LLUC REVERTE INGLES TORREDEMBARRA, CM 420 17
PAULA FIGUERAS GOROSTIDI TORREDEMBARRA, CM L4.7 15
MARTA PUJOL MARTIN ALTAFULLA, CM 20
ONA URQUIZU CACERES ALTAFULLA, CM 19
JANA URQUIZU CACERES ALTAFULLA, CM 16
GUILLEM SIMO BAEZA ALTAFULLA, CM G1 16
IGNACIO MARTI PERILLO ALTAFULLA, CM G1 17
GUILLEM GRIÑO AIXALA ALTAFULLA, CM L4.7 16
GEORGINA VILADOT JUAN-TORRES ALTAFULLA, CM 18
MARÇAL GRAU COMELLA ALTAFULLA, CM 19
CARLA MOLINA ARRANZ ALTAFULLA, CM 21
MIREIA SERRA ARNAU ALTAFULLA, CM 21
ALBERT DUPLICAT SERRA ARNAU ALTAFULLA, CM Escola 19
TOMAS DUPLICAT SERRA ARNAU ALTAFULLA, CM Escola 17
CARLA LAGUNA PAGES VILANOVA, CN 18
ELISABET BARBOSA CLAR VILANOVA, CN 16
XENIA BARBOSA CLAR VILANOVA, CN Escola 17
ALEIX CALVET PIERA VILANOVA, CN 420 20
GUILLEM CALVET PIERA VILANOVA, CN 420 18
GUILLEM SEGURA PASCUAL VILANOVA, CN L4.7 17
JOAN MARTINEZ GÖRBIG VILANOVA, CN 17
MARTI GUINOVART LIZANO TARRAGONA, RCN 21
ELOY VICENTE LOPEZ TARRAGONA, RCN 20
CAROLINA ARLANDEZ ZOYO TARRAGONA, RCN 17
JOAN ARLANDEZ ZOYO TARRAGONA, RCN 18
MERCE LOPEZ VENDRELL TARRAGONA, RCN Escola 19
ARES FERNANDEZ DRUDIS CAMBRILS, CN 20
JOAN ROMERO ANGULO CAMBRILS, CN 19
MARCEL TORNE VILLASEVIL SALOU, CN Escola 18
Emma Rosales Rosales CAMBRILS, CN 17
ALICIA FRAS CAMBRILS, CN G1 17
DAVID BALLARIN PRUNERA WINDSURFISTES ASSOCIATS DE PREMIÀ Escola 49
JOSE ALARCON CAMELO WINDSURFISTES ASSOCIATS DE PREMIÀ 45
ELENA ANTON PASCUAL WINDSURFISTES ASSOCIATS DE PREMIÀ 38
SITO MAÑER VILA WINDSURFISTES ASSOCIATS DE PREMIÀ 56
DAVID MARIN FUENTES KITESURF BUNKER, ASS. AMICS DEL 37
ROBERT DE GEA NADAL WINDSURFISTES ASSOCIATS DE PREMIÀ Escola 44
IVAN SCHAPIRA PEREZ PORT DE LA SELVA, CN FC8 38
ORIOL PIÑA AYMAR ESCALA, CN L´ G1 19
NIL - TRIPLICAT SUBIRATS POCH CNCB & CV PALAMOS L4.7 16
ALBERT DUPLICAT SERRA ARNAU ALTAFULLA, CM Escola 19
ALVARO MARTINEZ ZARAGOZA ALTAFULLA, CM FW 14
DANI OLABARRIA MANZANO ALTAFULLA, CM G1 16
GUILLEM GRIÑO AIXALA ALTAFULLA, CM L4.7 16
JUAN MANUEL MARTINEZ ZARAGOZA ALTAFULLA, CM LRD 19
LUCAS OLABARRIA MANZANO ALTAFULLA, CM L4.7 14
MORITZ DRUDIS SOLDEVILA ALTAFULLA, CM 16
NICO OLABARRIA MANZANO ALTAFULLA, CM G1 18
POL FERNANDEZ MARTINEZ T. CALAFELL, CLUB NÀUTIC G1 13
RUT FERNANDEZ MARTINEZ T. CALAFELL, CLUB NÀUTIC L4.7 15
TOMAS DUPLICAT SERRA ARNAU ALTAFULLA, CM Escola 17
ALEIX VOLTAS CASAS TORREDEMBARRA, CM G1 19
ELBA DUPLICAT MARTINEZ FIGUERAS TORREDEMBARRA, CM Escola 15
ELISABETH MONTESERIN SUÑE TORREDEMBARRA, CM 17
IPHIGENIE GOUX CORREDERA TORREDEMBARRA, CM RI0 17
JOEL PEREZ JIMENEZ TORREDEMBARRA, CM 17
LAIA BENGOETXEA GRAU TORREDEMBARRA, CM 19
LLUC REVERTE INGLES TORREDEMBARRA, CM 420 17
PAULA FIGUERAS GOROSTIDI TORREDEMBARRA, CM L4.7 15
ALEX VIAPLANA CANOVAS ARENYS, CN LRD 16
MARC MIQUEL RIPOLL ARENYS, CN G1 15
NOAH BEEKMANS ARENYS, CN 19
RAMON MIQUEL RIPOLL ARENYS, CN L4.7 16
ALICIA FRAS CAMBRILS, CN G1 17
LAIA VALLVERDU ARRUFAT CAMBRILS, CN G1 17
CARLA VALLVERDU ARRUFAT CAMBRILS, CN L4.7 15
SERGI SEVIL CHECA CAMBRILS, CN L4.7 16
ALEIX DUPLICAT MONMANY BALAGUER COMA-RUGA, CN Escola 20
LAZARO ARCOS SESMA COMA-RUGA, CN 17
LOICK CARRERE BALCELLS SALOU, CN 420 16
MARIA YING FONT HERRANZ COMA-RUGA, CN G1 17
POL ZOBEL BALASCH COMA-RUGA, CN 19
ADRIA PEREZ VAZQUEZ MASNOU, CN EL 18
ALEJANDRO OBERLE MELERO MASNOU, CN EL EUR 19
ALEX MARTIN CADENAS MASNOU, CN EL G1 15
ALVARO OBERLE MELERO MASNOU, CN EL RI5 16
ARNAU BLANCO GASCH MASNOU, CN EL L4.7 16
DAVID DUPLICAT PEÑA SEGURA MASNOU, CN EL G2 14
HECTOR FERNANDEZ PINACHO MASNOU, CN EL 15
HUGO MICHELET BALLESTE MASNOU, CN EL 420 16
IGNASI RAGULL LORAS MASNOU, CN EL 19
LEONARDO DELISE MANZANO MASNOU, CN EL 20
LILIANA FERNANDEZ PINACHO MASNOU, CN EL Escola 17
MIQUEL OLIVERAS CEJAS MASNOU, CN EL 15
NEREA LOZANO ABAJO MASNOU, CN EL L4.7 16
PABLO DUPLICAT MAS DEPARES MASNOU, CN EL G1 15
PABLO MICHELET MASNOU, CN EL 16
PAU VIVES BARRANCO MASNOU, CN EL LRD 19
HECTOR FERNANDEZ FERRER GARRAF, CN Escola 20
Emma Rosales Rosales HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 17
MARTI DAVICINO QUEVEDO HOSPITALET-VANDELLÓS, CN Escola 17
PABLO MUÑOZ GOMEZ HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 17
VICTOR GUTIERREZ SIMON HOSPITALET-VANDELLÓS, CN G1 16
ELENA ALBERTO SERRANO ESCALA, CN L´ G1 19
LAIA LOPEZ TELLO ESCALA, CN L´ Escola 19
LAIA PLAJA PLANAS ESCALA, CN L´ 19
ALBERT VIVES XALABARDER LLANÇÀ, CN 17
EMILIA NUBIOLA WEINSTEIN LLANÇÀ, CN 19
MARC ROJO CAMPILLO LLANÇÀ, CN 19
ALBERT GARCIA GINJAUME PORT D'ARO, CN 18
ALBERT VENTURA RELAT PORT D'ARO, CN 17
IÑAKI GARCIA FERNANDEZ PORT D'ARO, CN EUR 18
MARINA CASALS GODAYOL PORT D'ARO, CN 17
FERRAN JURADO BESA SALOU, CN T 293 17
GLORIA TORNE VILLASEVIL SALOU, CN G1 15
MIQUEL COZZARIZ MARQUES SALOU, CN 17
ORIOL JOFRE BOLDU SALOU, CN 16
PHILIP PITA FORRIER SALOU, CN Escola 18
RAMON BATISTA SERRANO SALOU, CN Escola 17
RAMON MONEGAL CESTER SALOU, CN 18
XAVI JOFRE MOLNE SALOU, CN G1 15
ELISABET BARBOSA CLAR VILANOVA, CN 16
ENRIQUE CURT MOSCOSO SKIPPER, CN RI0 18
GUILLEM SEGURA PASCUAL VILANOVA, CN L4.7 17
PAU NOGUERA VILA VILANOVA, CN 16
SANTI FORTUNY SAIZ VILANOVA, CN 420 16
SANDRA SEGURA FERRER VILASSAR DE MAR, CN 19
YAGO MAÑE UBALDE BLANES, CV G1 19
NIL - TRIPLICAT SUBIRATS POCH CNCB & CV PALAMOS L4.7 16
XAVIER PALLI REINAL CNCB & CV PALAMOS G1 17
PAU BRUNET ESCOBAR TARRAGONA, RCN 21
JOAN FEIJOO GAVALDA TARRAGONA, RCN Escola 19
MERCE LOPEZ VENDRELL TARRAGONA, RCN Escola 19
YANNICK JIMENEZ CAMBRILS, CN G1 19
ALEX SERRA TRIVES COMA-RUGA, CN Escola 19
ALAN CASTILLO XARGAY SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN 19
PAU MORILLO GIRO SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN 19
GINA GUDAYOL ROIG SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN 19
ARNAU ESCODA DIAZ SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN RI0 18
CAROLINA ARLANDEZ ZOYO TARRAGONA, RCN 17
GUILLEM MARIN RIBAS CNCB & CV PALAMOS 18
MAR GARCIA ALVES BALÍS, CN EL G1 14
MAR ECHEVARNE BAU BALÍS, CN EL 18
CARLOS CALICO FLAMME BALÍS, CN EL G1 16
HELENA PRUÑONOSA AUGER BALÍS, CN EL G1 16
NORA LASURT BARES BALÍS, CN EL G1 16
NICOLAS BORRAS MENA BALÍS, CN EL G1 17
MONICA VEENHOVEN TAPIA BALÍS, CN EL G1 17
EVA MICHELET BALLESTÉ MASNOU, CN EL 420 17
CARLOS GAITAN ALMIRALL SITGES, C DE MAR PT1 20
BABETTE HORNSTRA SITGES, C DE MAR 48
ANDREA CERVERA QUINTANA SITGES, C DE MAR 19
ILDEFONSO FALCONES ROSICH SITGES, C DE MAR 23
ALVARO GRACIA LLEIXA SITGES, C DE MAR 17
XAVI DE CAMBRA CASTELLTORT SANT POL DE MAR, CN PT1 20
TONI VIVES CABALEIRO CUBELLES, CM PTJ 20
JOAN MIQUEL PUJOL BARNADAS SANT POL DE MAR, CN 21
NINA ESTEBA DOMINGO TAMARIU, CN PT1 18
MARIONA GIMENEZ PUIG ALTAFULLA, CM PTJ 21
VICTOR MONTELLS DE OLAÑETA CUBELLES, CM PT1 21
LOURDES AZON CANALDA MASNOU, CN EL PT1 51
JUDITH LEARY COFFEY CUBELLES, CM PT1 65
XAVIER VAILLO FIGUEROLA ALTAFULLA, CM 21
VICTORIA MORON MENDICUTI CUBELLES, CM PT1 60
TERESA RIGLA SEBASTIAN CUBELLES, CM PT1 25
VICTOR VERA MARTINEZ CUBELLES, CM L4.7 21
GEMMA OBACH RAFEL CUBELLES, CM PT1 23
MIREIA MOLINI IBAÑEZ BADALONA, CNAT KTF 24
EMILIO MURILLO CARRILLO CUBELLES, CM PT1 21
MARINA MAS ARGEMI BADALONA, CNAT 18
NURIA MAS ARGEMI BADALONA, CNAT 23
JOSE JAVIER SANCHEZ-RUNDE GAVALDA ALTAFULLA, CM RI0 20
Alvar Aso Palanques MASNOU, CN EL 22
ANGELS ASO PALANQUES MASNOU, CN EL 22
MARIA SAINZ RODRIGUEZ MAR I VENT CANET, C 19
IRENE SAINZ RODRIGUEZ MAR I VENT CANET, C 21
NICOLE MARQUEZ ABELLAN SITGES, CN 21
ALVAR ASO PALANQUES MASNOU, CN EL L4.7 22
JOSEP PASTOR MASANA BALÍS, CN EL 23
EDUARD GARCIA QUEROL TORREDEMBARRA, CM 22
FERRAN GARCIA QUEROL TORREDEMBARRA, CM 293 INIC 19
RAUL BEATO FERNANDEZ BETULO, CN 21
DANIEL CORTES CASAS BALÍS, CN EL Escola 20
VICTOR FERNANDEZ QUILES HOSPITALET-VANDELLÓS, CN RI0 20
MARIA DEL MAR LACAMBRA ANDREU HOSPITALET-VANDELLÓS, CN Escola 21
LOLA LACAMBRA ANDREU HOSPITALET-VANDELLÓS, CN Escola 19
DANIEL ULIED GUEVARA CMV-IND 19
IGNASI SEGADO ULIED BETULO, CN 293 INIC 20
POL RIERA PARERA BETULO, CN 293 INIC 20
FERRAN NOVELL CENTAÑO BETULO, CN 18
MARC BARRACHINA NADAL BALÍS, CN EL G1 21
PAU SEGADO ULIED BALÍS, CN EL RI0 24
FERRAN CORNUDELLA SOLE BALÍS, CN EL EUR 20
OSCAR GARCIA GARCIA BALÍS, CN EL Escola 22
SOFIA ENAULT DE CAMBRA BETULO, CN 22
LUIS FRANCISCO CAMACHO LOPEZ LLORET DE MAR, CN RB 55
TONI BONET MACIAS ALTAFULLA, CM FW 22
ALVAR ASO PALANQUES MASNOU, CN EL L4.7 22
PATRICIA FERRER-DALMAU FONT BALÍS, CN EL FW 22
GUILLEM DUPLICAT SEGU GIRO HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 293 INIC 17
ALEJANDRO SIMO VESPERINAS BALÍS, CN EL 24
GORKA ARAJOL LOPEZ GARRAF, CN LRD 22
FRANCESC MARTINEZ GÖRBIG VILANOVA, CN LRD 20
JOAN COMIN MANGUILLOT MASNOU, CN EL Escola 22
MAR RODRIGUEZ MELER MASNOU, CN EL 22
OLGA BROTONS RUFES MASNOU, CN EL 22
ORIOL LAGUNA PAGES VILANOVA, CN 22
FERRAN ALBORCH ESCOBAR ARENYS, CN LRD 20
ENRIC PLANAS FAURA CNCB & CV PALAMOS 21
GERARD DUEÑAS CUATRECASAS MASNOU, CN EL 20
ALBERT ROS GONZALEZ COMA-RUGA, CN 25
MARC BERNA ALCOLEA CAMBRILS, CN 21
ORIOL BARRIS URBANO MASNOU, CN EL 22
PABLO DIAZ BAÑO ARENYS, CN 21
MON CAÑELLAS SALAS CAMBRILS, CN RI0 22
ORIOL OLIVA VIDAL CAMBRILS, CN LRD 21
ORIAC DRUDIS SOLDEVILA ALTAFULLA, CM G1 22
ALEX CASANOVA RESA SALOU, CN 20
JERONIMO PUJOL MARTIN ALTAFULLA, CM Escola 22
ADRIA MONTANE MAS DE XAXARS VILANOVA, CN 22
GUILLEM CATALAN VAN HUIJSTEE GARRAF, CN 22
SERGI FERRES SALAMO CNCB & CV PALAMOS 22
CRISTINA GARCIA AGUILAR SALOU, CN LRD 22
ORIOL JOSE OCHOA ARENYS, CN L4.7 22
ADRIANA JOFRE BOLDU SALOU, CN 420 21
PABLO NUÑEZ TORRES GARRAF, CN 29ER 23
JUDITH LLEIXA SUAREZ SALOU, CN 21
ALBERT CARCELLE CASANOVAS SALOU, CN LRD 20
GUILLEM DIAZ ROMERO MASNOU, CN EL 21
MATIAS SABATE ORERA MASNOU, CN EL LRD 21
ALBERT CANALS SELLARES ALTAFULLA, CM 21
BERNAT FERRER CARVAJAL ALTAFULLA, CM LRD 21
GUILLEM DELGADO ALIS MASNOU, CN EL EUR 21
LAURA CARMONA MARIN COMA-RUGA, CN 24
BOSCO PUJOL HERNANDEZ SALOU, CN 24
DIANA ALBORCH ESCOBAR ARENYS, CN RI0 23
AINA GOMEZ TORNER GARRAF, CN 21
HECTOR CALDERON FREIRE VILANOVA, CN 22
JOSEP M. NOGUES GRAU CAMBRILS, CN 23
BEATRIZ MURO NUÑEZ SALOU, CN LRD 21
LAURA GUZMAN GOMEZ GARRAF, CN LRD 21
MARTA VALLINA CERVERA PORT D'ARO, CN 25
ROSA MARIA RIBAS SARABIA CAMBRILS, CN Escola 24
MARTA TORNER RUBIES PORT D'ARO, CN 34
FRANC DUPLICAT BRU VERT BALÍS, CN EL Escola 22
IRINA ZENDRERA PAYERAS BALÍS, CN EL 30
POL ARACIL GAGO BALÍS, CN EL 21
ANNA GIMENO PARDINA BLANES, CV G1 21
AITANA SERRA CORNUDELLA BALÍS, CN EL 420 21
EDUARD BONETA RUBIO BALÍS, CN EL L4.7 20
SILVIA DE SOLER NAVALES BALÍS, CN EL 24
LUCAS LLOBET CUSI BALÍS, CN EL RI0 27
MIQUEL SARQUELLA GAZQUEZ BLANES, CV 420 21
JOAN MIQUEL ARMENGOL SARABIA CAMBRILS, CN 23
FERNANDO URZAIZ LOPEZ BALÍS, CN EL RI0 25
POL DUPLICAT MEDIÑA GASULL SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN Escola 25
PATRICIA ECHEVARNE BAU BALÍS, CN EL 22
WILLY PI-SUÑER OSES BALÍS, CN EL FUN F 24
SANTIAGO MAS DEPARES MASNOU, CN EL L4.7 26
RAFAEL RABASA RODRIGUEZ MASNOU, CN EL G1 19
MARC ARRUFAT GUITERAS MASNOU, CN EL RI0 17
GERMAN GAMERO CARO MASNOU, CN EL LRD 20
MARC RUBIO SARABIA MASNOU, CN EL EUR 19
ORIOL ARRUFAT GUITERAS MASNOU, CN EL RI0 19
OSCAR ESCOLANO RUBIO MASNOU, CN EL Escola 20
PAU JORDAN OLIVERAS CEJAS MASNOU, CN EL L4.7 19
TEO DUPLICAT PARES BORRELL MASNOU, CN EL G1 18
PAULA IGUAL GARCIA MASNOU, CN EL RI0 20
LUCAS PARES DUPLICAT BORRELL MASNOU, CN EL G1 18
DAVID TORRAS RIBERA MASNOU, CN EL LRD 18
GEORGINA DELGADO ALIS MASNOU, CN EL LRD 17
PAULA COLL HERRAIZ MASNOU, CN EL EUR 17
CLAUDIA POMBO HERRAIZ MASNOU, CN EL G1 18
JOAN FREIXA MARTINEZ MASNOU, CN EL EUR 18
CLAUDIA TRIGO JOAQUIN MASNOU, CN EL 420 19
ALEX MARTIN CADENAS MASNOU, CN EL G1 15
ALEJANDRO OBERLE MELERO MASNOU, CN EL EUR 19
ALVARO OBERLE MELERO MASNOU, CN EL RI5 16
EVA MICHELET BALLESTÉ MASNOU, CN EL 420 17
LILIANA FERNANDEZ PINACHO MASNOU, CN EL Escola 17
IGNASI RAGULL LORAS MASNOU, CN EL 19
MIQUEL OLIVERAS CEJAS MASNOU, CN EL 15
CLAUDIA RODES BACHS MASNOU, CN EL EUR 19
PABLO DUPLICAT MAS DEPARES MASNOU, CN EL G1 15
FLAVIA ROBLES LORENTE BALÍS, CN EL LRD 20
ALBERT GELPÍ I CORNUDELLA BALÍS, CN EL 29ER 19
ARNAU GELPI CORNUDELLA BALÍS, CN EL G1 16
MARC TELLO PONS BALÍS, CN EL G1 19
ALEX BRU VERT BALÍS, CN EL EUR 19
ELIA MIQUEL MOLONS BALÍS, CN EL LRD 19
IGNACIO BENITEZ CHICOTE BALÍS, CN EL 18
FRANCESCA ALEGRE PARELLADA BALÍS, CN EL G1 20
ELISENDA RAHOLA CODINA BALÍS, CN EL G1 18
MARTA MUNTE CARRASCO BALÍS, CN EL 29ER 18
PABLO GOMEZ GINES BALÍS, CN EL 18
JOSEP MARIA FUNALLET GARCIA BALÍS, CN EL EUR 18
MARIONA RAHOLA CODINA BALÍS, CN EL L4.7 16
YAGO MAÑE UBALDE BALÍS, CN EL G1 19
MONICA VEENHOVEN TAPIA BALÍS, CN EL G1 17
NORA LASURT BARES BALÍS, CN EL G1 16
HELENA PRUÑONOSA AUGER BALÍS, CN EL G1 16
NICOLAS BORRAS MENA BALÍS, CN EL G1 17
CARLOS CALICO FLAMME BALÍS, CN EL G1 16
MAR ECHEVARNE BAU BALÍS, CN EL 18
ORIOL PIÑA AYMAR ESCALA, CN L´ G1 19
PAU BATLLE GRAU ESCALA, CN L´ Escola 19
ELENA ALBERTO SERRANO ESCALA, CN L´ G1 19
ALEX MARSANS BALCELLS ARENYS, CN G1 17
GERARD JOSE OCHOA ARENYS, CN LRD 16
POL MARSANS BALCELLS ARENYS, CN G1 17
BERNAT PEREZ CARDELUS ARENYS, CN G1 15
MAX RONDEAU GOMEZ ARENYS, CN G1 15
SERGI VIAPLANA CANOVAS ARENYS, CN 18
JORDI JOSEPH DUPLICAT GOSSAGE ARENYS, CN Escola 18
NOAH BEEKMANS ARENYS, CN 19
MARC MIQUEL RIPOLL ARENYS, CN G1 15
RAMON MIQUEL RIPOLL ARENYS, CN L4.7 16
ALEX VIAPLANA CANOVAS ARENYS, CN LRD 16
MARC VIAPLANA CANOVAS ARENYS, CN 19
CARLOS DE MAQUA XALABARDER ARENYS, CN L4.7 17
LLUC PEREZ CARDELUS ARENYS, CN L4.7 18
ISET SEGURA SANTAEULARIA ARENYS, CN EUR 17
MARC GUILLAMET PUJADAS ARENYS, CN 20
AINHOA ROIG COTO ARENYS, CN 22
CLARA RONDEAU GOMEZ ARENYS, CN 20
MARCEL TORNE VILLASEVIL SALOU, CN Escola 18
OLIVIA PUJOL HERNANDEZ SALOU, CN FW 18
BLANCA JOFRE MOLNE SALOU, CN 19
XAVI JOFRE MOLNE SALOU, CN G1 15
LOICK CARRERE BALCELLS SALOU, CN 420 16
FERRAN JURADO BESA SALOU, CN T 293 17
RAMON BATISTA SERRANO SALOU, CN Escola 17
ALBA JUAN ROFES SALOU, CN - 19
JOAQUIM JOFRE BOLDU SALOU, CN 19
LUIS MAS DEPARES VILASSAR DE MAR, CN RI0 20
MARTA DAVILA MATEU VILASSAR DE MAR, CN RI0 20
VALENTINA MENESCAL MESSINA VILASSAR DE MAR, CN L4.7 18
NACHO DAVILA MATEU VILASSAR DE MAR, CN EUR 17
MARC CANO SOSTRE VILASSAR DE MAR, CN 16
XAVIER MARTINEZ PIQUE VILASSAR DE MAR, CN EUR 19
XAVIER PERA PAÑOS BALÍS, CN EL 18
GREGORIO DE URDANIBIA PAÑOS BALÍS, CN EL LRD 15
SANDRA SEGURA FERRER VILASSAR DE MAR, CN 19
IKER BENGOETXEA GRAU TORREDEMBARRA, CM LSTD 19
VIRGINIA GUILLERMO TORNER TORREDEMBARRA, CM LRD 20
ROGER CAPARROS CHECA TORREDEMBARRA, CM 18
ELBA DUPLICAT MARTINEZ FIGUERAS TORREDEMBARRA, CM Escola 15
LLUC REVERTE INGLES TORREDEMBARRA, CM 420 17
PAULA FIGUERAS GOROSTIDI TORREDEMBARRA, CM L4.7 15
LAIA BENGOETXEA GRAU TORREDEMBARRA, CM 19
GUILLEM SEGURA PASCUAL TORREDEMBARRA, CM L4.7 17
JOAN COSTA ESTIARTE CNCB & CV PALAMOS G1 18
MARÇAL COSTA ESTIARTE CNCB & CV PALAMOS G1 15
XAVIER PALLI REINAL CNCB & CV PALAMOS G1 17
NIL - TRIPLICAT SUBIRATS POCH CNCB & CV PALAMOS L4.7 16
POL AVILA CORBALAN CNCB & CV PALAMOS 19
POL RESINA PAGEO CNCB & CV PALAMOS Escola 19
GUILLEM MARIN RIBAS CNCB & CV PALAMOS 18
ALEX COLLINS COBO CNCB & CV PALAMOS EUR 18
RUBEN BOOTH FERRANDO SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN MAX 18
GONZALO PABLOS RUIZ VILANOVA, CN LRD 18
ALEIX CALVET PIERA VILANOVA, CN 420 20
ANNA SOLE DOLCET VILANOVA, CN Escola 20
MIREIA CASTRO FOLGUERA VILANOVA, CN 18
GUILLEM CALVET PIERA VILANOVA, CN 420 18
ENRIQUE CURT MOSCOSO SKIPPER, CN RI0 18
XENIA BARBOSA CLAR VILANOVA, CN Escola 17
PAU NOGUERA VILA VILANOVA, CN 16
DANIIL OGANESOV PORT D'ARO, CN 20
MARINA CASALS GODAYOL PORT D'ARO, CN 17
IÑAKI GARCIA FERNANDEZ PORT D'ARO, CN EUR 18
ALBERT VENTURA RELAT PORT D'ARO, CN 17
ALBERT GARCIA GINJAUME PORT D'ARO, CN 18
MARTA JIMENEZ NARANJO PORT D'ARO, CN EUR 18
MARIA POZO RODRIGUEZ PORT D'ARO, CN 20
JOSEP COSTA ESPUIS GARRAF, CN Escola 19
MAR MUNUERA VILALTA GARRAF, CN Escola 19
NIC CATALAN VAN HUIJSTEE GARRAF, CN 29ER 20
FRANCISCO NUÑEZ TORRES GARRAF, CN MAX 20
NICOLAS VIENNE GARRAF, CN Escola 20
HECTOR FERNANDEZ FERRER GARRAF, CN Escola 20
LLUÏSA PUIG MONER ESTARTIT, CN G1 19
DANIEL PINAR BATLLE ESTARTIT, CN 17
PATRICIA FIGUEROLA PLA ESTARTIT, CN G1 19
ALBERT VIVES XALABARDER LLANÇÀ, CN 17
EMILIA NUBIOLA WEINSTEIN LLANÇÀ, CN 19
MARC ROJO CAMPILLO LLANÇÀ, CN 19
MIQUEL NOGUER LLORET MASNOU, CN EL 29
ARTURO NOGUER LLORET BALÍS, CN EL LSTD 26
DAL NOGUER HIDALGO BLANES, CV 24
BORJA MAS VIÑES SALOU, CN 22
XAVIER TOUS CLOTS SALOU, CN Escola 31
ORIOL ADSERA BARBARA BALÍS, CN EL L4.7 24
LEANDRO ROSADO PAPA CMV-IND LSTD 41
GUILLEM BOSCH MARTI MASNOU, CN EL 26
ELISENDA MOLNE CORREIG SALOU, CN 19
ALEIX MANRESA MARTORI BLANES, CV G1 16
JORDI BEJAR SENDRA BLANES, CV 18
LUCAS CASAÑE CABOT BLANES, CV G1 20
GAL·LA RODIERA SIMON BLANES, CV EUR 19
JAN BEJAR CUÑAT BLANES, CV 19
MIQUEL PEREZ CARBO BLANES, CV G1 16
MARTINA RODIERA SIMON BLANES, CV G3 17
DAVID ORDOÑEZ SANCHEZ BLANES, CV FIN 18
VIKTORYA IVAYLOVA HINKOVSKA BLANES, CV 20
MARTINA CASAÑE CABOT BLANES, CV G1 16
MARINA MARTINEZ SANTANACH BLANES, CV EUR 20
LEANDRE GARCIA ROM CAMBRILS, CN LRD 19
ALEIX NOGUES GRAU CAMBRILS, CN G1 19
TERESA MORATO ARMENGOL CAMBRILS, CN 20
MARCELO CAIRO ASSENZA CAMBRILS, CN LRD 18
ARNAU GUILLEMAT NOVO CAMBRILS, CN G1 20
LLUIS OLIVA FONTECHA CAMBRILS, CN 29ER 19
MIRIAM OLIVA VIDAL CAMBRILS, CN LRD 20
DAVID CASTRO FOLGUERA CAMBRILS, CN 20
RUPERT HARVENGT CAMBRILS, CN 19
RICARD CASTELLVI MELIA CAMBRILS, CN L4.7 16
MARINA FARGAS CENDRA CAMBRILS, CN G1 17
LLUIS FARGAS CENDRA CAMBRILS, CN L4.7 16
ALICIA FRAS CAMBRILS, CN G1 17
JULIA BONO BERGA CAMBRILS, CN 19
SERGI SEVIL CHECA CAMBRILS, CN L4.7 16
YANNICK JIMENEZ CAMBRILS, CN G1 19
LAIA VALLVERDU ARRUFAT CAMBRILS, CN G1 17
ALVARO GARCIA REQUENA TARRAGONA, RCN LRD 19
MARTINA URQUIZU MARCOS ALTAFULLA, CM L4.7 20
JAN URQUIZU MARCOS ALTAFULLA, CM LRD 20
MARTA PUJOL MARTIN ALTAFULLA, CM 20
MARINA SANFELIU TORT ALTAFULLA, CM LRD 19
VICTOR SIMO BAEZA ALTAFULLA, CM LRD 18
EDUARD FERRER CARVAJAL ALTAFULLA, CM 420 18
MAX URQUIZU MARCOS ALTAFULLA, CM LRD 18
JAN SANFELIU TORT ALTAFULLA, CM RI0 18
MARÇAL GRAU COMELLA ALTAFULLA, CM 19
JUAN MANUEL MARTINEZ ZARAGOZA ALTAFULLA, CM LRD 19
NICO OLABARRIA MANZANO ALTAFULLA, CM G1 18
AITANA DRUDIS SOLDEVILA ALTAFULLA, CM 18
IGNACIO MARTI PERILLO ALTAFULLA, CM G1 17
DANI OLABARRIA MANZANO ALTAFULLA, CM G1 16
GUILLEM SIMO BAEZA ALTAFULLA, CM G1 16
MORITZ DRUDIS SOLDEVILA ALTAFULLA, CM 16
GUILLEM GRIÑO AIXALA ALTAFULLA, CM L4.7 16
PAULA IGUAL GARCIA MASNOU, CN EL RI0 20
MARCELO CAIRO ASSENZA CAMBRILS, CN LRD 18
DAVID CASTRO FOLGUERA CAMBRILS, CN 20
RAFAEL RABASA RODRIGUEZ MASNOU, CN EL G1 19
XAVIER PERA PAÑOS BALÍS, CN EL 18
FLAVIA ROBLES LORENTE BALÍS, CN EL LRD 20
OSCAR ESCOLANO RUBIO MASNOU, CN EL Escola 20
LEANDRE GARCIA ROM CAMBRILS, CN LRD 19
NACHO DAVILA MATEU VILASSAR DE MAR, CN EUR 17
JAN URQUIZU MARCOS ALTAFULLA, CM LRD 20
JOAN COSTA ESTIARTE CNCB & CV PALAMOS G1 18
MAX URQUIZU MARCOS ALTAFULLA, CM LRD 18
EDUARD FERRER CARVAJAL ALTAFULLA, CM 420 18
ELIA MIQUEL MOLONS BALÍS, CN EL LRD 19
LUIS MAS DEPARES VILASSAR DE MAR, CN RI0 20
LLUIS OLIVA FONTECHA CAMBRILS, CN 29ER 19
MARTINA URQUIZU MARCOS ALTAFULLA, CM L4.7 20
JOSEP COSTA ESPUIS GARRAF, CN Escola 19
ARNAU GUILLEMAT NOVO CAMBRILS, CN G1 20
TERESA MORATO ARMENGOL CAMBRILS, CN 20
MARC TELLO PONS BALÍS, CN EL G1 19
ALEIX NOGUES GRAU CAMBRILS, CN G1 19
ENRIC PLANAS FAURA CNCB & CV PALAMOS 21
RUPERT HARVENGT CAMBRILS, CN 19
IKER BENGOETXEA GRAU TORREDEMBARRA, CM LSTD 19
PATRICIA FIGUEROLA PLA ESTARTIT, CN G1 19
MIRIAM OLIVA VIDAL CAMBRILS, CN LRD 20
ALEX BRU VERT BALÍS, CN EL EUR 19
ALBERT GELPÍ I CORNUDELLA BALÍS, CN EL 29ER 19
MARTA MUNTE CARRASCO BALÍS, CN EL 29ER 18
LUCAS PARES DUPLICAT BORRELL MASNOU, CN EL G1 18
CARLOS DE MAQUA XALABARDER ARENYS, CN L4.7 17
NIC CATALAN VAN HUIJSTEE GARRAF, CN 29ER 20
JOAQUIM JOFRE BOLDU SALOU, CN 19
MARC RUBIO SARABIA MASNOU, CN EL EUR 19
VIKTORYA IVAYLOVA HINKOVSKA BLANES, CV 20
AINHOA ROIG COTO ARENYS, CN 22
JAN SANFELIU TORT ALTAFULLA, CM RI0 18
ORIOL ARRUFAT GUITERAS MASNOU, CN EL RI0 19
TEO DUPLICAT PARES BORRELL MASNOU, CN EL G1 18
MARTA DAVILA MATEU VILASSAR DE MAR, CN RI0 20
GONZALO PABLOS RUIZ VILANOVA, CN LRD 18
ORIOL PIÑA AYMAR ESCALA, CN L´ G1 19
ALBA JUAN ROFES SALOU, CN - 19
LLUC PEREZ CARDELUS ARENYS, CN L4.7 18
CLARA RONDEAU GOMEZ ARENYS, CN 20
MARC ARRUFAT GUITERAS MASNOU, CN EL RI0 17
ELISENDA RAHOLA CODINA BALÍS, CN EL G1 18
VALENTINA MENESCAL MESSINA VILASSAR DE MAR, CN L4.7 18
FRANCESCA ALEGRE PARELLADA BALÍS, CN EL G1 20
VICTOR SIMO BAEZA ALTAFULLA, CM LRD 18
VIRGINIA GUILLERMO TORNER TORREDEMBARRA, CM LRD 20
IGNACIO BENITEZ CHICOTE BALÍS, CN EL 18
NICOLAS VIENNE GARRAF, CN Escola 20
ARNAU GELPI CORNUDELLA BALÍS, CN EL G1 16
MARTA JIMENEZ NARANJO PORT D'ARO, CN EUR 18
POL AVILA CORBALAN CNCB & CV PALAMOS 19
MAR MUNUERA VILALTA GARRAF, CN Escola 19
GERMAN GAMERO CARO MASNOU, CN EL LRD 20
MARC GUILLAMET PUJADAS ARENYS, CN 20
PAU JORDAN OLIVERAS CEJAS MASNOU, CN EL L4.7 19
MARTA PUJOL MARTIN ALTAFULLA, CM 20
MARTA RIVERA MORCILLO LLANÇÀ, CN 20
ISET SEGURA SANTAEULARIA ARENYS, CN EUR 17
MARINA SANFELIU TORT ALTAFULLA, CM LRD 19
GAL·LA RODIERA SIMON BLANES, CV EUR 19
LUCAS CASAÑE CABOT BLANES, CV G1 20
FRANCISCO NUÑEZ TORRES GARRAF, CN MAX 20
DAVID ORDOÑEZ SANCHEZ BLANES, CV FIN 18
JORDI BEJAR SENDRA BLANES, CV 18
PAU MORILLO GIRO SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN 19
ARNAU ESCODA DIAZ SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN RI0 18
ALEIX CLARI RODRIGUEZ HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 18
TERESA RODRIGUEZ RODRIGUEZ HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 17
MARTI DAVICINO QUEVEDO HOSPITALET-VANDELLÓS, CN Escola 17
ALEIX VOLTAS CASAS TORREDEMBARRA, CM G1 19
ELIA DOLZ FELIU BALÍS, CN EL 26
EDUARD BONETA RUBIO BALÍS, CN EL L4.7 20
MARINA SARQUELLA GAZQUEZ F. EMPURIABRAVA, CV G1 27
MARTA VALLINA CERVERA PORT D'ARO, CN 25
FERNANDO URZAIZ LOPEZ BALÍS, CN EL RI0 25
JOAN MIQUEL ARMENGOL SARABIA CAMBRILS, CN 23
ROSA MARIA RIBAS SARABIA CAMBRILS, CN Escola 24
ANNA GIMENO PARDINA BLANES, CV G1 21
SANTIAGO MAS DEPARES MASNOU, CN EL L4.7 26
DANIEL DUPLICAT VIDAL PERALTA BALÍS, CN EL Escola 22
IRINA ZENDRERA PAYERAS BALÍS, CN EL 30
ATLANTIC BRUGMAN CABOT BLANES, CV 28
POL ARACIL GAGO BALÍS, CN EL 21
MIQUEL SARQUELLA GAZQUEZ BLANES, CV 420 21
ANDREU VIDIELLA CONCHAN BALÍS, CN EL 420 26
WILLY PI-SUÑER OSES BALÍS, CN EL FUN F 24
MARTA TORNER RUBIES PORT D'ARO, CN 34
AFRICA MERCADER BARRULL MASNOU, CN EL 23
PATRICIA ECHEVARNE BAU BALÍS, CN EL 22
FRANC DUPLICAT BRU VERT BALÍS, CN EL Escola 22
POL DUPLICAT MEDIÑA GASULL SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN Escola 25
BARBARA CORNUDELLA RAVETLLAT BALÍS, CN EL 420 26
DAVID CHARLES VILA BALÍS, CN EL 470M 24
ALBA BOU SERRA ESTARTIT, CN L4.7 26
JORDI XAMMAR HERNANDEZ MASNOU, CN EL 470M 25
SILVIA MAS DEPARES VILASSAR DE MAR, CN 420 22
SANTIAGO MAS DEPARES MASNOU, CN EL L4.7 26
SILVIA MAS DEPARES VILASSAR DE MAR, CN 420 22
FERNANDO URZAIZ LOPEZ BALÍS, CN EL RI0 25
GALA DOLZ FELIU BALÍS, CN EL 20
FRANC DUPLICAT BRU VERT BALÍS, CN EL Escola 22
MARTA TORNER RUBIES PORT D'ARO, CN 34
POL DUPLICAT MEDIÑA GASULL SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN Escola 25
WILLY PI-SUÑER OSES BALÍS, CN EL FUN F 24
SILVIA DE SOLER NAVALES BALÍS, CN EL 24
AFRICA MERCADER BARRULL MASNOU, CN EL 23
EDUARD BONETA RUBIO BALÍS, CN EL L4.7 20
MIREIA ROCHEL VENDRELL BALÍS, CN EL 22
ROSA MARIA RIBAS SARABIA CAMBRILS, CN Escola 24
ANNA GIMENO PARDINA BLANES, CV G1 21
MARTA VALLINA CERVERA PORT D'ARO, CN 25
MARINA SARQUELLA GAZQUEZ F. EMPURIABRAVA, CV G1 27
JOAN MIQUEL ARMENGOL SARABIA CAMBRILS, CN 23
POL ARACIL GAGO BALÍS, CN EL 21
SILVIA MAS DEPARES VILASSAR DE MAR, CN 420 22
TEODOR ROBERT OTTO PIGRAU ARENYS, CN RI0 28
AFRICA MERCADER BARRULL MASNOU, CN EL 23
SERGI SEVIL CHECA CAMBRILS, CN L4.7 16
POL MARSANS BALCELLS ARENYS, CN G1 17
MARCEL TORNE VILLASEVIL SALOU, CN Escola 18
EVA MICHELET BALLESTÉ MASNOU, CN EL 420 17
ALEIX CALVET PIERA VILANOVA, CN 420 20
MARIONA RAHOLA CODINA BALÍS, CN EL L4.7 16
NIL - TRIPLICAT SUBIRATS POCH CNCB & CV PALAMOS L4.7 16
GUILLEM SIMO BAEZA ALTAFULLA, CM G1 16
JULIA BONO BERGA CAMBRILS, CN 19
BERNAT PEREZ CARDELUS ARENYS, CN G1 15
GERARD JOSE OCHOA ARENYS, CN LRD 16
PAULA COLL HERRAIZ MASNOU, CN EL EUR 17
OLIVIA PUJOL HERNANDEZ SALOU, CN FW 18
MARÇAL GRAU COMELLA ALTAFULLA, CM 19
PAU BATLLE GRAU ESCALA, CN L´ Escola 19
ALICIA FRAS CAMBRILS, CN G1 17
JOAN FREIXA MARTINEZ MASNOU, CN EL EUR 18
CLAUDIA POMBO HERRAIZ MASNOU, CN EL G1 18
JAN BEJAR CUÑAT BLANES, CV 19
GUILLEM GRIÑO AIXALA ALTAFULLA, CM L4.7 16
LAIA VALLVERDU ARRUFAT CAMBRILS, CN G1 17
GREGORIO DE URDANIBIA PAÑOS BALÍS, CN EL LRD 15
XAVIER MARTINEZ PIQUE VILASSAR DE MAR, CN EUR 19
MARINA MARTINEZ SANTANACH BLANES, CV EUR 20
XAVI JOFRE MOLNE SALOU, CN G1 15
LLUC REVERTE INGLES TORREDEMBARRA, CM 420 17
XAVIER PALLI REINAL CNCB & CV PALAMOS G1 17
XENIA BARBOSA CLAR VILANOVA, CN Escola 17
LLUIS FARGAS CENDRA CAMBRILS, CN L4.7 16
IGNACIO MARTI PERILLO ALTAFULLA, CM G1 17
CLAUDIA TRIGO JOAQUIN MASNOU, CN EL 420 19
ANNA SOLE DOLCET VILANOVA, CN Escola 20
MIREIA CASTRO FOLGUERA VILANOVA, CN 18
ELBA DUPLICAT MARTINEZ FIGUERAS TORREDEMBARRA, CM Escola 15
GUILLEM CALVET PIERA VILANOVA, CN 420 18
SERGI VIAPLANA CANOVAS ARENYS, CN 18
ALVARO GARCIA REQUENA TARRAGONA, RCN LRD 19
ROGER CAPARROS CHECA TORREDEMBARRA, CM 18
ALEX COLLINS COBO CNCB & CV PALAMOS EUR 18
IGNASI RAGULL LORAS MASNOU, CN EL 19
MIQUEL PEREZ CARBO BLANES, CV G1 16
MARC VIAPLANA CANOVAS ARENYS, CN 19
LLUÏSA PUIG MONER ESTARTIT, CN G1 19
MAX RONDEAU GOMEZ ARENYS, CN G1 15
ELISENDA MOLNE CORREIG SALOU, CN 19
PABLO DUPLICAT MAS DEPARES MASNOU, CN EL G1 15
DANIIL OGANESOV PORT D'ARO, CN 20
FERRAN JURADO BESA SALOU, CN T 293 17
CLAUDIA RODES BACHS MASNOU, CN EL EUR 19
MONICA VEENHOVEN TAPIA BALÍS, CN EL G1 17
ALEIX CLARI RODRIGUEZ HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 18
ALEX MARSANS BALCELLS ARENYS, CN G1 17
CRISTINA GARCIA AGUILAR SALOU, CN LRD 22
MARTI LLENA PRATS GARRAF, CN RI0 24
BEATRIZ MURO NUÑEZ SALOU, CN LRD 21
MARIA LOPEZ CARCARE SALOU, CN 23
FERRAN ALBORCH ESCOBAR ARENYS, CN LRD 20
MON CAÑELLAS SALAS CAMBRILS, CN RI0 22
BOSCO PUJOL HERNANDEZ SALOU, CN 24
ORIOL BARRIS URBANO MASNOU, CN EL 22
JOSEP M. NOGUES GRAU CAMBRILS, CN 23
ALBERTO GUILLEN SERRANO SALOU, CN L4.7 22
HECTOR CALDERON FREIRE VILANOVA, CN 22
GUILLEM CATALAN VAN HUIJSTEE GARRAF, CN 22
GUILLEM DELGADO ALIS MASNOU, CN EL EUR 21
MATIAS SABATE ORERA MASNOU, CN EL LRD 21
PABLO NUÑEZ TORRES GARRAF, CN 29ER 23
ALBERT ROS GONZALEZ COMA-RUGA, CN 25
LAURA GUZMAN GOMEZ GARRAF, CN LRD 21
ALBERT CARCELLE CASANOVAS SALOU, CN LRD 20
BERNAT FERRER CARVAJAL ALTAFULLA, CM LRD 21
DIANA ALBORCH ESCOBAR ARENYS, CN RI0 23
ORIAC DRUDIS SOLDEVILA ALTAFULLA, CM G1 22
SERGI FERRES SALAMO CNCB & CV PALAMOS 22
ALBERT CANALS SELLARES ALTAFULLA, CM 21
MARC VALERO BERNAUS VILANOVA, CN RI0 21
GUILLEM DIAZ ROMERO MASNOU, CN EL 21
MAR RODRIGUEZ MELER MASNOU, CN EL 22
ORIOL OLIVA VIDAL CAMBRILS, CN LRD 21
ENAR GARCIA AGUILAR COMA-RUGA, CN 23
ORIOL LAGUNA PAGES VILANOVA, CN 22
GORKA ARAJOL LOPEZ GARRAF, CN LRD 22
ALFREDO IBAÑEZ QUINTO SALOU, CN 21
ENRIC PLANAS FAURA CNCB & CV PALAMOS 21
ALBERT OLIVE ALMARAZ VILANOVA, CN 25
ALBERTO GIMENEZ JARA GARRAF, CN 22
ADRIANA JOFRE BOLDU SALOU, CN 420 21
MARC BERNA ALCOLEA CAMBRILS, CN 21
GERARD DUEÑAS CUATRECASAS MASNOU, CN EL 20
ALEX SIMO BAEZA ALTAFULLA, CM 21
PAULA LOPEZ SANCHEZ COMA-RUGA, CN FC8 22
JUDITH LLEIXA SUAREZ SALOU, CN 21
RICARD RIBALTA BARGALLO COMA-RUGA, CN 22
JERONIMO PUJOL MARTIN ALTAFULLA, CM Escola 22
MARC MIRO LLAURADO CAMBRILS, CN RI0 19
FRANCESC MARTINEZ GÖRBIG VILANOVA, CN LRD 20
AINA GOMEZ TORNER GARRAF, CN 21
LAURA CARMONA MARIN COMA-RUGA, CN 24
JOAN COMIN MANGUILLOT MASNOU, CN EL Escola 22
OLGA BROTONS RUFES MASNOU, CN EL 22
JOEL NOAH HUMBECK FELTEN COMA-RUGA, CN 21
KRISTEN DREIJER MASNOU, CN EL L4.7 19
ALICIA MALAGRIDA FERRET MASNOU, CN EL 22
ALBERT GARCIA GINJAUME PORT D'ARO, CN 18
PABLO GOMEZ GINES BALÍS, CN EL 18
DAVID TORRAS RIBERA MASNOU, CN EL LRD 18
EMILIA NUBIOLA WEINSTEIN LLANÇÀ, CN 19
NORA LASURT BARES BALÍS, CN EL G1 16
MIQUEL OLIVERAS CEJAS MASNOU, CN EL 15
MARINA FARGAS CENDRA CAMBRILS, CN G1 17
PAULA FIGUERAS GOROSTIDI TORREDEMBARRA, CM L4.7 15
NICOLAS BORRAS MENA BALÍS, CN EL G1 17
MARTINA CASAÑE CABOT BLANES, CV G1 16
HELENA PRUÑONOSA AUGER BALÍS, CN EL G1 16
YAGO MAÑE UBALDE BALÍS, CN EL G1 19
ALEJANDRO OBERLE MELERO MASNOU, CN EL EUR 19
MARIA POZO RODRIGUEZ PORT D'ARO, CN 20
LAIA PLAJA PLANAS ESCALA, CN L´ 19
PAU MORILLO GIRO SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN 19
HECTOR FERNANDEZ FERRER GARRAF, CN Escola 20
MARC CANO SOSTRE VILASSAR DE MAR, CN 16
ALBERT VENTURA RELAT PORT D'ARO, CN 17
SANDRA SEGURA FERRER VILASSAR DE MAR, CN 19
ELENA ALBERTO SERRANO ESCALA, CN L´ G1 19
CARLA LAGUNA PAGES VILANOVA, CN 18
YANNICK JIMENEZ CAMBRILS, CN G1 19
NICO OLABARRIA MANZANO ALTAFULLA, CM G1 18
ALAN CASTILLO XARGAY SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN 19
NOAH BEEKMANS ARENYS, CN 19
AITANA DRUDIS SOLDEVILA ALTAFULLA, CM 18
LAIA BENGOETXEA GRAU TORREDEMBARRA, CM 19
MARC ROJO CAMPILLO LLANÇÀ, CN 19
JUAN MANUEL MARTINEZ ZARAGOZA ALTAFULLA, CM LRD 19
ALEX VIAPLANA CANOVAS ARENYS, CN LRD 16
MORITZ DRUDIS SOLDEVILA ALTAFULLA, CM 16
RUBEN BOOTH FERRANDO SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN MAX 18
ELISABETH MONTESERIN SUÑE TORREDEMBARRA, CM 17
TERESA RODRIGUEZ RODRIGUEZ HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 17
GINA GUDAYOL ROIG SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN 19
MARTI DAVICINO QUEVEDO HOSPITALET-VANDELLÓS, CN Escola 17
JOSEP MARIA FUNALLET GARCIA BALÍS, CN EL EUR 18
ENRIQUE CURT MOSCOSO SKIPPER, CN RI0 18
BLANCA JOFRE MOLNE SALOU, CN 19
DANI OLABARRIA MANZANO ALTAFULLA, CM G1 16
ALEIX MANRESA MARTORI BLANES, CV G1 16
LOICK CARRERE BALCELLS SALOU, CN 420 16
MARINA CASALS GODAYOL PORT D'ARO, CN 17
RICARD CASTELLVI MELIA CAMBRILS, CN L4.7 16
JORDI JOSEPH DUPLICAT GOSSAGE ARENYS, CN Escola 18
ARNAU ESCODA DIAZ SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN RI0 18
GUILLEM MARIN RIBAS CNCB & CV PALAMOS 18
MARÇAL COSTA ESTIARTE CNCB & CV PALAMOS G1 15
CARLOS CALICO FLAMME BALÍS, CN EL G1 16
PAU NOGUERA VILA VILANOVA, CN 16
LAIA LOPEZ TELLO ESCALA, CN L´ Escola 19
MARC MIQUEL RIPOLL ARENYS, CN G1 15
ALVARO OBERLE MELERO MASNOU, CN EL RI5 16
MARTINA RODIERA SIMON BLANES, CV G3 17
ELISABET BARBOSA CLAR VILANOVA, CN 16
RAMON MIQUEL RIPOLL ARENYS, CN L4.7 16
GUILLAUME CORDIER CAMBRILS, CN 17
ALBERT VIVES XALABARDER LLANÇÀ, CN 17
IÑAKI GARCIA FERNANDEZ PORT D'ARO, CN EUR 18
GEORGINA DELGADO ALIS MASNOU, CN EL LRD 17
LILIANA FERNANDEZ PINACHO MASNOU, CN EL Escola 17
ALEX MARTIN CADENAS MASNOU, CN EL G1 15
ORIOL JOSE OCHOA ARENYS, CN L4.7 22
ADRIA MONTANE MAS DE XAXARS VILANOVA, CN 22
MARIA ANGELS ASO PALANQUES MASNOU, CN EL L4.7 22
BOSCO PUJOL HERNANDEZ SALOU, CN 24
JOSEP M. NOGUES GRAU CAMBRILS, CN 23
MON CAÑELLAS SALAS CAMBRILS, CN RI0 22
HECTOR CALDERON FREIRE VILANOVA, CN 22
ORIOL BARRIS URBANO MASNOU, CN EL 22
ALBERT CARCELLE CASANOVAS SALOU, CN LRD 20
BEATRIZ MURO NUÑEZ SALOU, CN LRD 21
CRISTINA GARCIA AGUILAR SALOU, CN LRD 22
ALBERT ROS GONZALEZ COMA-RUGA, CN 25
SERGI FERRES SALAMO CNCB & CV PALAMOS 22
ORIOL JOSE OCHOA ARENYS, CN L4.7 22
FERRAN ALBORCH ESCOBAR ARENYS, CN LRD 20
ORIOL OLIVA VIDAL CAMBRILS, CN LRD 21
ALBERT CANALS SELLARES ALTAFULLA, CM 21
LAURA GUZMAN GOMEZ GARRAF, CN LRD 21
ADRIA MONTANE MAS DE XAXARS VILANOVA, CN 22
BERNAT FERRER CARVAJAL ALTAFULLA, CM LRD 21
MATIAS SABATE ORERA MASNOU, CN EL LRD 21
ENRIC PLANAS FAURA CNCB & CV PALAMOS 21
GUILLEM DELGADO ALIS MASNOU, CN EL EUR 21
GORKA ARAJOL LOPEZ GARRAF, CN LRD 22
DIANA ALBORCH ESCOBAR ARENYS, CN RI0 23
GUILLEM CATALAN VAN HUIJSTEE GARRAF, CN 22
MAR RODRIGUEZ MELER MASNOU, CN EL 22
ORIAC DRUDIS SOLDEVILA ALTAFULLA, CM G1 22
GUILLEM DIAZ ROMERO MASNOU, CN EL 21
JOAN COMIN MANGUILLOT MASNOU, CN EL Escola 22
AINA GOMEZ TORNER GARRAF, CN 21
ORIOL MARRON PUIGDUETA BETULO, CN LSTD 51
LEANDRO ROSADO PAPA CMV-IND LSTD 41
BERNARDO PUJOL GALOFRE VILASSAR DE MAR, CN 54
BERNAT FERRER CARVAJAL ALTAFULLA, CM LRD 21
MIGUEL DUPLICAT ALVAREZ VALLS BARCELONA, RCN Escola 71
ARIADNA PONS FORN MASNOU, CN EL L4.7 27
GUILLEM BOSCH MARTI MASNOU, CN EL 26
GERARD BOSCH FERNANDEZ-SANTACRUZ MASNOU, CN EL LRD 24
ALEX LALINE RUIZ CMV-IND 22
ORIOL BARRIS URBANO MASNOU, CN EL 22
GUILLEM DELGADO ALIS MASNOU, CN EL EUR 21
MATIAS SABATE ORERA MASNOU, CN EL LRD 21
PAU SCHILT CATAFAL MASNOU, CN EL LSTD 31
GORKA ARAJOL LOPEZ GARRAF, CN LRD 22
MIQUEL NOGUER LLORET MASNOU, CN EL 29
NUL JAIME MENESCAL MESSINA MASNOU, CN EL 22
PABLO MARTINEZ PORTUGUES ARENYS, CN 20
BERNAT GALI BOU CAMBRILS, CN 31
HECTOR CALVO SANTISTEBAN CAMBRILS, CN Escola 33
JOAQUIM BATISTA SIMO CAMBRILS, CN L4.7 25
MON CAÑELLAS SALAS CAMBRILS, CN RI0 22
PAU GARCIA QUINTEIRO CAMBRILS, CN LRD 24
ALEX SIMO BAEZA ALTAFULLA, CM 21
JERONIMO PUJOL MARTIN ALTAFULLA, CM Escola 22
ALBERT CANALS SELLARES ALTAFULLA, CM 21
POL GELABERT GODAY HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 23
ANDREU VAQUE MAS HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 22
NEUS PIQUÉ NOLLA HOSPITALET-VANDELLÓS, CN Escola 23
JORDI GIL-VERNET ASBERT HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 22
OSCAR FERNANDEZ QUILES HOSPITALET-VANDELLÓS, CN RI0 25
CRISTINA GARCIA AGUILAR SALOU, CN LRD 22
ALBERTO GUILLEN SERRANO SALOU, CN L4.7 22
GASTON CRUZ TOLON SALOU, CN 24
BORJA MAS VIÑES SALOU, CN 22
MARIA LOPEZ CARCARE SALOU, CN 23
ALFREDO IBAÑEZ QUINTO SALOU, CN 21
BOSCO PUJOL HERNANDEZ SALOU, CN 24
IGNASI LOPEZ CARCARE SALOU, CN 26
JUDITH LLEIXA SUAREZ SALOU, CN 21
ORIOL LAGUNA PAGES VILANOVA, CN 22
LAURA CARMONA MARIN COMA-RUGA, CN 24
GERARD DUEÑAS CUATRECASAS MASNOU, CN EL 20
ADRIANA JOFRE BOLDU SALOU, CN 420 21
MARC MIRO LLAURADO CAMBRILS, CN RI0 19
MARC BERNA ALCOLEA CAMBRILS, CN 21
JAUME SANCHIZ ABELLO SALOU, CN 21
FRANCESC MARTINEZ GÖRBIG VILANOVA, CN LRD 20
ALEX CASANOVA RESA SALOU, CN 20
ENAR GARCIA AGUILAR COMA-RUGA, CN 23
JERONIMO PUJOL MARTIN ALTAFULLA, CM Escola 22
ARNAU IRIARTE RIOS ARENYS, CN RI0 25
LLUIS MIR GIBERNET PORT OLIMPIC, CMAR 25
ANDREU LOPEZ SILVA BALÍS, CN EL 22
AITOR DUPLICAT BARRENECHEA BALÍS, CN EL Escola 37
PAU SCHILT CATAFAL MASNOU, CN EL LSTD 31
MIQUEL SALAZAR CASALS ESCALA, CN L´ EUR 24
SERGI PEREZ DE LA IGLESIA ESTARTIT, CN EUR 24
VICTOR MORATO PUIGREFAGUT PORT D'ARO, CN 23
JORDI VIVES BAS BLANES, CV RI0 30
FRANCESC RUBIO GARRIDO PORT D'ARO, CN Escola 22
CARLOS ORDOÑEZ SANCHEZ BLANES, CV FIN 22
DANIEL CAMPOY COMABASOSA PORT D'ARO, CN EUR 24
DAVID JIMENEZ NARANJO PORT D'ARO, CN 22
PAU BLANCH NOGUERA LLANÇÀ, CN 21
CRISTINA PUJOL BAJO PORT D'ARO, CN RI0 25
MARC BEJAR CUÑAT BLANES, CV MAX 22
CLARA MEDIÑA GASULL SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN PT1 22
TATIANA HETTIER RODRIGUEZ LLANÇÀ, CN - 22
ALBERT ROS GONZALEZ COMA-RUGA, CN 25
JOSEP M. NOGUES GRAU CAMBRILS, CN 23
RICARD RIBALTA BARGALLO COMA-RUGA, CN 22
ALBERT CARCELLE CASANOVAS SALOU, CN LRD 20
ALICIA MALAGRIDA FERRET MASNOU, CN EL 22
ORIOL OLIVA VIDAL CAMBRILS, CN LRD 21
MARIA ANGELS ASO PALANQUES MASNOU, CN EL L4.7 22
LAURA GUZMAN GOMEZ GARRAF, CN LRD 21
ENRIC PLANAS FAURA CNCB & CV PALAMOS 21
GUILLEM CATALAN VAN HUIJSTEE GARRAF, CN 22
MARC MIRO LLAURADO CAMBRILS, CN RI0 19
ALBERT CANALS SELLARES ALTAFULLA, CM 21
AINA GOMEZ TORNER GARRAF, CN 21
HECTOR CALDERON FREIRE VILANOVA, CN 22
ORIOL LAGUNA PAGES VILANOVA, CN 22
MAR RODRIGUEZ MELER MASNOU, CN EL 22
BERNAT FERRER CARVAJAL ALTAFULLA, CM LRD 21
BOSCO PUJOL HERNANDEZ SALOU, CN 24
PABLO NUÑEZ TORRES GARRAF, CN 29ER 23
MON CAÑELLAS SALAS CAMBRILS, CN RI0 22
ALFREDO IBAÑEZ QUINTO SALOU, CN 21
MARC BERNA ALCOLEA CAMBRILS, CN 21
MATIAS SABATE ORERA MASNOU, CN EL LRD 21
DIANA ALBORCH ESCOBAR ARENYS, CN RI0 23
FERRAN ALBORCH ESCOBAR ARENYS, CN LRD 20
ORIOL BARRIS URBANO MASNOU, CN EL 22
ALEXANDRE GIL-VERNET ASBERT HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 19
CRISTINA GARCIA AGUILAR SALOU, CN LRD 22
SERGI FERRES SALAMO CNCB & CV PALAMOS 22
GORKA ARAJOL LOPEZ GARRAF, CN LRD 22
ORIOL JOSE OCHOA ARENYS, CN L4.7 22
ADRIA MONTANE MAS DE XAXARS VILANOVA, CN 22
BEATRIZ MURO NUÑEZ SALOU, CN LRD 21
ADRIANA JOFRE BOLDU SALOU, CN 420 21
GUILLEM DELGADO ALIS MASNOU, CN EL EUR 21
ALEX CASANOVA RESA SALOU, CN 20
FRANCESC MARTINEZ GÖRBIG VILANOVA, CN LRD 20
ANDREU VAQUE MAS HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 22
OLGA BROTONS RUFES MASNOU, CN EL 22
ANDREA RABASA RODRIGUEZ MASNOU, CN EL 21
MARC PIÑA AYMAR ESCALA, CN L´ 23
MARIANO JAVIER GIMENO LORAN MASNOU, CN EL EUR 22
CARLOS MANERA PASCUAL LLANÇÀ, CN EUR 20
ALEX PINAR BATLLE ESTARTIT, CN 22
NINA MIR VOVELLE MASNOU, CN EL EUR 23
OSCAR PIJOAN ORTEGA BALÍS, CN EL RI0 22
ELENA MANERA PASCUAL ESCALA, CN L´ 22
PAULA SOLER GARCIA BLANES, CV 29ER 22
SALVI BORRAT VILABRU ESTARTIT, CN RI0 23
ALBERT MORALES LLOBET MASNOU, CN EL 24
PAU FERNANDEZ PUENTES PORT D'ARO, CN EUR 23
Carles Morato Armengol CAMBRILS, CN 25
JUDITH LLEIXA SUAREZ SALOU, CN 21
MARIA ANGELS ASO PALANQUES MASNOU, CN EL L4.7 22
ALBERTO GUILLEN SERRANO SALOU, CN L4.7 22
PAU GARCIA QUINTEIRO CAMBRILS, CN LRD 24
BORJA MAS VIÑES SALOU, CN 22
HECTOR CALVO SANTISTEBAN CAMBRILS, CN Escola 33
TOMAS LLEDO PONSATI ARENYS, CN LRD 28
ANNA MIQUEL ESTEVE SALOU, CN 24
VICTOR SERRA OLEART CNCB & CV PALAMOS PT1 23
ADRIA FONT GIRONA CAMBRILS, CN L4.7 26
DANIEL MATEO CELADA CNCB & CV PALAMOS 23
MARC VALERO BERNAUS VILANOVA, CN RI0 21
IRIS AURORA CORTES ESPADAS VILANOVA, CN FC8 30
ALEX SIMO BAEZA ALTAFULLA, CM 21
SAÜL GUILLERMO TORNE TORREDEMBARRA, CM LRD 25
PAULA LOPEZ SANCHEZ COMA-RUGA, CN FC8 22
MARIA LOPEZ CARCARE SALOU, CN 23
ARNAU FOLCH PUNTI COMA-RUGA, CN RI0 26
ALFREDO IBAÑEZ QUINTO SALOU, CN 21
PABLO MARTINEZ PORTUGUES ARENYS, CN 20
JOAQUIM BATISTA SIMO CAMBRILS, CN L4.7 25
ENRIQUE TORNELL LOPEZ MAGICWAVE, CLUB 28
PABLO NUÑEZ TORRES GARRAF, CN 29ER 23
ESTEL CORTES ESPADAS VILANOVA, CN 27
ARNAU IRIARTE RIOS ARENYS, CN RI0 25
ALBERT OLIVE ALMARAZ VILANOVA, CN 25
MAGI DOMINGO TARANCON CAMBRILS, CN 25
BORJA MAS VIÑES SALOU, CN 22
ALBERTO GUILLEN SERRANO SALOU, CN L4.7 22
LEANDRO ROSADO PAPA CMV-IND LSTD 41
MIQUEL NOGUER CASTELLVI MASNOU, CN EL LRD 62
SAÜL GUILLERMO TORNE TORREDEMBARRA, CM LRD 25
HECTOR CALVO SANTISTEBAN CAMBRILS, CN Escola 33
MARIA LOPEZ CARCARE SALOU, CN 23
VICTOR SERRA OLEART CNCB & CV PALAMOS PT1 23
JORDI GIL-VERNET ASBERT HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 22
OSCAR FERNANDEZ QUILES HOSPITALET-VANDELLÓS, CN RI0 25
PAULA LOPEZ SANCHEZ COMA-RUGA, CN FC8 22
IRIS AURORA CORTES ESPADAS VILANOVA, CN FC8 30
POL GELABERT GODAY HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 23
BERTA COLOMA CABEZA BALÍS, CN EL KTF 23
JOEL NOAH HUMBECK FELTEN COMA-RUGA, CN 21
CESAR RODRIGUEZ GARCIA PORT DE LA SELVA, CN 55
CRISTINA PUJOL BAJO PORT D'ARO, CN RI0 25
MIQUEL SALAZAR CASALS ESCALA, CN L´ EUR 24
PAU SCHILT CATAFAL MASNOU, CN EL LSTD 31
DANIEL CAMPOY COMABASOSA PORT D'ARO, CN EUR 24
ALBERT CODINACHS GRAU BLANES, CV EUR 26
JORDI VIVES BAS BLANES, CV RI0 30
ANDREA DORESTE SOLER PORT D'ARO, CN 29ER 23
JAUME TODO BAÑULS BLANES, CV 27
FRANCESC RUBIO GARRIDO PORT D'ARO, CN Escola 22
PAU BLANCH NOGUERA LLANÇÀ, CN 21
DAVID JIMENEZ NARANJO PORT D'ARO, CN 22
EDUARD ARAJOL LOPEZ MASNOU, CN EL Escola 24
ELENA MANERA PASCUAL ESCALA, CN L´ 22
TATIANA HETTIER RODRIGUEZ LLANÇÀ, CN - 22
MARC BEJAR CUÑAT BLANES, CV MAX 22
MARTA PASQUIN TORRELLA LLANÇÀ, CN 22
ANDREA RABASA RODRIGUEZ MASNOU, CN EL 21
ALBERT MORALES LLOBET MASNOU, CN EL 24
PAULA SOLER GARCIA BLANES, CV 29ER 22
MARIANO JAVIER GIMENO LORAN MASNOU, CN EL EUR 22
ANDREA POZO RODRIGUEZ PORT D'ARO, CN 25
SALVI BORRAT VILABRU ESTARTIT, CN RI0 23
CARLOS MANERA PASCUAL LLANÇÀ, CN EUR 20
SERGI PEREZ DE LA IGLESIA ESTARTIT, CN EUR 24
PAU FERNANDEZ PUENTES PORT D'ARO, CN EUR 23
CARLOS ORDOÑEZ SANCHEZ BLANES, CV FIN 22
ANDREA ARRIBAS VALLEJO ESTARTIT, CN 24
CLARA MEDIÑA GASULL SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN PT1 22
NINA MIR VOVELLE MASNOU, CN EL EUR 23
MARTA PLAJA PLANAS ESCALA, CN L´ RI0 22
MAR DORESTE SOLER PORT D'ARO, CN EUR 20
VICTOR MORATO PUIGREFAGUT PORT D'ARO, CN 23
TOMAS LLEDO PONSATI ARENYS, CN LRD 28
ADRIA MONTANE MAS DE XAXARS VILANOVA, CN 22
ORIOL LAGUNA PAGES VILANOVA, CN 22
HECTOR CALDERON FREIRE VILANOVA, CN 22
MARC VALERO BERNAUS VILANOVA, CN RI0 21
IRIS AURORA CORTES ESPADAS VILANOVA, CN FC8 30
OLALLA PIÑÓN GONZALEZ GARRAF, CN Escola 28
VICTOR SERRA OLEART CNCB & CV PALAMOS PT1 23
SAÜL GUILLERMO TORNE TORREDEMBARRA, CM LRD 25
PAULA LOPEZ SANCHEZ COMA-RUGA, CN FC8 22
JORDI ECHEVERRIA ARGEMI COMA-RUGA, CN 22
ARNAU FOLCH PUNTI COMA-RUGA, CN RI0 26
DANIEL PINAR BATLLE ESTARTIT, CN 17
PATRICIA FIGUEROLA PLA ESTARTIT, CN G1 19
LLUÏSA PUIG MONER ESTARTIT, CN G1 19
JOSEP MARIA FUNALLET GARCIA BALÍS, CN EL EUR 18
NIL SERRA CORNUDELLA BALÍS, CN EL G1 17
MARIONA RAHOLA CODINA BALÍS, CN EL L4.7 16
YAGO MAÑE UBALDE BALÍS, CN EL G1 19
MONICA VEENHOVEN TAPIA BALÍS, CN EL G1 17
NORA LASURT BARES BALÍS, CN EL G1 16
HELENA PRUÑONOSA AUGER BALÍS, CN EL G1 16
NICOLAS BORRAS MENA BALÍS, CN EL G1 17
CARLOS CALICO FLAMME BALÍS, CN EL G1 16
MAR ECHEVARNE BAU BALÍS, CN EL 18
FLAVIA ROBLES LORENTE BALÍS, CN EL LRD 20
ALBERT GELPÍ I CORNUDELLA BALÍS, CN EL 29ER 19
ALEX BRU VERT BALÍS, CN EL EUR 19
ARNAU GELPI CORNUDELLA BALÍS, CN EL G1 16
MARC TELLO PONS BALÍS, CN EL G1 19
FRANCESCA ALEGRE PARELLADA BALÍS, CN EL G1 20
MARTI SERRA CORNUDELLA BALÍS, CN EL FW 19
ELISENDA RAHOLA CODINA BALÍS, CN EL G1 18
IGNACIO BENITEZ CHICOTE BALÍS, CN EL 18
MARTA MUNTE CARRASCO BALÍS, CN EL 29ER 18
MARTINA URQUIZU MARCOS ALTAFULLA, CM L4.7 20
JAN URQUIZU MARCOS ALTAFULLA, CM LRD 20
MARTA PUJOL MARTIN ALTAFULLA, CM 20
MARINA SANFELIU TORT ALTAFULLA, CM LRD 19
VICTOR SIMO BAEZA ALTAFULLA, CM LRD 18
EDUARD FERRER CARVAJAL ALTAFULLA, CM 420 18
MAX URQUIZU MARCOS ALTAFULLA, CM LRD 18
JAN SANFELIU TORT ALTAFULLA, CM RI0 18
MARÇAL GRAU COMELLA ALTAFULLA, CM 19
JUAN MANUEL MARTINEZ ZARAGOZA ALTAFULLA, CM LRD 19
NICO OLABARRIA MANZANO ALTAFULLA, CM G1 18
AITANA DRUDIS SOLDEVILA ALTAFULLA, CM 18
IGNACIO MARTI PERILLO ALTAFULLA, CM G1 17
DANI OLABARRIA MANZANO ALTAFULLA, CM G1 16
GUILLEM SIMO BAEZA ALTAFULLA, CM G1 16
MORITZ DRUDIS SOLDEVILA ALTAFULLA, CM 16
GUILLEM GRIÑO AIXALA ALTAFULLA, CM L4.7 16
IKER BENGOETXEA GRAU TORREDEMBARRA, CM LSTD 19
VIRGINIA GUILLERMO TORNER TORREDEMBARRA, CM LRD 20
ROGER CAPARROS CHECA TORREDEMBARRA, CM 18
ELBA DUPLICAT MARTINEZ FIGUERAS TORREDEMBARRA, CM Escola 15
LLUC REVERTE INGLES TORREDEMBARRA, CM 420 17
PAULA FIGUERAS GOROSTIDI TORREDEMBARRA, CM L4.7 15
JOEL PEREZ JIMENEZ TORREDEMBARRA, CM 17
IPHIGENIE GOUX CORREDERA TORREDEMBARRA, CM RI0 17
LAIA BENGOETXEA GRAU TORREDEMBARRA, CM 19
ELISABETH MONTESERIN SUÑE TORREDEMBARRA, CM 17
ALEIX VOLTAS CASAS TORREDEMBARRA, CM G1 19
NACHO DAVILA MATEU VILASSAR DE MAR, CN EUR 17
XAVIER PERA PAÑOS VILASSAR DE MAR, CN 18
MARTA DAVILA MATEU VILASSAR DE MAR, CN RI0 20
VALENTINA MENESCAL MESSINA VILASSAR DE MAR, CN L4.7 18
MARC CANO SOSTRE VILASSAR DE MAR, CN 16
XAVIER MARTINEZ PIQUE VILASSAR DE MAR, CN EUR 19
GREGORIO DE URDANIBIA PAÑOS VILASSAR DE MAR, CN LRD 15
SANDRA SEGURA FERRER VILASSAR DE MAR, CN 19
LUIS MAS DEPARES VILASSAR DE MAR, CN RI0 20
LEANDRE GARCIA ROM CAMBRILS, CN LRD 19
ALEIX NOGUES GRAU CAMBRILS, CN G1 19
MARCELO CAIRO ASSENZA CAMBRILS, CN LRD 18
ARNAU GUILLEMAT NOVO CAMBRILS, CN G1 20
LLUIS OLIVA FONTECHA CAMBRILS, CN 29ER 19
MIRIAM OLIVA VIDAL CAMBRILS, CN LRD 20
DAVID CASTRO FOLGUERA CAMBRILS, CN 20
RUPERT HARVENGT CAMBRILS, CN 19
RICARD CASTELLVI MELIA CAMBRILS, CN L4.7 16
MARINA FARGAS CENDRA CAMBRILS, CN G1 17
LLUIS FARGAS CENDRA CAMBRILS, CN L4.7 16
ALICIA FRAS CAMBRILS, CN G1 17
JULIA BONO BERGA CAMBRILS, CN 19
GUILLAUME CORDIER CAMBRILS, CN 17
SERGI SEVIL CHECA CAMBRILS, CN L4.7 16
YANNICK JIMENEZ CAMBRILS, CN G1 19
LAIA VALLVERDU ARRUFAT CAMBRILS, CN G1 17
ORIOL PIÑA AYMAR ESCALA, CN L´ G1 19
LAIA PLAJA PLANAS ESCALA, CN L´ 19
ELENA ALBERTO SERRANO ESCALA, CN L´ G1 19
PAU BATLLE GRAU ESCALA, CN L´ Escola 19
DANIIL OGANESOV PORT D'ARO, CN 20
MARINA CASALS GODAYOL PORT D'ARO, CN 17
IÑAKI GARCIA FERNANDEZ PORT D'ARO, CN EUR 18
ALBERT VENTURA RELAT PORT D'ARO, CN 17
ALBERT GARCIA GINJAUME PORT D'ARO, CN 18
MARIA POZO RODRIGUEZ PORT D'ARO, CN 20
MARTA JIMENEZ NARANJO PORT D'ARO, CN EUR 18
ALEIX MANRESA MARTORI BLANES, CV G1 16
JORDI BEJAR SENDRA BLANES, CV 18
LUCAS CASAÑE CABOT BLANES, CV G1 20
GAL·LA RODIERA SIMON BLANES, CV EUR 19
JAN BEJAR CUÑAT BLANES, CV 19
MIQUEL PEREZ CARBO BLANES, CV G1 16
MARINA MARTINEZ SANTANACH BLANES, CV EUR 20
MARTINA RODIERA SIMON BLANES, CV G3 17
DAVID ORDOÑEZ SANCHEZ BLANES, CV FIN 18
MARTINA CASAÑE CABOT BLANES, CV G1 16
CARLOS DE MAQUA XALABARDER ARENYS, CN L4.7 17
LLUC PEREZ CARDELUS ARENYS, CN L4.7 18
ISET SEGURA SANTAEULARIA ARENYS, CN EUR 17
MARC GUILLAMET PUJADAS ARENYS, CN 20
AINHOA ROIG COTO ARENYS, CN 22
CLARA RONDEAU GOMEZ ARENYS, CN 20
ALEX MARSANS BALCELLS ARENYS, CN G1 17
GERARD JOSE OCHOA ARENYS, CN LRD 16
POL MARSANS BALCELLS ARENYS, CN G1 17
BERNAT PEREZ CARDELUS ARENYS, CN G1 15
MAX RONDEAU GOMEZ ARENYS, CN G1 15
SERGI VIAPLANA CANOVAS ARENYS, CN 18
JORDI JOSEPH DUPLICAT GOSSAGE ARENYS, CN Escola 18
MARC MIQUEL RIPOLL ARENYS, CN G1 15
RAMON MIQUEL RIPOLL ARENYS, CN L4.7 16
ALEX VIAPLANA CANOVAS ARENYS, CN LRD 16
MARC VIAPLANA CANOVAS ARENYS, CN 19
ALBA JUAN ROFES SALOU, CN - 19
JOAQUIM JOFRE BOLDU SALOU, CN 19
MARCEL TORNE VILLASEVIL SALOU, CN Escola 18
OLIVIA PUJOL HERNANDEZ SALOU, CN FW 18
ELISENDA MOLNE CORREIG SALOU, CN 19
BLANCA JOFRE MOLNE SALOU, CN 19
XAVI JOFRE MOLNE SALOU, CN G1 15
LOICK CARRERE BALCELLS SALOU, CN 420 16
FERRAN JURADO BESA SALOU, CN T 293 17
GONZALO PABLOS RUIZ VILANOVA, CN LRD 18
ALEIX CALVET PIERA VILANOVA, CN 420 20
ANNA SOLE DOLCET VILANOVA, CN Escola 20
MIREIA CASTRO FOLGUERA VILANOVA, CN 18
CARLA LAGUNA PAGES VILANOVA, CN 18
GUILLEM CALVET PIERA VILANOVA, CN 420 18
ENRIQUE CURT MOSCOSO SKIPPER, CN RI0 18
XENIA BARBOSA CLAR VILANOVA, CN Escola 17
PAU NOGUERA VILA VILANOVA, CN 16
ELISABET BARBOSA CLAR VILANOVA, CN 16
RAFAEL RABASA RODRIGUEZ MASNOU, CN EL G1 19
MARC ARRUFAT GUITERAS MASNOU, CN EL RI0 17
GERMAN GAMERO CARO MASNOU, CN EL LRD 20
MARC RUBIO SARABIA MASNOU, CN EL EUR 19
ORIOL ARRUFAT GUITERAS MASNOU, CN EL RI0 19
OSCAR ESCOLANO RUBIO MASNOU, CN EL Escola 20
PAU JORDAN OLIVERAS CEJAS MASNOU, CN EL L4.7 19
TEO DUPLICAT PARES BORRELL MASNOU, CN EL G1 18
LUCAS PARES DUPLICAT BORRELL MASNOU, CN EL G1 18
PAULA IGUAL GARCIA MASNOU, CN EL RI0 20
DAVID TORRAS RIBERA MASNOU, CN EL LRD 18
GEORGINA DELGADO ALIS MASNOU, CN EL LRD 17
PAULA COLL HERRAIZ MASNOU, CN EL EUR 17
CLAUDIA POMBO HERRAIZ MASNOU, CN EL G1 18
JOAN FREIXA MARTINEZ MASNOU, CN EL EUR 18
ARMAND SENDIL CHUECA MASNOU, CN EL Escola 18
CLAUDIA TRIGO JOAQUIN MASNOU, CN EL 420 19
ALEX MARTIN CADENAS MASNOU, CN EL G1 15
ALEJANDRO OBERLE MELERO MASNOU, CN EL EUR 19
ALVARO OBERLE MELERO MASNOU, CN EL RI5 16
EVA MICHELET BALLESTÉ MASNOU, CN EL 420 17
LILIANA FERNANDEZ PINACHO MASNOU, CN EL Escola 17
IGNASI RAGULL LORAS MASNOU, CN EL 19
MIQUEL OLIVERAS CEJAS MASNOU, CN EL 15
CLAUDIA RODES BACHS MASNOU, CN EL EUR 19
PABLO DUPLICAT MAS DEPARES MASNOU, CN EL G1 15
POL AVILA CORBALAN CNCB & CV PALAMOS 19
JOAN COSTA ESTIARTE CNCB & CV PALAMOS G1 18
MARÇAL COSTA ESTIARTE CNCB & CV PALAMOS G1 15
GUILLEM MARIN RIBAS CNCB & CV PALAMOS 18
POL RESINA PAGEO CNCB & CV PALAMOS Escola 19
ALEX COLLINS COBO CNCB & CV PALAMOS EUR 18
XAVIER PALLI REINAL CNCB & CV PALAMOS G1 17
NIL - TRIPLICAT SUBIRATS POCH CNCB & CV PALAMOS L4.7 16
RUBEN BOOTH FERRANDO SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN MAX 18
ALEIX CLARI RODRIGUEZ HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 18
PABLO MUÑOZ GOMEZ HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 17
TERESA RODRIGUEZ RODRIGUEZ HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 17
MARTI DAVICINO QUEVEDO HOSPITALET-VANDELLÓS, CN Escola 17
JOSEP COSTA ESPUIS GARRAF, CN Escola 19
MAR MUNUERA VILALTA GARRAF, CN Escola 19
NIC CATALAN VAN HUIJSTEE GARRAF, CN 29ER 20
NICOLAS VIENNE GARRAF, CN Escola 20
HECTOR FERNANDEZ FERRER GARRAF, CN Escola 20
PAU MORILLO GIRO SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN 19
ARNAU ESCODA DIAZ SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN RI0 18
MARC ROJO CAMPILLO LLANÇÀ, CN 19
ALBERT VIVES XALABARDER LLANÇÀ, CN 17
EMILIA NUBIOLA WEINSTEIN LLANÇÀ, CN 19
LAIA LOPEZ TELLO ESCALA, CN L´ Escola 19
MARTA RIVERA MORCILLO LLANÇÀ, CN 20
VIKTORYA IVAYLOVA HINKOVSKA BLANES, CV 20
GUILLEM SEGURA PASCUAL TORREDEMBARRA, CM L4.7 17
GINA GUDAYOL ROIG SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN 19
ALAN CASTILLO XARGAY SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN 19
ALVARO GARCIA REQUENA TARRAGONA, RCN LRD 19
ELIA MIQUEL MOLONS BALÍS, CN EL LRD 19
LOLA LACAMBRA ANDREU HOSPITALET-VANDELLÓS, CN Escola 19
MARIA DEL MAR LACAMBRA ANDREU HOSPITALET-VANDELLÓS, CN Escola 21
VICTOR FERNANDEZ QUILES HOSPITALET-VANDELLÓS, CN RI0 20
IGNASI SEGADO ULIED BETULO, CN 293 INIC 20
FERRAN CORNUDELLA SOLE BALÍS, CN EL EUR 20
OSCAR GARCIA GARCIA BALÍS, CN EL Escola 22
ITZIAR BUENO TINTORE BALÍS, CN EL 22
DANIEL CORTES CASAS BALÍS, CN EL Escola 20
FERRAN GARCIA QUEROL TORREDEMBARRA, CM 293 INIC 19
SOFIA ENAULT DE CAMBRA BETULO, CN 22
GUILLEM DUPLICAT SEGU GIRO HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 293 INIC 17
OSCAR PIJOAN ORTEGA BALÍS, CN EL RI0 22
MARTI LLENA PRATS GARRAF, CN RI0 24
NIL MAS ROMERO GARRAF, CN 29ER 22
PABLO DE CORTADA PERALT BALÍS, CN EL 29ER 22
CARLA MUNTE CARRASCO BALÍS, CN EL 29ER 21
ADRIAN MARQUEZ ABELLAN GARRAF, CN 24
LAURA DUPLICAT CALVIÑO CORNUDELLA BALÍS, CN EL - 21
NESTOR CANO SOSTRE BALÍS, CN EL 21
TANIA BONILLA SANCHEZ BALÍS, CN EL 29ER 21
SANDRA FUNALLET GARCIA BALÍS, CN EL L4.7 22
FRANCESC MOLNE CORREIG BALÍS, CN EL 29ER 21
TONI BONET MACIAS ALTAFULLA, CM FW 22
LUIS FRANCISCO CAMACHO LOPEZ LLORET DE MAR, CN RB 55
EDUARD GARCIA QUEROL TORREDEMBARRA, CM 22
JOSEP RODRIGUEZ RODRIGUEZ HOSPITALET-VANDELLÓS, CN Escola 19
PATRICIA FERRER-DALMAU FONT BALÍS, CN EL FW 22
DUPLICAT JORDI CAPELLA ARRONDO BALÍS, CN EL 35
TONI ROIG ALEGRE CALELLA, CV LSTD 57
XAVIER TOUS CLOTS SALOU, CN Escola 31
IGNASI LOPEZ CARCARE SALOU, CN 26
ALFREDO VAZQUEZ JIMENEZ CMV-IND LSTD 55
ORIOL MARRON PUIGDUETA BETULO, CN LSTD 51
GERARD TELL CONCHAN BALÍS, CN EL 27
GASTON CRUZ TOLON SALOU, CN 24
LEANDRO ROSADO PAPA CMV-IND LSTD 41
JAUME DUPLICAT MUMBRU DODDS BARCELONA, RCM RI0 53
MIQUEL NOGUER CASTELLVI MASNOU, CN EL LRD 62
JOAN ISACH GRAU ROSES, GEN 49
CESAR RODRIGUEZ GARCIA PORT DE LA SELVA, CN 55
PERE TUSELL ARBOIX CMV-IND LSTD 55
BORJA MAS VIÑES SALOU, CN 22
LUCIA MUÑOZ RAMOS HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 15
ARNAU GUILLEMAT NOVO CAMBRILS, CN G1 20
RUPERT HARVENGT CAMBRILS, CN 19
RICARD CASTELLVI MELIA CAMBRILS, CN L4.7 16
MARINA FARGAS CENDRA CAMBRILS, CN G1 17
LLUIS FARGAS CENDRA CAMBRILS, CN L4.7 16
ALICIA FRAS CAMBRILS, CN G1 17
JULIA BONO BERGA CAMBRILS, CN 19
GUILLAUME CORDIER CAMBRILS, CN 17
SERGI SEVIL CHECA CAMBRILS, CN L4.7 16
YANNICK JIMENEZ CAMBRILS, CN G1 19
LAIA VALLVERDU ARRUFAT CAMBRILS, CN G1 17
ALVARO GARCIA REQUENA TARRAGONA, RCN LRD 19
CARLA VALLVERDU ARRUFAT CAMBRILS, CN L4.7 15
MIGUEL CAIRO ASSENZA CAMBRILS, CN L4.7 14
Emma Rosales Rosales HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 17
VICTOR GUTIERREZ SIMON HOSPITALET-VANDELLÓS, CN G1 16
MIRIAM MUÑOZ RAMOS HOSPITALET-VANDELLÓS, CN RI0 17
MIGUEL MORALES KRÜCK HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 17
OLIVIA PUJOL HERNANDEZ SALOU, CN FW 18
ELISENDA MOLNE CORREIG SALOU, CN 19
BLANCA JOFRE MOLNE SALOU, CN 19
XAVI JOFRE MOLNE SALOU, CN G1 15
LOICK CARRERE BALCELLS SALOU, CN 420 16
FERRAN JURADO BESA SALOU, CN T 293 17
RAMON MONEGAL CESTER SALOU, CN 18
RAMON BATISTA SERRANO SALOU, CN Escola 17
ALBA JUAN ROFES SALOU, CN - 19
JOAQUIM JOFRE BOLDU SALOU, CN 19
MARCEL TORNE VILLASEVIL SALOU, CN Escola 18
MAGI DOMINGO TARANCON CAMBRILS, CN 25
JOAQUIM BATISTA SIMO CAMBRILS, CN L4.7 25
MON CAÑELLAS SALAS CAMBRILS, CN RI0 22
ORIOL OLIVA VIDAL CAMBRILS, CN LRD 21
MARC MIRO LLAURADO CAMBRILS, CN RI0 19
CRISTINA GARCIA AGUILAR SALOU, CN LRD 22
BEATRIZ MURO NUÑEZ SALOU, CN LRD 21
ADRIANA JOFRE BOLDU SALOU, CN 420 21
ALBERT CARCELLE CASANOVAS SALOU, CN LRD 20
JOSEP M. NOGUES GRAU CAMBRILS, CN 23
ALEX CASANOVA RESA SALOU, CN 20
JUDITH LLEIXA SUAREZ SALOU, CN 21
ALBERTO GUILLEN SERRANO SALOU, CN L4.7 22
OMAR MACHO-QUEVEDO DURAN SALOU, CN RI0 21
BORJA MAS VIÑES SALOU, CN 22
MARIA LOPEZ CARCARE SALOU, CN 23
DANI MIQUEL ESTEVE SALOU, CN 24
ALFREDO IBAÑEZ QUINTO SALOU, CN 21
ANNA MIQUEL ESTEVE SALOU, CN 24
JORDI GIL-VERNET ASBERT HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 22
OSCAR FERNANDEZ QUILES HOSPITALET-VANDELLÓS, CN RI0 25
ARNAU FOLCH PUNTI COMA-RUGA, CN RI0 26
SAÜL GUILLERMO TORNE TORREDEMBARRA, CM LRD 25
TANIA BONILLA SANCHEZ BALÍS, CN EL 29ER 21
CARLA MUNTE CARRASCO BALÍS, CN EL 29ER 21
NESTOR CANO SOSTRE BALÍS, CN EL 21
NIL MAS ROMERO GARRAF, CN 29ER 22
MARTI LLENA PRATS GARRAF, CN RI0 24
ALBERTO GIMENEZ JARA GARRAF, CN 22
FRANCESC MOLNE CORREIG BALÍS, CN EL 29ER 21
LAURA DUPLICAT CALVIÑO CORNUDELLA BALÍS, CN EL - 21
PABLO DE CORTADA PERALT BALÍS, CN EL 29ER 22
ALVARO MARTINEZ ZARAGOZA ALTAFULLA, CM FW 14
LUCAS OLABARRIA MANZANO ALTAFULLA, CM L4.7 14
RUT FERNANDEZ MARTINEZ T. CALAFELL, CLUB NÀUTIC L4.7 15
POL FERNANDEZ MARTINEZ T. CALAFELL, CLUB NÀUTIC G1 13
ALEXANDRE GIL-VERNET ASBERT HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 19
GASTON CRUZ TOLON SALOU, CN 24
ANDREU VAQUE MAS HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 22
IAGO BATISTA SERRANO SALOU, CN G1 15
JOAN FEIJOO GAVALDA TARRAGONA, RCN Escola 19
JORGE BORIS NIKODEM ALTAFULLA, CM 12
JAN BORIS NIKODEM ALTAFULLA, CM 15
PEDRO PEÑARANDA LYTHE ALTAFULLA, CM 19
QUIQUE PEÑARANDA LYTHE ALTAFULLA, CM FW 17
ALEX DUPLICAT MARTI PERILLO ALTAFULLA, CM 14
PAULA LOPEZ SANCHEZ COMA-RUGA, CN FC8 22
ALBERT ROS GONZALEZ COMA-RUGA, CN 25
GLORIA TORNE VILLASEVIL SALOU, CN G1 15
ORIOL JOFRE BOLDU SALOU, CN 16
ALEIX DUPLICAT MONMANY BALAGUER COMA-RUGA, CN Escola 20
MARIA YING FONT HERRANZ COMA-RUGA, CN G1 17
LAZARO ARCOS SESMA COMA-RUGA, CN 17
ALEX SERRA TRIVES COMA-RUGA, CN Escola 19
PAU GONZALEZ CAMBRILS, CN 17
KEYLOR MIRANDA CAMBRILS, CN 18
DAMIA SERRA CAMBRILS, CN 19
JULES HARVENGT CAMBRILS, CN 17
PHILIP PITA FORRIER SALOU, CN Escola 18
TONI BONET MACIAS ALTAFULLA, CM FW 22
EDUARD GARCIA QUEROL TORREDEMBARRA, CM 22
VICTOR FERNANDEZ QUILES HOSPITALET-VANDELLÓS, CN RI0 20
IGNASI SEGADO ULIED BETULO, CN 293 INIC 20
OSCAR GARCIA GARCIA BALÍS, CN EL Escola 22
FERRAN CORNUDELLA SOLE BALÍS, CN EL EUR 20
MARIA DEL MAR LACAMBRA ANDREU HOSPITALET-VANDELLÓS, CN Escola 21
ALVAR ASO PALANQUES MASNOU, CN EL L4.7 22
FERRAN GARCIA QUEROL TORREDEMBARRA, CM 293 INIC 19
DANIEL ULIED GUEVARA CMV-IND 19
LOLA LACAMBRA ANDREU HOSPITALET-VANDELLÓS, CN Escola 19
SOFIA ENAULT DE CAMBRA BETULO, CN 22
RAUL BEATO FERNANDEZ BETULO, CN 21
ITZIAR BUENO TINTORE BALÍS, CN EL 22
POL RIERA PARERA BETULO, CN 293 INIC 20
DAVID MARIN BADOSA BETULO, CN Escola 21
MARC BARRACHINA NADAL BALÍS, CN EL G1 21
FERRAN NOVELL CENTAÑO BETULO, CN 18
EDUARD FERRER CARVAJAL ALTAFULLA, CM 420 18
GUILLEM SIMO BAEZA ALTAFULLA, CM G1 16
JAN SANFELIU TORT ALTAFULLA, CM RI0 18
JAN URQUIZU MARCOS ALTAFULLA, CM LRD 20
MARINA SANFELIU TORT ALTAFULLA, CM LRD 19
MARTA PUJOL MARTIN ALTAFULLA, CM 20
MARTINA URQUIZU MARCOS ALTAFULLA, CM L4.7 20
MAX URQUIZU MARCOS ALTAFULLA, CM LRD 18
VICTOR SIMO BAEZA ALTAFULLA, CM LRD 18
AINHOA ROIG COTO ARENYS, CN 22
CARLOS DE MAQUA XALABARDER ARENYS, CN L4.7 17
CLARA RONDEAU GOMEZ ARENYS, CN 20
ISET SEGURA SANTAEULARIA ARENYS, CN EUR 17
LLUC PEREZ CARDELUS ARENYS, CN L4.7 18
MARC GUILLAMET PUJADAS ARENYS, CN 20
ALBERT GELPÍ I CORNUDELLA BALÍS, CN EL 29ER 19
ALEX BRU VERT BALÍS, CN EL EUR 19
ARNAU GELPI CORNUDELLA BALÍS, CN EL G1 16
ELIA MIQUEL MOLONS BALÍS, CN EL LRD 19
ELISENDA RAHOLA CODINA BALÍS, CN EL G1 18
FLAVIA ROBLES LORENTE BALÍS, CN EL LRD 20
FRANCESCA ALEGRE PARELLADA BALÍS, CN EL G1 20
IGNACIO BENITEZ CHICOTE BALÍS, CN EL 18
MARC TELLO PONS BALÍS, CN EL G1 19
MARTA MUNTE CARRASCO BALÍS, CN EL 29ER 18
MARTI SERRA CORNUDELLA BALÍS, CN EL FW 19
DAVID ORDOÑEZ SANCHEZ BLANES, CV FIN 18
GAL·LA RODIERA SIMON BLANES, CV EUR 19
JORDI BEJAR SENDRA BLANES, CV 18
LUCAS CASAÑE CABOT BLANES, CV G1 20
VIKTORYA IVAYLOVA HINKOVSKA BLANES, CV 20
ALEIX NOGUES GRAU CAMBRILS, CN G1 19
ARNAU GUILLEMAT NOVO CAMBRILS, CN G1 20
DAVID CASTRO FOLGUERA CAMBRILS, CN 20
LEANDRE GARCIA ROM CAMBRILS, CN LRD 19
LLUIS OLIVA FONTECHA CAMBRILS, CN 29ER 19
MARCELO CAIRO ASSENZA CAMBRILS, CN LRD 18
MIRIAM OLIVA VIDAL CAMBRILS, CN LRD 20
TERESA MORATO ARMENGOL CAMBRILS, CN 20
ORIOL PIÑA AYMAR ESCALA, CN L´ G1 19
PAU BATLLE GRAU ESCALA, CN L´ Escola 19
PATRICIA FIGUEROLA PLA ESTARTIT, CN G1 19
FRANCISCO NUÑEZ TORRES GARRAF, CN MAX 20
JOSEP COSTA ESPUIS GARRAF, CN Escola 19
MAR MUNUERA VILALTA GARRAF, CN Escola 19
NICOLAS VIENNE GARRAF, CN Escola 20
GERMAN GAMERO CARO MASNOU, CN EL LRD 20
LUCAS PARES DUPLICAT BORRELL MASNOU, CN EL G1 18
MARC ARRUFAT GUITERAS MASNOU, CN EL RI0 17
MARC RUBIO SARABIA MASNOU, CN EL EUR 19
ORIOL ARRUFAT GUITERAS MASNOU, CN EL RI0 19
OSCAR ESCOLANO RUBIO MASNOU, CN EL Escola 20
PAULA IGUAL GARCIA MASNOU, CN EL RI0 20
RAFAEL RABASA RODRIGUEZ MASNOU, CN EL G1 19
TEO DUPLICAT PARES BORRELL MASNOU, CN EL G1 18
JOAN COSTA ESTIARTE CNCB & CV PALAMOS G1 18
POL AVILA CORBALAN CNCB & CV PALAMOS 19
ALBA JUAN ROFES SALOU, CN - 19
IKER BENGOETXEA GRAU TORREDEMBARRA, CM LSTD 19
VIRGINIA GUILLERMO TORNER TORREDEMBARRA, CM LRD 20
GONZALO PABLOS RUIZ VILANOVA, CN LRD 18
GREGORIO DE URDANIBIA PAÑOS VILASSAR DE MAR, CN LRD 15
LUIS MAS DEPARES VILASSAR DE MAR, CN RI0 20
MARTA DAVILA MATEU VILASSAR DE MAR, CN RI0 20
NACHO DAVILA MATEU VILASSAR DE MAR, CN EUR 17
VALENTINA MENESCAL MESSINA VILASSAR DE MAR, CN L4.7 18
XAVIER PERA PAÑOS VILASSAR DE MAR, CN 18
AITANA DRUDIS SOLDEVILA ALTAFULLA, CM 18
DANI OLABARRIA MANZANO ALTAFULLA, CM G1 16
GUILLEM GRIÑO AIXALA ALTAFULLA, CM L4.7 16
IGNACIO MARTI PERILLO ALTAFULLA, CM G1 17
JUAN MANUEL MARTINEZ ZARAGOZA ALTAFULLA, CM LRD 19
MARÇAL GRAU COMELLA ALTAFULLA, CM 19
MORITZ DRUDIS SOLDEVILA ALTAFULLA, CM 16
NICO OLABARRIA MANZANO ALTAFULLA, CM G1 18
ALEX MARSANS BALCELLS ARENYS, CN G1 17
ALEX VIAPLANA CANOVAS ARENYS, CN LRD 16
BERNAT PEREZ CARDELUS ARENYS, CN G1 15
GERARD JOSE OCHOA ARENYS, CN LRD 16
MARC MIQUEL RIPOLL ARENYS, CN G1 15
JORDI JOSEPH DUPLICAT GOSSAGE ARENYS, CN Escola 18
MAX RONDEAU GOMEZ ARENYS, CN G1 15
NOAH BEEKMANS ARENYS, CN 19
POL MARSANS BALCELLS ARENYS, CN G1 17
RAMON MIQUEL RIPOLL ARENYS, CN L4.7 16
SERGI VIAPLANA CANOVAS ARENYS, CN 18
JOSEP MARIA FUNALLET GARCIA BALÍS, CN EL EUR 18
MARIONA RAHOLA CODINA BALÍS, CN EL L4.7 16
NIL SERRA CORNUDELLA BALÍS, CN EL G1 17
YAGO MAÑE UBALDE BALÍS, CN EL G1 19
MONICA VEENHOVEN TAPIA BALÍS, CN EL G1 17
NORA LASURT BARES BALÍS, CN EL G1 16
HELENA PRUÑONOSA AUGER BALÍS, CN EL G1 16
NICOLAS BORRAS MENA BALÍS, CN EL G1 17
CARLOS CALICO CANALS BALÍS, CN EL 47
MAR ECHEVARNE BAU BALÍS, CN EL 18
ALEIX MANRESA MARTORI BLANES, CV G1 16
JAN BEJAR CUÑAT BLANES, CV 19
MARINA MARTINEZ SANTANACH BLANES, CV EUR 20
MARTINA CASAÑE CABOT BLANES, CV G1 16
MARTINA RODIERA SIMON BLANES, CV G3 17
MIQUEL PEREZ CARBO BLANES, CV G1 16
ALICIA FRAS CAMBRILS, CN G1 17
ALVARO GARCIA REQUENA TARRAGONA, RCN LRD 19
JULIA BONO BERGA CAMBRILS, CN 19
LAIA VALLVERDU ARRUFAT CAMBRILS, CN G1 17
LLUIS FARGAS CENDRA CAMBRILS, CN L4.7 16
MARINA FARGAS CENDRA CAMBRILS, CN G1 17
RICARD CASTELLVI MELIA CAMBRILS, CN L4.7 16
SERGI SEVIL CHECA CAMBRILS, CN L4.7 16
YANNICK JIMENEZ CAMBRILS, CN G1 19
ALEIX DUPLICAT MONMANY BALAGUER COMA-RUGA, CN Escola 20
ELENA ALBERTO SERRANO ESCALA, CN L´ G1 19
LAIA LOPEZ TELLO ESCALA, CN L´ Escola 19
LAIA PLAJA PLANAS ESCALA, CN L´ 19
DANIEL PINAR BATLLE ESTARTIT, CN 17
LLUÏSA PUIG MONER ESTARTIT, CN G1 19
HECTOR FERNANDEZ FERRER GARRAF, CN Escola 20
ALEIX CLARI RODRIGUEZ HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 18
MARTI DAVICINO QUEVEDO HOSPITALET-VANDELLÓS, CN Escola 17
TERESA RODRIGUEZ RODRIGUEZ HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 17
ALBERT VIVES XALABARDER LLANÇÀ, CN 17
MARC ROJO CAMPILLO LLANÇÀ, CN 19
ALEJANDRO OBERLE MELERO MASNOU, CN EL EUR 19
ALEX MARTIN CADENAS MASNOU, CN EL G1 15
ALVARO OBERLE MELERO MASNOU, CN EL RI5 16
CLAUDIA POMBO HERRAIZ MASNOU, CN EL G1 18
CLAUDIA RODES BACHS MASNOU, CN EL EUR 19
CLAUDIA TRIGO JOAQUIN MASNOU, CN EL 420 19
DAVID TORRAS RIBERA MASNOU, CN EL LRD 18
EVA MICHELET BALLESTÉ MASNOU, CN EL 420 17
GEORGINA DELGADO ALIS MASNOU, CN EL LRD 17
JOAN FREIXA MARTINEZ MASNOU, CN EL EUR 18
LEONARDO DELISE MANZANO MASNOU, CN EL 20
LILIANA FERNANDEZ PINACHO MASNOU, CN EL Escola 17
MIQUEL OLIVERAS CEJAS MASNOU, CN EL 15
PABLO DUPLICAT MAS DEPARES MASNOU, CN EL G1 15
PAULA COLL HERRAIZ MASNOU, CN EL EUR 17
ALEX COLLINS COBO CNCB & CV PALAMOS EUR 18
MARÇAL COSTA ESTIARTE CNCB & CV PALAMOS G1 15
NIL - TRIPLICAT SUBIRATS POCH CNCB & CV PALAMOS L4.7 16
POL RESINA PAGEO CNCB & CV PALAMOS Escola 19
RUBEN BOOTH FERRANDO SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN MAX 18
XAVIER PALLI REINAL CNCB & CV PALAMOS G1 17
ALBERT GARCIA GINJAUME PORT D'ARO, CN 18
ALBERT VENTURA RELAT PORT D'ARO, CN 17
BLANCA JOFRE MOLNE SALOU, CN 19
ELISENDA MOLNE CORREIG SALOU, CN 19
FERRAN JURADO BESA SALOU, CN T 293 17
LOICK CARRERE BALCELLS SALOU, CN 420 16
MARCEL TORNE VILLASEVIL SALOU, CN Escola 18
OLIVIA PUJOL HERNANDEZ SALOU, CN FW 18
RAMON BATISTA SERRANO SALOU, CN Escola 17
XAVI JOFRE MOLNE SALOU, CN G1 15
ALEIX VOLTAS CASAS TORREDEMBARRA, CM G1 19
ELBA DUPLICAT MARTINEZ FIGUERAS TORREDEMBARRA, CM Escola 15
ELISABETH MONTESERIN SUÑE TORREDEMBARRA, CM 17
GUILLEM SEGURA PASCUAL TORREDEMBARRA, CM L4.7 17
IPHIGENIE GOUX CORREDERA TORREDEMBARRA, CM RI0 17
JOEL PEREZ JIMENEZ TORREDEMBARRA, CM 17
LAIA BENGOETXEA GRAU TORREDEMBARRA, CM 19
LLUC REVERTE INGLES TORREDEMBARRA, CM 420 17
PAULA FIGUERAS GOROSTIDI TORREDEMBARRA, CM L4.7 15
ROGER CAPARROS CHECA TORREDEMBARRA, CM 18
ALEIX CALVET PIERA VILANOVA, CN 420 20
ANNA SOLE DOLCET VILANOVA, CN Escola 20
CARLA LAGUNA PAGES VILANOVA, CN 18
ELISABET BARBOSA CLAR VILANOVA, CN 16
ENRIQUE CURT MOSCOSO SKIPPER, CN RI0 18
GUILLEM CALVET PIERA VILANOVA, CN 420 18
MIREIA CASTRO FOLGUERA VILANOVA, CN 18
PAU NOGUERA VILA VILANOVA, CN 16
XENIA BARBOSA CLAR VILANOVA, CN Escola 17
MARC CANO SOSTRE VILASSAR DE MAR, CN 16
XAVIER MARTINEZ PIQUE VILASSAR DE MAR, CN EUR 19
NIC CATALAN VAN HUIJSTEE GARRAF, CN 29ER 20
RUPERT HARVENGT CAMBRILS, CN 19
MARC VIAPLANA CANOVAS ARENYS, CN 19
PAU JORDAN OLIVERAS CEJAS MASNOU, CN EL L4.7 19
DANIEL PINAR BATLLE ESTARTIT, CN 17
ORIOL PIÑA AYMAR ESCALA, CN L´ G1 19
PAU BATLLE GRAU ESCALA, CN L´ Escola 19
ELENA ALBERTO SERRANO ESCALA, CN L´ G1 19
LAIA LOPEZ TELLO ESCALA, CN L´ Escola 19
LAIA PLAJA PLANAS ESCALA, CN L´ 19
ALBERT GARCIA GINJAUME PORT D'ARO, CN 18
ALBERT VENTURA RELAT PORT D'ARO, CN 17
IÑAKI GARCIA FERNANDEZ PORT D'ARO, CN EUR 18
CARLOS DE MAQUA XALABARDER ARENYS, CN L4.7 17
CLARA RONDEAU GOMEZ ARENYS, CN 20
ISET SEGURA SANTAEULARIA ARENYS, CN EUR 17
LLUC PEREZ CARDELUS ARENYS, CN L4.7 18
MARC GUILLAMET PUJADAS ARENYS, CN 20
MARC VIAPLANA CANOVAS ARENYS, CN 19
ALEX MARSANS BALCELLS ARENYS, CN G1 17
ALEX VIAPLANA CANOVAS ARENYS, CN LRD 16
BERNAT PEREZ CARDELUS ARENYS, CN G1 15
GERARD JOSE OCHOA ARENYS, CN LRD 16
JORDI JOSEPH DUPLICAT GOSSAGE ARENYS, CN Escola 18
MARC MIQUEL RIPOLL ARENYS, CN G1 15
MAX RONDEAU GOMEZ ARENYS, CN G1 15
NOAH BEEKMANS ARENYS, CN 19
POL MARSANS BALCELLS ARENYS, CN G1 17
RAMON MIQUEL RIPOLL ARENYS, CN L4.7 16
SERGI VIAPLANA CANOVAS ARENYS, CN 18
PATRICIA FIGUEROLA PLA ESTARTIT, CN G1 19
DANIEL PINAR BATLLE ESTARTIT, CN 17
LLUÏSA PUIG MONER ESTARTIT, CN G1 19
ALBERT GELPÍ I CORNUDELLA BALÍS, CN EL 29ER 19
ALEX BRU VERT BALÍS, CN EL EUR 19
ARNAU GELPI CORNUDELLA BALÍS, CN EL G1 16
ELIA MIQUEL MOLONS BALÍS, CN EL LRD 19
ELISENDA RAHOLA CODINA BALÍS, CN EL G1 18
FLAVIA ROBLES LORENTE BALÍS, CN EL LRD 20
IGNACIO BENITEZ CHICOTE BALÍS, CN EL 18
MARC TELLO PONS BALÍS, CN EL G1 19
MARTA MUNTE CARRASCO BALÍS, CN EL 29ER 18
DAVID ORDOÑEZ SANCHEZ BLANES, CV FIN 18
GAL·LA RODIERA SIMON BLANES, CV EUR 19
JORDI BEJAR SENDRA BLANES, CV 18
LUCAS CASAÑE CABOT BLANES, CV G1 20
VIKTORYA IVAYLOVA HINKOVSKA BLANES, CV 20
ALEIX NOGUES GRAU CAMBRILS, CN G1 19
ARNAU GUILLEMAT NOVO CAMBRILS, CN G1 20
LEANDRE GARCIA ROM CAMBRILS, CN LRD 19
MARCELO CAIRO ASSENZA CAMBRILS, CN LRD 18
MIRIAM OLIVA VIDAL CAMBRILS, CN LRD 20
RUPERT HARVENGT CAMBRILS, CN 19
TERESA MORATO ARMENGOL CAMBRILS, CN 20
DAVID CASTRO FOLGUERA CAMBRILS, CN 20
GREGORIO DE URDANIBIA PAÑOS VILASSAR DE MAR, CN LRD 15
LUIS MAS DEPARES VILASSAR DE MAR, CN RI0 20
MARTA DAVILA MATEU VILASSAR DE MAR, CN RI0 20
NACHO DAVILA MATEU VILASSAR DE MAR, CN EUR 17
VALENTINA MENESCAL MESSINA VILASSAR DE MAR, CN L4.7 18
XAVIER PERA PAÑOS VILASSAR DE MAR, CN 18
HELENA PRUÑONOSA AUGER BALÍS, CN EL G1 16
JOSEP MARIA FUNALLET GARCIA BALÍS, CN EL EUR 18
MARIONA RAHOLA CODINA BALÍS, CN EL L4.7 16
MONICA VEENHOVEN TAPIA BALÍS, CN EL G1 17
NICOLAS BORRAS MENA BALÍS, CN EL G1 17
NORA LASURT BARES BALÍS, CN EL G1 16
YAGO MAÑE UBALDE BALÍS, CN EL G1 19
ALEIX MANRESA MARTORI BLANES, CV G1 16
MARINA MARTINEZ SANTANACH BLANES, CV EUR 20
MARTINA CASAÑE CABOT BLANES, CV G1 16
MARTINA RODIERA SIMON BLANES, CV G3 17
MIQUEL PEREZ CARBO BLANES, CV G1 16
ALICIA FRAS CAMBRILS, CN G1 17
JULIA BONO BERGA CAMBRILS, CN 19
LAIA VALLVERDU ARRUFAT CAMBRILS, CN G1 17
LLUIS FARGAS CENDRA CAMBRILS, CN L4.7 16
MARINA FARGAS CENDRA CAMBRILS, CN G1 17
RICARD CASTELLVI MELIA CAMBRILS, CN L4.7 16
SERGI SEVIL CHECA CAMBRILS, CN L4.7 16
ALVARO GARCIA REQUENA CAMBRILS, CN LRD 19
MARC CANO SOSTRE VILASSAR DE MAR, CN 16
XAVIER MARTINEZ PIQUE VILASSAR DE MAR, CN EUR 19
GUILLAUME CORDIER CAMBRILS, CN 17
FRANCISCO NUÑEZ TORRES GARRAF, CN MAX 20
JOSEP COSTA ESPUIS GARRAF, CN Escola 19
MAR MUNUERA VILALTA GARRAF, CN Escola 19
NICOLAS VIENNE GARRAF, CN Escola 20
IKER BENGOETXEA GRAU TORREDEMBARRA, CM LSTD 19
VIRGINIA GUILLERMO TORNER TORREDEMBARRA, CM LRD 20
MARTA RIVERA MORCILLO LLANÇÀ, CN 20
HECTOR FERNANDEZ FERRER GARRAF, CN Escola 20
ALEIX CLARI RODRIGUEZ HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 18
MARTI DAVICINO QUEVEDO HOSPITALET-VANDELLÓS, CN Escola 17
TERESA RODRIGUEZ RODRIGUEZ HOSPITALET-VANDELLÓS, CN 17
MARC ROJO CAMPILLO LLANÇÀ, CN 19
ALEIX VOLTAS CASAS TORREDEMBARRA, CM G1 19
ELBA DUPLICAT MARTINEZ FIGUERAS TORREDEMBARRA, CM Escola 15
GUILLEM SEGURA PASCUAL TORREDEMBARRA, CM L4.7 17
LAIA BENGOETXEA GRAU TORREDEMBARRA, CM 19
LLUC REVERTE INGLES TORREDEMBARRA, CM 420 17
PAULA FIGUERAS GOROSTIDI TORREDEMBARRA, CM L4.7 15
ROGER CAPARROS CHECA TORREDEMBARRA, CM 18
EDUARD FERRER CARVAJAL ALTAFULLA, CM 420 18
GUILLEM SIMO BAEZA ALTAFULLA, CM G1 16
JAN SANFELIU TORT ALTAFULLA, CM RI0 18
JAN URQUIZU MARCOS ALTAFULLA, CM LRD 20
MARINA SANFELIU TORT ALTAFULLA, CM LRD 19
MARTA PUJOL MARTIN ALTAFULLA, CM 20
MARTINA URQUIZU MARCOS ALTAFULLA, CM L4.7 20
MAX URQUIZU MARCOS ALTAFULLA, CM LRD 18
VICTOR SIMO BAEZA ALTAFULLA, CM LRD 18
AITANA DRUDIS SOLDEVILA ALTAFULLA, CM 18
DANI OLABARRIA MANZANO ALTAFULLA, CM G1 16
GUILLEM GRIÑO AIXALA ALTAFULLA, CM L4.7 16
IGNACIO MARTI PERILLO ALTAFULLA, CM G1 17
JUAN MANUEL MARTINEZ ZARAGOZA ALTAFULLA, CM LRD 19
MARÇAL GRAU COMELLA ALTAFULLA, CM 19
MORITZ DRUDIS SOLDEVILA ALTAFULLA, CM 16
AINA GOMEZ TORNER GARRAF, CN 21
GUILLEM CATALAN VAN HUIJSTEE GARRAF, CN 22
LAURA GUZMAN GOMEZ GARRAF, CN LRD 21
NIC CATALAN VAN HUIJSTEE GARRAF, CN 29ER 20
OLALLA PIÑÓN GONZALEZ GARRAF, CN Escola 28
ALBERT CANALS SELLARES ALTAFULLA, CM 21
BERNAT FERRER CARVAJAL ALTAFULLA, CM LRD 21
ORIOL BARRIS URBANO MASNOU, CN EL 22
OLGA BROTONS RUFES MASNOU, CN EL 22
GUILLEM DELGADO ALIS MASNOU, CN EL EUR 21
GUILLEM DIAZ ROMERO MASNOU, CN EL 21
MATIAS SABATE ORERA MASNOU, CN EL LRD 21
GERARD BOSCH FERNANDEZ-SANTACRUZ MASNOU, CN EL LRD 24
JAIME MENESCAL MESINA BALÍS, CN EL 22
ENRIQUE CURT MOSCOSO SKIPPER, CN RI0 18
GONZALO PABLOS RUIZ VILANOVA, CN LRD 18
ANNA SOLE DOLCET VILANOVA, CN Escola 20
CARLA LAGUNA PAGES VILANOVA, CN 18
ELISABET BARBOSA CLAR VILANOVA, CN 16
MIREIA CASTRO FOLGUERA VILANOVA, CN 18
PAU MORILLO GIRO SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN 19
ARNAU ESCODA DIAZ SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN 18
GINA GUDAYOL ROIG SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN 19
ALAN CASTILLO XARGAY SANT FELIU DE GUÍXOLS, CN Escola 19
LUCAS PARES DUPLICAT BORRELL MASNOU, CN EL G1 18
MARC ARRUFAT GUITERAS MASNOU, CN EL RI0 17
MARC RUBIO SARABIA MASNOU, CN EL EUR 19
ORIOL ARRUFAT GUITERAS MASNOU, CN EL RI0 19
OSCAR ESCOLANO RUBIO MASNOU, CN EL Escola 20
PAU JORDAN OLIVERAS CEJAS MASNOU, CN EL L4.7 19
PAULA IGUAL GARCIA MASNOU, CN EL RI0 20
RAFAEL RABASA RODRIGUEZ MASNOU, CN EL G1 19
TEO DUPLICAT PARES BORRELL MASNOU, CN EL G1 18
ALEJANDRO OBERLE MELERO MASNOU, CN EL EUR 19
ALVARO OBERLE MELERO MASNOU, CN EL RI5 16
CLAUDIA POMBO HERRAIZ MASNOU, CN EL G1 18
CLAUDIA RODES BACHS MASNOU, CN EL EUR 19
CLAUDIA TRIGO JOAQUIN MASNOU, CN EL 420 19
EVA MICHELET BALLESTÉ MASNOU, CN EL 420 17
JOAN FREIXA MARTINEZ MASNOU, CN EL EUR 18
LEONARDO DELISE MANZANO MASNOU, CN EL 20
LILIANA FERNANDEZ PINACHO MASNOU, CN EL Escola 17
MIQUEL OLIVERAS CEJAS MASNOU, CN EL 15
PAULA COLL HERRAIZ MASNOU, CN EL EUR 17
HECTOR CALDERON FREIRE VILANOVA, CN 22
IRIS AURORA CORTES ESPADAS VILANOVA, CN FC8 30
ADRIA MONTANE MAS DE XAXARS VILANOVA, CN 22
ORIOL LAGUNA PAGES VILANOVA, CN 22
MARC VALERO BERNAUS VILANOVA, CN RI0 21
FRANCESC MARTINEZ GÖRBIG VILANOVA, CN LRD 20
PABLO MAS DEPARES MASNOU, CN EL G1 15
ALEX COLLINS COBO CNCB & CV PALAMOS EUR 18
MARÇAL COSTA ESTIARTE CNCB & CV PALAMOS G1 15
POL RESINA PAGEO CNCB & CV PALAMOS Escola 19
XAVIER PALLI REINAL CNCB & CV PALAMOS G1 17
GUILLEM MARIN RIBAS CNCB & CV PALAMOS 18
YANNICK JIMENEZ CAMBRILS, CN G1 19
JOAN COSTA ESTIARTE CNCB & CV PALAMOS G1 18
NIL - TRIPLICAT SUBIRATS POCH CNCB & CV PALAMOS L4.7 16
POL AVILA CORBALAN CNCB & CV PALAMOS 19
ALBA JUAN ROFES SALOU, CN - 19
BLANCA JOFRE MOLNE SALOU, CN 19
ELISENDA MOLNE CORREIG SALOU, CN 19
FERRAN JURADO BESA SALOU, CN T 293 17
LOICK CARRERE BALCELLS SALOU, CN 420 16
MARCEL TORNE VILLASEVIL SALOU, CN Escola 18
OLIVIA PUJOL HERNANDEZ SALOU, CN FW 18
RAMON BATISTA SERRANO SALOU, CN Escola 17
XAVI JOFRE MOLNE SALOU, CN G1 15
FERRAN ALBORCH ESCOBAR ARENYS, CN LRD 20
ORIOL JOSE OCHOA ARENYS, CN L4.7 22
PABLO DIAZ BAÑO ARENYS, CN 21
PABLO MARTINEZ PORTUGUES ARENYS, CN 20
DIANA ALBORCH ESCOBAR ARENYS, CN RI0 23
MARTI LLENA PRATS GARRAF, CN RI0 24
NIL MAS ROMERO GARRAF, CN 29ER 22
PABLO NUÑEZ TORRES GARRAF, CN 29ER 23
DANIIL OGANESOV PORT D'ARO, CN 20
DANIEL CAMPOY COMABASOSA PORT D'ARO, CN EUR 24
VICTOR MORATO PUIGREFAGUT PORT D'ARO, CN 23
FRANCESC RUBIO GARRIDO PORT D'ARO, CN Escola 22
ANDREA DORESTE SOLER PORT D'ARO, CN 29ER 23
MAR DORESTE SOLER PORT D'ARO, CN EUR 20
ALEJANDRO VALLINA CERVERA PORT D'ARO, CN 20
PAU FERNANDEZ PUENTES PORT D'ARO, CN EUR 23
CRISTINA PUJOL BAJO PORT D'ARO, CN RI0 25
DAVID JIMENEZ NARANJO PORT D'ARO, CN 22
MARTA TORNER RUBIES PORT D'ARO, CN 34
MARTA JIMENEZ NARANJO PORT D'ARO, CN EUR 18
ALBERT VENTURA RELAT PORT D'ARO, CN 17
ALBERT GARCIA GINJAUME PORT D'ARO, CN 18
MARINA CASALS GODAYOL PORT D'ARO, CN 17
MARIA POZO RODRIGUEZ PORT D'ARO, CN 20
IÑAKI GARCIA FERNANDEZ PORT D'ARO, CN EUR 18
PAU FERNANDEZ PUENTES PORT D'ARO, CN EUR 23
DAVID JIMENEZ NARANJO PORT D'ARO, CN 22
DANIEL CAMPOY COMABASOSA PORT D'ARO, CN EUR 24
ANDREA DORESTE SOLER PORT D'ARO, CN 29ER 23
MAR DORESTE SOLER PORT D'ARO, CN EUR 20
CRISTINA PUJOL BAJO PORT D'ARO, CN RI0 25
ALEIX DUPLICAT MONMANY BALAGUER COMA-RUGA, CN Escola 20
OSCAR FERNANDEZ QUILES HOSPITALET-VANDELLÓS, CN RI0 25
ORIOL RABASSEDA ALCAIDE GARRAF, CN 21
ALBERT ROS GONZALEZ COMA-RUGA, CN 25
MON CAÑELLAS SALAS CAMBRILS, CN RI0 22
ORIOL OLIVA VIDAL CAMBRILS, CN LRD 21
MARC BERNA ALCOLEA CAMBRILS, CN 21
HECTOR CALVO SANTISTEBAN CAMBRILS, CN Escola 33
ALICIA MALAGRIDA FERRET MASNOU, CN EL 22
GERARD DUEÑAS CUATRECASAS MASNOU, CN EL 20
MARIA ANGELS ASO PALANQUES MASNOU, CN EL L4.7 22
ARNAU FOLCH PUNTI COMA-RUGA, CN RI0 26
BEATRIZ MURO NUÑEZ SALOU, CN LRD 21
ALBERT CARCELLE CASANOVAS SALOU, CN LRD 20
ADRIANA JOFRE BOLDU SALOU, CN 420 21
ALEX CASANOVA RESA SALOU, CN 20
JUDITH LLEIXA SUAREZ SALOU, CN 21
ALFREDO IBAÑEZ QUINTO SALOU, CN 21
MARIA LOPEZ CARCARE SALOU, CN 23
JOSEP M. NOGUES GRAU SALOU, CN 23
BORJA MAS VIÑES SALOU, CN 22
CRISTINA GARCIA AGUILAR SALOU, CN LRD 22