Data Inici Nivell Nom Organitzador Classes Província Data fi Inscripció Online
20190119
19
Gen -19
N2 N2 OPTIMIST SALOU Salou, Cn,

Grup 1, Grup 2,

Tarragona 20-01-19
20190119
19
Gen -19
N2 REGATA ELS SALATS Torredembarra, Cm,

Neil Pryde Rs:x (rsx), Raceboard, Techno 293 Od Iniciaci,

Tarragona 20-01-19
20190126
26
Gen -19
N2 N2 EUROPA GUIXÓLS CUP Sant Feliu De Guíxols, Cn,

420, Europa,

Girona 27-01-19
20190202
02
Feb -19
N2 N2 LASER GARRAF Garraf, Cn,

Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard,

Barcelona 03-02-19
20190209
09
Feb -19
N1 CAMPIONAT CATALUNYA EUROPA I 420 Balís, Cn El,

420, Europa,

Barcelona 17-02-19
20190209
09
Feb -19
N2 GUIXOLS CUP IOM Sant Feliu De Guíxols, Cn,

Radiocontrol,

Girona 09-02-19
20190214
14
Feb -19
N0 KABB TROPHY - VILA PALAMÓS OPTIMIST Cncb & Cv Palamos,

Grup 1,

Girona 17-02-19
20190223
23
Feb -19
N2 N2 OPTIMIST SANT FELIU Sant Feliu De Guíxols, Cn,

Grup 1, Grup 2,

Girona 24-02-19
20190302
02
Març -19
N2 REGATA VILA BLANES Blanes, Cv,

Creuer Orc 0, Creuer Orc 1, Creuer Orc 2, Creuer Orc 3, Creuer Orc 4,

Girona 03-03-19
20190302
02
Març -19
N2 GRAN PREMI MASNOU Masnou, Cn El,

420, Europa, Laser 4.7, Laser Radial,

Barcelona 03-03-19
20190309
09
Març -19
N1 CAMPIONAT CATALUNYA FUNBOARD Port De La Selva, Cn,

Funboard Freestyle,

Girona 17-03-19
20190316
16
Març -19
N2 INTERCLUBS COSTA BRAVA Sant Feliu De Guíxols, Cn,
Port D'aro, Cn,
Cncb & Cv Palamos,
Estartit, Cn,

Creuer Orc 1, Creuer Orc 2, Creuer Orc 3,

Girona 05-05-19
20190316
16
Març -19
N1 REGATA COLUMBRETES Vilanova, Cn,

Creuer Orc 0,

Barcelona 17-03-19
20190323
23
Març -19
N2 REGATA LES BRUIXES Altafulla, Cm,

Neil Pryde Rs:x (rsx), Raceboard, Techno 293 Od Iniciaci,

Tarragona 24-03-19
20190330
30
Març -19
N1 REGATA BLANES-MEDES Blanes, Cv,

Creuer Orc 0,

Girona 31-03-19
20190330
30
Març -19
N2 N2 OPTIMIST RESERVA GARRAF Garraf, Cn,

Grup 1, Grup 2,

Barcelona 31-03-19
20190405
05
Abril -19
N2 REGATA PETROLERA Garraf, Cn,

Creuer Orc 0, Proto,

Barcelona 07-04-19
20190406
06
Abril -19
N2 REGATA N2 PATI VELA Pati De Vela Barcelona, Club,

Pati De Vela Junior, Primera Categoria, Segona Categoria,

Barcelona 07-04-19
20190406
06
Abril -19
N3 TROFEU PRIMAVERA Blanes, Cv,

Grup 3,

Girona 07-04-19
20190413
13
Abril -19
N1 CAMPIONAT CATALUNYA A-CLASS Escala, Cn L´,

,

Girona 14-04-19
20190419
19
Abril -19
N0 COPA EUROPA PATI A VELA Altafulla, Cm,

Primera Categoria, Segona Categoria,

Tarragona 21-04-19
20190420
20
Abril -19
N3 TROFEU PRIMAVERA Castelldefels, Cn,

Interseries Maxi,

Barcelona 18-05-19
20190427
27
Abril -19
N1 CAMPIONAT CATALUNYA OPTIMIST Masnou, Cn El,

Grup 1, Grup 2,

Barcelona 05-05-19
20190427
27
Abril -19
N1 CAMPIONAT CATALUNYA CREUERS ORC Barcelona, Rcn,

Creuer Orc 0,

Barcelona 28-04-19
20190427
27
Abril -19
N0 CAMPIONAT ESPANYA WINDSURF Blanes, Cv,

Neil Pryde Rs:x (rsx), Raceboard, Techno 293 Od Iniciaci,

Girona 01-05-19
20190501
01
Maig -19
N2 COPA CATALANA PATI A VELA Sant Pol De Mar, Cn,

Pati De Vela Junior, Primera Categoria, Segona Categoria,

Barcelona 05-05-19
20190504
04
Maig -19
N2 COPA COMODOR Escala, Cn L´,

Creuer Orc 0,

Girona 05-05-19
20190504
04
Maig -19
N1 CAMPIONAT CATALUNYA LASER STD I 4.7 Balís, Cn El,

Laser 4.7, Laser Standard,

Barcelona 12-05-19
20190510
10
Maig -19
N1 REGATA JOAN GUIU Barcelona, Rcn,

Creuer Orc 0,

Barcelona 12-05-19
20190511
11
Maig -19
N2 TROFEU CORNUDELLA Balís, Cn El,

Finn, Interseries Maxi,

Barcelona 12-05-19
20190517
17
Maig -19
N0 MEDITERRANEAN CUP Calella, Cv,

Finn,

Girona 19-05-19
20190518
18
Maig -19
N1 Roses, Gen,

Neil Pryde Rs:x (rsx), Raceboard, Techno 293 Od Iniciaci,

Girona 26-05-19
20190518
18
Maig -19
N2 REGATA TAMARIU PATI Tamariu, Cn,

Primera Categoria, Segona Categoria,

Girona 19-05-19
20190518
18
Maig -19
N1 CAMPIONAT CATALUNYA LASER RD Sant Feliu De Guíxols, Cn,

Laser Radial,

Girona 26-05-19
20190518
18
Maig -19
N2 N2 TROFEU PRIMAVERA Blanes, Cv,

420, Europa,

Girona 19-05-19
20190518
18
Maig -19
N3 TROFEU CASTELLDEFELS Castelldefels, Cn,

Interseries Maxi,

Barcelona 18-05-19
20190523
23
Maig -19
N0 TROFEO CONDE DE GODO Barcelona, Rcn,

Creuer Orc 0, J80,

Barcelona 26-05-19
20190525
25
Maig -19
N1 CAMPIONAT CATALUNYA FINN Torredembarra, Cm,

Finn,

Tarragona 26-05-19
20190531
31
Maig -19
N1 CAMPIONAT CATALUNYA CATAMARÀ Torredembarra, Cm,

Interseries Maxi,

Tarragona 02-06-19
20190531
31
Maig -19
N1 CAMPIONAT CATALUNYA PATI A VELA Torredembarra, Cm,

Primera Categoria, Segona Categoria,

Tarragona 02-06-19
20190601
01
Juny -19
N2 REGATA BAHÍA DE POLLENÇA Skipper, Cn,

Creuer Orc 0,

Barcelona 02-06-19
20190601
01
Juny -19
N2 INTERCLUBS PORTS DEL GARRAF Vilanova, Cn,
Garraf, Cn,

Creuer Orc 0,

Barcelona 29-06-19
20190601
01
Juny -19
N1 CAMPIONAT CATALUNYA PER EQUIPS OPTIMIST Vilassar De Mar, Cn,

Grup 1, Grup 2,

Barcelona 02-06-19
20190608
08
Juny -19
N1 CAMPIONAT CATALUNYA OPTIMIST G3 Masnou, Cn El,

Grup 3,

Barcelona 09-06-19
20190608
08
Juny -19
N2 GRAN PREMI EL MASNOU CREUER Masnou, Cn El,

Creuer Orc 0,

Barcelona 09-06-19
20190614
14
Juny -19
N1 CAMPIONAT CATALUNYA X EQUIPS Balís, Cn El,

420, Europa, Laser Radial,

Barcelona 16-06-19
20190614
14
Juny -19
N1 CAMPIONAT CATALUNYA VELA CLÀSSICA Estartit, Cn,

Girona 16-06-19
20190615
15
Juny -19
N2 REGATA SITGES CIUTADELLA Skipper, Cn,

Creuer Orc 0,

Barcelona 16-06-19
20190615
15
Juny -19
N0 COPA ESPANYA PATÍ A VELA Castelldefels, Cn,

Primera Categoria,

Barcelona 16-06-19
20190621
21
Juny -19
N1 MENORCA SANT JOAN Barcelona, Rcn,

Creuer Orc 0,

Barcelona 23-06-19
20190621
21
Juny -19
N1 REGATA DRAGONERA Balís, Cn El,

Creuer Orc 0,

Barcelona 23-06-19
20190629
29
Juny -19
N2 GP BADALONA Badalona, Cnat,

Primera Categoria, Segona Categoria,

Barcelona 30-06-19
20190706
06
Juliol -19
N2 GP MASNOU PATI Masnou, Cn El,

Pati De Vela Junior, Primera Categoria, Segona Categoria,

Barcelona 07-07-19
20190706
06
Juliol -19
N1 RUTA DE LA TRAMUNTANA Skipper, Cn,
Balís, Cn El,
Escala, Cn L´,

Creuer Orc 0,

Barcelona 07-07-19
20190712
12
Juliol -19
N1 REGATA VENT DE DALT Cambrils, Cn,

Creuer Orc 0,

Tarragona 14-07-19
20190712
12
Juliol -19
N1 XVII REGATA VENT DE DALT Cambrils, Cn,

Creuer Orc 0,

Tarragona 13-07-19
20190720
20
Juliol -19
N2 TROFEU VALLS PATI Torredembarra, Cm,

Pati De Vela Junior, Primera Categoria, Segona Categoria,

Tarragona 21-07-19
20190720
20
Juliol -19
N3 REGATA VERGE DEL CARME Castelldefels, Cn,

Barcelona 20-07-19
20190727
27
Juliol -19
N2 TROFEU 3LG Cubelles, Cm,

Pati De Vela Junior, Primera Categoria, Segona Categoria,

Barcelona 28-07-19
20190803
03
Agost -19
N2 TROFEU MAR I VENT Mar I Vent Canet, C,

Pati De Vela Junior, Primera Categoria, Segona Categoria,

Barcelona 04-08-19
20190803
03
Agost -19
N3 REGATA A LES FORMIGUES-BALILLES Sant Antoni, Cv,

Girona 04-08-19
20190810
10
Agost -19
N2 GRAN PREMI SANT ANTONI Sant Antoni, Cv,

Primera Categoria,

Girona 11-08-19
20190810
10
Agost -19
N2 TROFEU SANT ANTONI Sant Antoni, Cv,

Primera Categoria, Segona Categoria,

Girona 11-08-19
20190817
17
Agost -19
N2 TROFEU FUREST Sant Pol De Mar, Cn,

Primera Categoria, Segona Categoria,

Barcelona 18-08-19
20190817
17
Agost -19
N3 REGATA SOCIAL CLUB VELA SANT ANTONI Sant Antoni, Cv,

Primera Categoria, Segona Categoria,

Girona 18-08-19
20190821
21
Agost -19
N3 57º REGATA DE SANTA ROSA Llafranc, Cn,

Radial Master, Raquero,

Girona 21-08-19
20190830
30
Agost -19
N1 CAMPIONAT CATALUNYA PATI JUNIOR Sitges, C De Mar,

Pati De Vela Junior,

Barcelona 01-09-19
20190830
30
Agost -19
N2 REGATA MARENOSTRUM Garraf, Cn,

Creuer Orc 0,

Barcelona 04-09-19
20190907
07
Set -19
N2 REGATA REI EN JAUME Salou, Cn,

Creuer Orc 0,

Tarragona 08-09-19
20190907
07
Set -19
N1 SETMANA DE LA VELA CATALANA 2019 Hospitalet-vandellós, Cn,

, 420, Estel, Europa, Finn, Grup 1, Grup 2, Grup 3, Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard, Neil Pryde Rs:x (rsx), Pati De Vela Junior, Primera Categoria, Raceboard, Radiocontrol, Segona Categoria, Techno 293 Od Iniciaci,

Tarragona 08-09-19
20190914
14
Set -19
N2 INTERCLUBS EMPORDÀ Escala, Cn L´,
Estartit, Cn,
Port De La Selva, Cn,
Roses, Gen,
Golfus Empuriabrava, Cv,

Creuer Orc 0,

Girona 27-10-19
20190919
19
Set -19
N0 BARCELONA GOLDEN CUP Skipper, Cn,

Creuer Orc 0,

Barcelona 22-09-19
20190921
21
Set -19
N2 TROFEU LA MERCÉ Barcelona, Cnat,

Pati De Vela Junior, Primera Categoria, Segona Categoria,

Barcelona 22-09-19
20190921
21
Set -19
N3 53 TROFEU DE PLATA Castelldefels, Cn,

Interseries Maxi,

Barcelona 22-09-19
20190921
21
Set -19
N2 REGATA CARLA - CAMBRILS A BON PORT Cambrils, Cn,

420, Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard,

Tarragona 22-09-19
20190928
28
Set -19
N2 TROFEU ILLES MEDES Estartit, Cn,

Europa,

Girona 29-09-19
20190928
28
Set -19
N2 GRAN PREMI EL BALÍS Balís, Cn El,

Creuer Orc 0,

Barcelona 29-09-19
20190928
28
Set -19
N2 REGATA N2 FINN AIGUABLAVA Aiguablava, Cn,

Finn,

Girona 29-09-19
20191005
05
Oct -19
N0 CAMPIONT ESPANYA PATI JUNIOR Prat, Cm,

Pati De Vela Junior,

Barcelona 06-10-19
20191005
05
Oct -19
N2 REGATA VELES & VENTS Salou, Cn,

Neil Pryde Rs:x (rsx), Raceboard, Techno 293 Od Iniciaci,

Tarragona 06-10-19
20191011
11
Oct -19
N2 REGATA SOLLER Barcelona, Rcm,

Creuer Orc 0,

Barcelona 13-10-19
20191011
11
Oct -19
N2 REGATA N2 FUNBOARD ROSES Roses, Gen,

Funboard Freestyle,

Girona 13-10-19
20191012
12
Oct -19
N2 COPA SYNERA Arenys, Cn,

Creuer Orc 0,

Barcelona 13-10-19
20191012
12
Oct -19
N2 N2 420 BALIS Balís, Cn El,

420,

Barcelona 13-10-19
20191019
19
Oct -19
N2 N2 OPTIMIST ESCALA Escala, Cn L´,

Grup 1, Grup 2,

Girona 20-10-19
20191019
19
Oct -19
N2 REGATA REI EN JAUME COSTANERA Salou, Cn,

Creuer Orc 0,

Tarragona 20-10-19
20191019
19
Oct -19
N1 CAMPIONAT CATALUNYA CREUERS RI Cambrils, Cn,

Tarragona 20-10-19
20191019
19
Oct -19
N3 REGATA OKTOBERFEST Castelldefels, Cn,

Interseries Maxi,

Barcelona 19-10-19
20191019
19
Oct -19
N1 CAMPIONAT CATALUNYA RG65 Cambrils, Cn,

Radiocontrol,

Tarragona 20-10-19
20191019
19
Oct -19
N2 TROFEU CUNILLERA Cncb & Cv Palamos,

Radiocontrol,

Girona 19-10-19
20191026
26
Oct -19
N2 TROFEU VILA PALAMÓS Cncb & Cv Palamos,

Europa, Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard,

Girona 27-10-19
20191031
31
Oct -19
N0 CAMPIONAT ESPANYA FINN Blanes, Cv,

Finn,

Girona 03-11-19
20191101
01
Nov -19
N1 CAMPIONAT CATALUNYA IOM Cubelles, Cm,

Radiocontrol,

Barcelona 03-11-19
20191101
01
Nov -19
N0 CAMPIONAT ESPANYA PATI JUNIOR Pati De Vela Barcelona, Club,

Primera Categoria, Segona Categoria,

Barcelona 03-11-19
20191109
09
Nov -19
N2 REGATA ULTRATRAIL Hospitalet-vandellós, Cn,

Tarragona 10-11-19
20191109
09
Nov -19
N3 REGATA DE LA CASTAÑADA Castelldefels, Cn,

Barcelona 09-11-19
20191116
16
Nov -19
N2 REGATA HALLOWEN Salou, Cn,

Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard,

Tarragona 17-11-19
20191116
16
Nov -19
N2 REGATA IOM ROSES Roses, Gen,

Radiocontrol,

Girona 16-11-19
20191116
16
Nov -19
N2 TROFEU BALIS FINN Balís, Cn El,

Barcelona 17-11-19
20191207
07
Des -19
N0 INTERNATIONAL GUIDO DEPOORTER CUP Sant Antoni, Cv,

Pati De Vela Junior, Primera Categoria, Segona Categoria,

Girona 08-12-19
20191214
14
Des -19
N0 TROFEU GUIDO DEEPORTER Sant Antoni, Cv,

Primera Categoria, Segona Categoria,

Girona 15-12-19